Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Deadtonatorz
Deadtonatorz

V této zábavné kreslené střílečce je vaším úkolem vrhat bomby na zombie, které pomalu zaplavují město. Město je rozděleno do několika částí a vy musíte projít všechny části, které jsou ještě rozděleny na sektory a všechny tyto části vyčistit od zombie, které se zde přemnožili. Cílem hry je dostat se co nejdále.

Teknosauri.aC Puzzle Game
Teknosauri.aC Puzzle Game

V této zábavné kreslené logické hře je vaším úkolem složit daný obrázek, který je rozstříhaný na malé dílky. Jednotlivé dílky musíte poskládat tak, aby zůstaly v daném místě, to znamená, že dílky, které zatím nepotřebujete odložíte a vrátíte se k nim později. Cílem hry je složit obrázek v každé úrovni, aby jste se dostali dále.

Turtles Battles
Turtles Battles

V této zábavné hře pro dva hráče se ocitáte na hřišti, kde každý z hráčů ovládá jednu želvu. Vždy máte pár vteřin na to, aby jste odrazili krunýři bombu na stranu protihráče. Po několika vteřinách bomba vybuchne a pokud je na vaší straně, ztrácíte bod, či dva. Cílem hry je porazit protihráče tak, že ho dostanete až na nulu s body.

Rogan the swordmaster
Rogan the swordmaster

V této zábavné kreslené bojové hře je vaším úkolem pomoci meče zneškodnit všechny nepřátele, kteří přicházejí a chtějí vás zabít. Za každého nepřítele máte peníze a diamanty, které vypadnou z jeho mrtvoly a když jich máte dostatek, můžete skočit do obchodu a nakoupit různá vylepšení, která vám v dalších bojích pomohou. Cílem hry je přežít co nejdéle. Postupně je nepřátel tolik, že se máte co ohánět a pomohou vám přežít jen vaše vylepšené schopnosti!

Strafe - WW2 Western Front
Strafe - WW2 Western Front

V této zábavné válečné hře se ocitáte v roku 1940 na počátku druhé světové války. Máte k dispozici letadlo bombardér, které letí na nepřítele. Musíte se probít nepřítelem, sbírat bonusy a přežít. Pomoci vyhrát celou válku, většina vašich spolubojovníků byla sestřelena a tak je důležité, aby jste uspěli vy!

Gunship Combat
Gunship Combat

Jedná se o klasickou střílečku vrtulníků, která se hraje po síti s reálnými nepřáteli. Aby jste se mohli připojit do hry musíte získat kredity. Ty získáte přes facebook sdílením, nebo likenutím. Nebo také můžete vyzvat kamaráda. Pak už se pustíte do boje, který se snažíte vyhrát. Když se vám podaří vyhrát potřebný počet soubojů, roste vaše hodnost a také vám přiskakují kredity do dalšího hraní. Cílem hry je být co nejlepší.

Aero Frenzy
Aero Frenzy

V této zábavné retro střílečce ovládáte létajícího robota, který má k sobě připevněnou zbraň a vydává se do města, které napadly mimozemšťané. Musíte se vypořádat se všemi cizinci v každé úrovni a přežít. Po dokončení úrovně máte možnost k různým vylepšením, které vám v dalším postupu hry pomohou. Cílem hry je dojít co nejdále a přežít.

Storm Saws
Storm Saws

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem přežít co nejdále. Ocitáte se na jednom plácku na který se ze všech stran řítí pilové kotouče, které vás nesmí zasáhnout. Běží čas, který je zároveň vaším skóre. Snažíte se dosáhnout co nejvyššího skóre tak, že uhýbáte před pilami co nejdéle.

Magic Rooms Solitaire
Magic Rooms Solitaire

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem poskládat karty od krále až po eso a tím je odstranit z hracího pole. Každá hra jde dohrát, ale je více způsobů odstranění a spojení jednotlivých karet. Pokud půjdete špatnou cestou, nemusí se vám to podařít. Cílem hry je odstranit všechny karty a tím se dostat do dalších úrovní a nahrát co nejvíce bodů.

Cut it : The Flash Version
Cut it : The Flash Version

V této zábavné logické hře je vaším úkolem dokončit všechny úrovně. Aby jste dokončili úroveň a dostali se do další, musíte rozříznout plošinu a dostat kostku na zelený pažit, který tím zalijete a dostanete se dále. Není to vůbec jednoduché a každou úroveň můžete opakovat až dokud jí nedokončíte. Cílem hry je dojít až na konec.