Online hra dne
Online hry - NoNoSparks: Genesis
NoNoSparks: Genesis
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Math Platformer
Math Platformer

V této zábavné hře je vaším úkolem sbírat míčky podle velikosti čísel na nich napsaných. Míčky sbíráte podle čísel od nejnižšího po nejvyšší. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní. Ve vyšších úrovních musíte také překonávat překážky a tak se hra stává složitější, ale o to zábavnější. Cílem hry je dostat se co nejdále.

Grand Truckismo
Grand Truckismo

Pokud si rádi zahrajete napínavé závodní hry a nechcete nic instalovat, pak si určitě zahrajte tuto hru. Máte k dispozici auto, které musí projet celý závod a zvítězit, aby jste se dostali do dalších závodů. Po každém závodě můžete provést na autě určitá vylepšení, aby jste absolvovali další závod lépe a měli větší šanci na vítězství. Cílem hry je vyhrávat a získat co nejvíce ocenění.

super blocks
super blocks

Pokud jste měli rádi známou hru tetris, pak si určitě zahrajte tuto jeho online internetovou obdobu. Musíte stavět kostičky do řad, které necháváte mizet. Postupem času vám přiskakují řady, kterých se musíte zbavit. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů dříve, než se zaplní celá obrazovka a hra pro vás skončí.

Funny Moto Trial
Funny Moto Trial

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem překonat všechny překážky v každé úrovni svou motorkou a dojet v pořádku až do cíle. Překážky jsou úroveň od úrovně složitější a těžší, ale tím je hra zábavnější. Musíte dojet do cíle v pořádku, pokud se přetočíte a vybouráte, motorka vám vybouchne a vy musíte úroveň zkusit znovu.

TwinBots
TwinBots

V této zábavné hře je vaším úkolem splnit každou úroveň. Jednotlivé úrovně plníte tak, že v nich dojdete až ke dveřím, které vás dostanou do úrovní dalších. Cílem hry je dostat se co nejdále. V každé úrovni máte dané překážky, které musíte překonat, občas se musíte zamyslet, aby jste přišli na to, jak nejefektivněji splnit každou úroveň.

Looped Out
Looped Out

V této zábavné hře je vaším úkolem spojovat barevné kuličky v hracím poli tak, že je různě přetahujete, aby jste vytvořili řadu tří a více vedle sebe. Cílem hry je nahrát co nejvyšší skóre za danou dobu. Pokud se vám podaří nahrát určité skóre, postupujete dále, přidává se vám čas a máte tak šanci nahrát ještě více. Počátkem hry vás provede jednoduchý tutoriál, aby jste věděli jak pohybovat barevnými kuličkami.

Totems Awakening 2
Totems Awakening 2

V této zábavné hře je vaším úkolem pomocí kamenů a nahrávek mezi domorodci trefit v každé úrovni totem. Není to jednoduché, ale o to je to zábavnější. V některých úrovních musíte překonat také různé překážky, než se k totemu dostanete. Cílem hry je v každé úrovni trefit totem, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Crash! Kill! Speed!
Crash! Kill! Speed!

Máte rádi závodní hry, ve kterých bouračkami zabíjíte soupeře? Pak si určitě zahrajte tuto hru. Pokud jedete více než 100 mil za hodinu, tak můžete narážet do aut a tak je zabíjet. Pokud jedete pomaleji, tak zabijí oni vás, tudíž musíte vaše auto pořádně rozjet a zabít tolik aut, kolik můžete než doběhne časový limit, aby jste se dostali do dalších úrovní.

High Sky
High Sky

V této zábavné skákací hře je vaším úkolem projít všechny úrovně a posbírat všechny předměty, které tam jsou, aby jste se dostali dále. Cestou musíte překonat všechny překážky a také se vyhýbat nepříteli, který se vás snaží zabít. Cestou potkáte také spousty bonusů, které vám ve hře pomohou, tak je nesmíte minout a snažíte se je sebrat.

Soccer Fight Duo
Soccer Fight Duo

V této zábavné deskové sportovní hře je vaším úkolem vyhrát každý zápas. Jedná se o deskovou verzi hry fotbal, kde pohybujete brankářem a odrážíte míček, protože se snažíte mu zabránit, aby prošel za vaše záda. Ve hře máte tři režimy hraní. Dva jsou pro jednotlivce a jeden je světový pohár, kde musíte vyhrávat zápasy a tak se dostat ze skupiny až do finále. Cílem hry je vyhrávat.

Lady Popular