Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

CANNONS Revolution
CANNONS Revolution

V této zábavné strategické sřílečce je vaším úkolem ovládat dělo, které musí v každé úrovni sestřelit všechny cíle. Za každý zasažený cíl máte expirační body a tak roste vaše úroveň. Cílem hry je dostat se co nejdále a mít co nejvyšší úroveň. V každé úrovni máte ale omezený počet střel, proto se musíte snažit mířit co nejlépe, aby jste jimi neplýtvali a neskončili tak předčasně.

Huantar
Huantar

V této logické hře je vaším úkolem v každé úrovni přesunout kuličku do otvoru, aby jste se dostali dále. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá v první úrovni. V bludišti jsou překážky a vy také máte omezený počet tahů a tak musíte vymyslet, jak nejlépe kuličku dostat do otvoru. Cílem hry je dostat se do co nejvyššší úrovně.

Bit Pusher
Bit Pusher

V této zábavné hře je vaším úkolem pomoci malému zvířátku odstranit všechny červené zábrany v každé úrovni. Toho dosáhnete tím, že je odemknete sebráním všech zámků a následně odstraníte zbývající červené, aby jste se dostali do dalších úrovní. Brání vám v tom zdi, kterými nemůžete projít a tak musíte najít cestu, jak se přes ně dostat a také nepřátelé, které musíte buď zabít, nebo je nějak obejít. Hodně štěstí!

Bubble Shooter 4
Bubble Shooter 4

V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet bubliny různých barev do shluku bublin v horní části hracího pole. Musíte spojovat tři a více bublin stejné barvy, které zmizí a vy za to máte body. Cílem hry je odstranit všechny bubliny dřív, než se posunováním dostanou až dolů. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších kol, pokud ne, hra končí. Snažíte se nahrát co nejvíce bodů.

Dead and Forsaken
Dead and Forsaken

V této zábavné střílečce je vaším úkolem přežít co nejdéle. Ocitáte se v zemi zemřelých, všude kolem jsou zombie a vy máte k dispozici jen svou kuši. Musíte střílet a zabíjet nemrtvé, aby se k vám nedostali a přežít co nejdéle.

Steamgo
Steamgo

V této složité deskové logické hře je vaším úkolem vhodně přesouvat kameny s čísly tak, aby dávaly smysl. Pokud se vám to podaří, kameny přesunete a získáte body. Jedná se o těžkou logickou hru, kterou si zahrají pouze ti nejdůvtipnější a nejchytřejší z vás.

Gem Matching 3D
Gem Matching 3D

V této zábavné 3D hře je vaším úkolem spojovat krystaly stejné barvy a tím je odstranit z hracího pole. Krystaly různých barev neustále přiskakují do hracího pole a vy se snažíte je odstraňovat tak rychle, aby nezaplnily celé pole. Spojením krystalů získáváte body. Krystaly padají po určitou dobu, po kterou je musíte odstraňovat, aby jste postoupili do dalších úrovní. Snažíte se také nahrát co nejvíce bodů dřív, než doběhne časový limit, což je cílem hry.

Space Crystals
Space Crystals

Vaším úkolem v této logické hře je aktivovat všechny krystaly té samé barvy. Měníte barvu lodi, aby jste aktivovali všechny krystaly v hracím poli. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Cílem hry je dostat se co nejdále.

Magic Idols
Magic Idols

V této jednoduché hře je vaším úkolem v každé úrovni aktivovat magický totem. Toho dosáhnete tím, že ho přesunete pomocí opice na svítící místo. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Snažíte se k tomu použít co nejmenší počet tahů pro co nejvíce bodů.

Candyland Collector
Candyland Collector

V této zábavné deskové hře se snažíte spojovat bonbony stejných barev do shluků tří a více. Pokud se vám to podaří, máte za to body. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů dřív, než doběhne časový limit. To vám dává prostor k soutěžím se svými kamarády. Kliknete na jedno lízátko a držíte levé tlačítko myši a táhnete přes ostatní lízátka stejné barvy a tím je označíte.