Online hra dne
Online hry - NoNoSparks: Genesis
NoNoSparks: Genesis
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Frog Love Candy
Frog Love Candy

V této zábavné střílečce je vaším úkolem v každé úrovni sestřelit všechny žabáky. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá v první úrovni. Žabáci se mohou pohybovat a nebo být skryté za překážkami a tak musíte pečlivě mířit a zvolit vhodnou sílu střely, aby jste je zasáhli a dostali se tak do dalších úrovní. Cílem hry je zasáhnout v každé úrovni všechny žáby, aby jste se dostali dále a co nejdále.

Flower Garden Escape
Flower Garden Escape

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem uniknout z květinové zahrady. Musíte prozkoumat celou zahradu, najít předměty, které by vám v útěku mohly pomoci a následně najít skulinu a utéci. Pokud se vám to podaří, zvítězíte. Chce to postřeh a důvtip a půl díla je hotovo.

North Sweet North
North Sweet North

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem vyskákat až na vrchol a dostat se tak do další úrovně. Cestou se snažíte posbírat co nejvíce předmětů, které leží volně na zemi. Za předměty máte body a také různé dočasné ability, které vám ve hře pomohou. Cílem hry je vyskákat co nejvýše a dostat se v úrovních co nejdále.

Alligator Like Duck
Alligator Like Duck

V této zábavné logické hře je vaším úkolem odstraňovat bedny a další předměty tak, aby jste rozpohybovali aligátora a ten během pohybu sežral všechny kachny, nebo alespoň co nejvíce kachen. Pokud se mu podaří sežrat hlavní kachnu, postupujete do dalších složitějších úrovní, kde se budete muset pořádně zamyslet, jak vše udělat, aby se aligátor ke kachnám dostal.

Cyber Chaser
Cyber Chaser

V této zábavné hře je vaším úkolem běhat po městě, střílet nepřátele, vyhýbat se překážkám a sbírat bonusové předměty. V každé úrovni je vaším úkolem doběhnout v pořádku až do cíle, aby se vám odemčely další úrovně a prošli jste tak celou hru. Postava běží a nemůže se zastavit, proto musíte mít skvělé reflexy, aby se dokázala vyhnout všem překážkám a zároveň byla schopna bojovat s nepřáteli.

Sudden Aviator
Sudden Aviator

V této zábavné střílečce je vaším úkolem létat s helikoptérou nad danou oblastí a ochránit jí před nálety nepřátel. Nepřátelé ale jsou i na zemi a tak musíte postřílet všechno co se hne a tak zachránit kousek země. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Cílem hry je přežít a postřílet všechny nepřátele. Máte na výběr ze dvou obtížností.

Fruit Snake
Fruit Snake

V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat hada, který běhá v hracím poli a musí sbírat různé předměty a jídlo a tím roste. Nesmíte hadem narazit do svého ocasu. Objevují se předměty, které během hry hada zkrátí. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.

Boundling
Boundling

V této zábavné akční hře je vaším úkolem ovládat ještěrku, která musí projít celým polem, vyhnout se smrtelným ohňům a dojít až do cílového místa, aby se dostala do dalších úrovní. Není to vůbec jednoduché, ale o to je to zábavnější. Cílem hry je dostat se co nejdále.

Teddies And Monsters
Teddies And Monsters

V této zábavné střílečce je vaším úkolem sestřelit všechna monstra pryč z hracího pole a zároveň ponchat v hracím poli všechny medvídky. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní, pokud ale sestřelíte mimo hrací pole i medvídka, musíte úroveň opakovat, dokud se vám to nepodaří, protože tak se do dalších úrovní nedostanete a hra končí. Cílem hry je sestřelit všechna monstra mimo obrazovku.

Pirate Bullets
Pirate Bullets

V této zábavné střílečce je vaším úkolem dostat bedny s pokladem, které jsou naskládané mimo mapu, kde je seberou vaši spojenci. V každé úrovni musíte odstranit určitý počet beden, aby jste dosáhli skóre, které vás posune do dalších úrovní. Cílem hry je dojít co nejdále. Procházení úrovněmi není ale snadné, protože v každé další úrovni jsou věci, které vám ve střelbě překáží a tak musíte využít i odrazů a použít mozek, aby jste to vymysleli.