Online hra dne
Online hry - Steamlands
Steamlands
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Candyland Collector
Candyland Collector

V této zábavné deskové hře se snažíte spojovat bonbony stejných barev do shluků tří a více. Pokud se vám to podaří, máte za to body. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů dřív, než doběhne časový limit. To vám dává prostor k soutěžím se svými kamarády. Kliknete na jedno lízátko a držíte levé tlačítko myši a táhnete přes ostatní lízátka stejné barvy a tím je označíte.

Guuby Jungle
Guuby Jungle

V této zábavné hře je vaším úkolem střílet barevné kuličky do stropu tak, aby jste spojili tři a více kuliček stejné barvy. Pokud se vám to podaří, kuličky zmizí. Cílem hry je odstranit všechny kuličky z hracího pole, aby jste se dostali dále a také nahrát co nejvíce bodů.

Cursed Treasure 2
Cursed Treasure 2

V této zábavné strategické hře se ocitáte ve středověku, kde musíte v každém kole bránit hrad s klenoty před nájezdem nepřátel. Nepřátelé přicházejí po jediné příjezdové cestě a tak víte kudy půjdou a je snadné postavit obranné věže, které je zastaví. Nebo snadné, snadným se to může zdát hráčům, kteří mají taktické myšlení a dokáží strategicky rozmístit obranné věže tak, aby nikdo z nepřátel neprošel. Po ubránění hradu postoupíte do další bitvy, která simuluje další úroveň. Hodně štěstí!

Aliens Like Milk
Aliens Like Milk

V této hře ovládáte malého roztomilého vetřelce. Jedná se o logickou hru, ve které musíte odstraňovat předměty v hracím poli tak, aby jste rozpohybovali a dostali vetřelce až k jeho vesmírné lodi, ve které má zásoby mléka, po kterém touží. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní.

Age of Wonder
Age of Wonder

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem ovládat malého kuchaře, který se snaží odehnat vyžírku v každé úrovni. Hází po něm kamení a vál na těsto. V každé úrovni je vaším úkolem zasáhnout všechny vetřelce a tím se dostat do úrovní dalších. Není to ale tak jednoduché, jak to zní, protože vetřelci jsou občas schovaní a vy musíte nejprve překonat kryty a následně je zasáhnout.

Coastal Cannon
Coastal Cannon

V této zábavné hře piráti napadli váš ostrov a vaším úkolem je pomocí děla tyto piráty zneškodnit. Musíte pečlivě zamířít a zasáhnout pirátskou loď a tak se jich zbavit. Postupem úrovněmi je to těžší a těžší, musíte pečlivěji mířit, překonat překážky a zasáhnout všechny piráty v úrovni, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Cut The Monster
Cut The Monster

V této originální zábavné logické hře je vaším úkolem sestřelit laserem všechna monstra, která máte v každé úrovni. Cílem hry je zasáhnout všechny díky odrazům a tak se dostat do dalších úrovní. Musíte přemýšlet a využít různých odrazů, aby jste dosáhli cíle.

Trollface Quest 3
Trollface Quest 3

V této zábavné kreslené hře si procvičíte svůj mozek. Cílem v každé úrovni je dostat se až na konec a tím přejít do dalších úrovní. Ve hře na vás čeká až dvacet úrovní se zapeklitými překážkami. Musíte klikat na trolla v autě, který musí projet až do cíle. Cestou ho může zasáhnout meteorit, nebo může nabourat a vybuchnout a proto musíte včas zastavit, odstranit překážky a dojet do cíle. Musíte se zamyslet v každé úrovni jak jí dokončit.

Blipmatics Rocket Egg
Blipmatics Rocket Egg

V této zábavné hře je vaším úkolem dostat raketové vejce v pořádku až do cílového místa a tak se dostat do dalších úrovní. Vždy na začátku je vám ukázáno, jak překážky a dráha vypadá a následně je zacíleno na vejce s raketovým pohonem, které se musí dostat do cíle. Vejce je velmi křehké a tak nesmíte vůbec do ničeho vrazit, jinak je po hře.

Attack of the Rocket Lizard
Attack of the Rocket Lizard

V této zábavné střílečce je vaším úkolem ovládat malého draka, který se ocitl na cizí planetě a je bezradný. Sebere ale síly a vydá se za dobrodružstvím. Musí prozkoumat tajemnou cizí základnu, plnit jednotlivé úkoly a tak postupovat příběhem až do zdárného konce. Cílem hry je v každé úrovni splnit primární cíl, aby jste se dostali do dalších úrovní.