Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Bubblies
Bubblies

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem najít tři a více postaviček stejné barvy a typu, které následně přetažením myši spojit. Čím více jich spojíte jedním tahem, tím vyšší skóre máte. Pokud se vám jich podaří spojit deset a více, máte vteřiny navíc. Každá hra je časově omezená a vy se snažíte za daný čas nahrát co nejvyšší skóre.

Mix Sudoku Light Vol 2
Mix Sudoku Light Vol 2

Máte rádi hry s číslya především sudoku? Pak si určitě zahrajte tuto hru, která vám přináší několik desítek her s čísly, které máte tak rádi. Snažíte se co nejrychleji vyřešit každou křížovku, aby jste získali co nejvíce bodů a na konci turnaje byli první.

Go Crash Soldier
Go Crash Soldier

V této zábavné dobrodružné akční hře je vaším úkolem plnit jednotlivé mise v jednotlivých úrovních. V každé úrovni musíte zachránit potřebný počet postřelených vojáků a dostat je až do ambulantní stanice. Cestou překonáváte překážky a vyhýbáte se nepřátelským střelám, aby jste přežili. Cílem hry je v každé úrovni zachránit všechny spojence a tak se dostat co nejdále.

Speed Rally Pro
Speed Rally Pro

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ukázat, že jste nejlepší ze všech. Snažíte se vyhrát co nejvíce závodů, za vyhrané závody máte peníze, které můžete použít k vylepšení vašeho auta. Cílem hry je stát se nejlepším závodníkem ve městě.

Zombie Die Hard 2
Zombie Die Hard 2

V této zábavné střílečce je vaším úkolem v každé úrovni sestřelit všechny zombie, které tam máte. Některá jsou skrytá a schovaná za různými překážkami, ty musíte překonat a zombie sestřelit, aby jste se dostali do dalších úrovní. Cílem hry je dostat se co nejdále.

Truck Zombie Jam
Truck Zombie Jam

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem projet celou trať, posbírat váčky s mincemi na různá vylepšení a také zabít co nejvíce zombie, které potkáte cestou. Není to vůbec jednoduché, protože musíte také překonat různá stoupání a překážky a nesmíte se vybourat, jinak by jste byli pro zombie snadnou kořistí. Pokud se vám podaří dojet závod, postupujete do dalšího. Před započetím dalšího závodu můžete provést různá vylepšení pro zlepšení vlastností vašeho auta.

Infinite Refraction
Infinite Refraction

V této zábavné logické hře je vaším úkolem spojovat základnu s vesmírnou lodí, aby se mohly nalodit mimozemšťané a odstartovat na misi. Laser ukazuje, kudy se mimozemšťané pohybují a vy musíte pomocí odkloňovačů nasměrovat tyto bytosti do vesmírné lodi. V každé úrovni musíte použít všechny odklonění a namířit mimozemšťany do lodi, aby jste se dostali do dalších úrovní.

panda swing math
panda swing math

V této logické matematické hře je vaším úkolem sebrat všechny bubliny od jednoho součtu čísla (například třikrát jedenáct atd.) Panda se pohybuje pomocí přískoků tak, že někde zapíchne hvězdici a následně se přitáhne a potom jí pustí a tak se pohybuje z místa, aby dosáhl na všechny součty čísel, které potřebuje. Vždy hledáte nejmenší součet číslel, který je ale ve výsledku víckrát.

Express Way
Express Way

V této zábavné hře s vlaky je vaším úkolem řídit křižovatku, aby se vlaky nesrazily. Musíte hlídat, aby vlakové soupravy, které jdou ze stran nenarazily do vlaků, které jdou svisle. Zpočátku je to celkem jednoduché, protože ovládáte pouze jediný semafor, pokud ale postoupíte dále, máte k dispozici k ovládání semaforů více a to je složitější, ale o to zábavnější.

Mochi Ninja
Mochi Ninja

V této zábavné logické hře je vaším úkolem nasměrovat malého ninju tak, aby se dostal až k nepříteli a udělal s ním krátký proces. Vše se ovládá pouze myší a je na vás a vaší strategii, jak se vám to podaří. Některé úrovně jsou jednoduché, ale většina je složitých a musíte začít více než jednou, aby jste úroveň zvládli. Cílem hry je v každé úrovni zabít nepřítele, aby jste se dostali do úrovně další.