Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Beach Crazy
Beach Crazy

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ovládat plážovou buginu, která se vydává na trať plnou překážek, které musí překonat. Cestou také musíte sbírat barevná kola, aby jste měli na konci více peněz na různá vylepšení. Cílem hry je dojet v pořádku do cíle v každé úrovni, aby jste se dostali do úrovně další. Není to vůbec nic jednoduchého, není to jen o rychlosti, ale také přesnosti a ovládání auta. Nebuďte zbrklí a vyhrajte co nejvíce závodů.

Need Water
Need Water

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem přemýšlet a vymyslet cestu pro vodu tak, aby se dostala až ke konci hadice, která jí vyčerpá nahoru do továrny. Bez vody nemůže továrna pracovat. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá. V cestě vodnímu pramenu můžou stát překážky, kterých se nejprve musíte zbavit a až následně prohrabat cestu vodě, aby se dostala až k čerpadlu. Cílem hry je v každé úrovni načerpat potřebný dostatek vody, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Notebook Space Wars
Notebook Space Wars

V této zábavné střílečce absolvujete několik vesmírných bitev, ve kterých musíte zvítězit, aby jste se dostali dále. V každé úrovni musíte zabít určitý počet nepřátelských vesmírných lodí. Pokud se vám to podaří, postupujete do dlaších úrovní, pokud vás zabijí, hra končí.

Goblins at the Gates
Goblins at the Gates

V této zábavné hře je vaším úkolem ubránit bránu do vašeho města před nájezdy zlých trollů a goblinů. K dispozici máte různé zbraně, které můžete měnit, ale na začátku jste odkázáni pouze na luk. Nepřátelé přicházejí rychle a vy je musíte kosit bleskovou rychlostí. V každé úrovni musíte zbránit přístupu k vaší bráně určitým počtům vln nepřátel, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Blocks Crusher
Blocks Crusher

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem nahrát co nejvyšší skóre a klidně můžete i soutěžit se svými kamarády. Podstatou hry je spojování tří a více stejně barevných kostek, které jsou kolem sebe. Hra je na čas a vaším úkolem je za minutu nahrát co nejvšší skóre. Podaří se vám zvítězit?

Cheese Barn
Cheese Barn

V této zábavné hře je myška hladová a vaším úkolem je vytvořit jí cestu za sýrem. Není to ale jednoduché, musíte vytvořit dráhu, kterou myška zdolá, popřemýšlet, co je potřeba zaslepit, aby mohla projít. Kam přesunout kostky, aby myška dokázala tyto překážky překonat a podobně. Jedná se o logickou hru, při které zapojíte své šedé kůry mozkové.

Release the Mooks 3
Release the Mooks 3

V této zábavné kreslené strategicko-logické fyzikální hře je vaším úkolem poskládat dané geometrické předměty na sebe tak, aby udržely věž a nespadly po určitý čas. Musíte je vhodně kombinovat a skládat, aby byla věž co nejstabilnější. Cílem hry je dostat se co nejdále s tím, že dále se dostanete až pokud je věž po určitou dobu stabilní.

Defend The Priest
Defend The Priest

V této zábavné hře je vaším úkolem uchránit kněze před katastrofou padajícího kamení. Máte deset vteřin, aby jste vymyseli úkryt pro kněze, který se musí před náletem kamení schovat. Pokud se vám to podaří a kněz přežije, postupujete do dalších úrovní. Cílem hry je dojít co nejdále.

Cheese Adventure
Cheese Adventure

V této zábavné hře je vaším úkolem pokořit všech dvacet úrovní. V každé úrovni musíte ovládat myšku, která sbírá sýr a dostane se až na konec, aby postoupila do dalších úrovní. Musíte zapojit mozek a ve vhodný okamžik rozbít bedny, aby myška dokázala zdolat překážky.

Tic-Tac-Logic Light Vol 1
Tic-Tac-Logic Light Vol 1

Jedná se o známou hru se symboly, ve které hráči musí postavit řadu symbolů tak, aby byly v rovnováze. V každé úrovni máte v levém horním rohu daná čísla, která musíte splnit, aby jste úroveň dokončili a dostali se dále. Není to nic jednoduchého, ale o to je to zábavnější a při této hře si pěkně potrénujete svůj mozek.