Online hra dne
Online hry - NoNoSparks: Genesis
NoNoSparks: Genesis
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

AutoSmash 3D!
AutoSmash 3D!

Nebezpečné město, ve kterém řidiči nedávají přednost chodcům a vy se ocitáte přímo v něm. Mladá dívka jde po přechodu a auto jí srazí. Je na vás, aby jste jí pomohli a pomstili. K dispozici máte boty, které musíte po bezohledných řidičích házet, zasáhnout jejich auta a způsobit co nejvíce poškození. Vaše obuv je velmi mocná zbraň, tak jí použijte!

Dino Basketball
Dino Basketball

V této zábavné kreslené sportovní hře si zahrajete basketbal. Házíte na koš a za správně trefený míč máte body. V každém zápase se snažíte porazit soupeře. Hrát můžete turnaj, nebo jen hráč proti hráči. Cílem hry je vyhrát každý zápas a postoupit co nejdále.

Dino Breat Away
Dino Breat Away

V této zábavné logické strategické hře je vaším úkolem v každé úrovni dostat malého dinosaura až do barevného místa, které je červí dírou, která ho přesune do dalších úrovní. Není to ale tak jednoduché, jak se zdá, musíte zapojit mozek a vymyslet, jak překonat různé překážky, aby jste dosáhli cíle.

Sugar Cannon
Sugar Cannon

V této zábavné strategické střílečce je vaším úkolem krmit zvířata bonbony. To provedete tak, že střílíte bonbony na ně. Není to ale jednoduché, protože zvířata v pozdějších úrovních jsou skryta za překážkami a tudíž musíte vychytat přesnou sílu střely a trajektorii a také odrazy, aby se bonbon k nim dostal. Je také důležité, aby každé zvíře dostalo bonbon své barvy, aby mu chutnal a vy jste se dostali do dalších úrovní.

Papa's Cupcakeria
Papa's Cupcakeria

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem starat se o své zákazníky v restauraci, nebo spíše cukrárně, kde jste se objevili. Zákazníci chodí, řeknou si co by chtěli a je na vás, aby jste to co nejrychleji provedli. Pokud se vám to podaří a zákazníci jsou spokojeni, postupujete do dalších úrovní. V každé úrovni musíte obsloužit určitý počet spokojených zákazníků.

Yepi's Journey
Yepi's Journey

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem nechat vzlétnout mimozemský létající talíř, aby se dostal až domů na svou planetu. Cestou musíte sbírat mince pro různá vylepšení a také doletět na šipky, které vás postrčí výše a výše. Vylepšujete motor, výdrž, množství paliva a další věci, aby jste vydrželi po maximálním odrazu v nebi co nejdéle.

Balloons Vs Zombies 2
Balloons Vs Zombies 2

V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit v každé úrovni všechny zombie. Musíte pečlivě mířit, aby jste překonali všechny překážky a trefili zombie do hlavy a tím je zabili. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Jako bonus můžete trefit hvězdu pro více bodů. Jedná se o fyzikální hru, kde musíte zvolit pečlivě dráhu a sílu hodu, aby jste byli úspěšní.

CrazyRunning
CrazyRunning

V této zábavné skákačce je vaším úkolem doběhnout v každé úrovni až na konec, sebrat co nejvíce krystalů a přežít. Běžíte s postavičkou, která se nemůže zastavit a proto je to také o postřehu, aby jste během cesty nenarazili na monstra, nebo zdi a nepřišli tak o všechny životy. Cílem hry je dokončit každou úroveň a sebrat co nejvíce krystalů. Ve sbírání vám také pomohou různé bonusové předměty, jako raketa, nebo magnet.

Gather Gems
Gather Gems

V této zajímavé deskové hře, která se podobá tetrisu a jiným skládacím hrám je vaším úkolem poskládat klenoty na čtyřech místech. Pokud složíte špatnou část klenotu, přicházíte o trochu času, pokud správnou můžete pokračovat dál. Za složení půlky klenotu stejných barev máte body, za složení celého klenotu máte bodů ještě více. Pomocí klávesy mezerník měníte jednotlivé střípky klenotů ve středu, než je přesunete na jejich budoucí místo.

War Against Submarine 2
War Against Submarine 2

V této zábavné strategické hře se ocitáte v námořní bitvě a vaším úkolem je ničit ponorky, které brázdí moře, aby nepřepadly vaší základnu nepřipravenou. Máte sonar, který ukazuje ponorky, které přijdou a také hromadu bomb, které musíte použít, aby jste je zničili. V každé úrovni musíte zničit potřebný počet bomb, aby jste se dostali dále.