Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Fast 2 Speed Most Wanted
Fast 2 Speed Most Wanted

Pokud máte rádi závodní hry, tak si určitě zahrajte tuto hru. Jeďte a vymáčkněte ze svého auta maximum v každém závodě a vyhrajte ho, aby se vám otevřeli závody další. Musíte se také utkat s policií, která není k vašim závodům lojální a jde po vás. Musíte tudíž vyhrát závod a ještě se navíc nenechat chytit od policie.

TowerTris
TowerTris

V této zábavné obdobě známé hry tetris je vaším úkolem postavit z kostek věž. Z nebe padají kostky různých tvarů a vy je musíte stavět na otáčecí kruh dole tak, aby jste vytvořili jednu dvě tři nebo čtyři řady bez jediné škvírky a tím simulovali postavení zdi. Pokud se vám to podaří, tyto řady zmizí a vy máte body. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.

Bubble Shooter Level Pack
Bubble Shooter Level Pack

V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet barevné kuličky ke stropu, kde jich už nějaký obrazec je a snažíte se spojování tří a více kuliček stejné barvy vyčistit celou místnost. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní, pokud chybnými kroky naplníte celou místost, hra končí.

Holy Sword Struggle 2
Holy Sword Struggle 2

V této zábavné strategické hře máte hrdinu, který se vydal do bitvy, kterou se snaží vyhrát. Nebojuje ale sám, nýbrž vyvolává přisluhovače, kteří bojují za něj. Postupem času mu roste mana a za ní může vyvolat různé přisluhovače, někteří jsou dobří na obranu, někteří jsou dobří na útok. Musí se strategicky rozhodnout, koho vyvolá. Cílem hry je porazit přisluhovače nepřítele a následně i nepřítele, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Pigs go home!
Pigs go home!

V této zábavné bojové hře je vaším úkolem přestát bitvu s prasetem v aréně. Ovládáte kravičku, která musí porazit v aréně svého prasečího soupeře. Toho dosáhne tak, že do něj velkou silou vráží až dokud nemá prase žádný život. Pokud se vám podaří prase porazit, postoupíte do dalších úrovní.

Offroaders 2
Offroaders 2

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem zdolat terén, skákat přes překážky a porazit všechny své soupeře v každém závodě. Jedná se o akční hru, ve které potrénujete svůj postřeh, který je velmi potřeba, protože zatáčka střídá zatáčku a vy se musíte držet na trati, aby jste plně využili potencionálu svého vozu. Pokud se vám podaří zvítězit v závodě, odemkne se vám další a vy získáte peníze, za které můžete provést různá vylepšení, nebo si koupit lepší auto.

Jewels Hero
Jewels Hero

V této zábavné bojové hře je vaším úkolem spojovat klenoty do řad tří a více stejného typu podle toho, jaký výpad chcete provést, jsou klenoty, které znamenají útok, další, které znamenají obranu, doplnění životů či many. Podle toho co potřebujete provést, aby jste zvládli zvítězit v souboji si musíte najít potřebné klenoty. Cílem hry je porazit každého soupeře a dostat se co nejdále.

RawCatLawnChair
RawCatLawnChair

V této zábavné skákačce je vaším úkolem ovládat kočku, která běží a následně musí vyskočit co nejvýše. Mezerníkem nejprve přesunete kočku do skokanského režimu a následným opakováním stlačení klávesy mezerník dáte kočce pokyny, jak vysoko má vyskočit. Cílem hry je, aby kočka vyskočila co nejvýše a tím získala co nejvíce peněz, za které následně provádíte různá vylepšení pro ještě lepší skoky.

Zombie Crypt 2
Zombie Crypt 2

V této zábavné skákačce je vaším úkolem kontrolovat dvě postavy, které musejí společně dokončit šestnáct náročných úrovní. V každé úrovni se snažíte sebrat co nejvíce mincí a oběma postavami dojít až k cílovým dveřím, které je převedou do další úrovně. Je důležité, aby obě postavičky spolupracovaly a vzájemně si otevřely dveře a překonali tak překážky a dostali se v pořádku až do konce. Cílem hry je v každé úrovni co nejrychleji překonat překážky a dostat se ke dveřím, které postavy přesunou do dalších úrovní.

Broken Dreams
Broken Dreams

V této zábavné dobrodružné hře je vaším úkolem dostat chlapce k dívce. Není to ale jednoduché, musíte překonat všechny překážky a pokud nelze překážky překonat, musíte dostat chlapce do fáze ducha, který projde neživými předměty a dokáže tak překonat nepřekonatelné překážky. Cílem hry je v každé úrovni dostat chlapce k dívce a je jedno v jakém režimu. Pokud se vám to podaří, postupujete dále. Snažíte se dostat do co nejvyšší úrovně.

Lady Popular