Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Super Invaders
Super Invaders

V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat tank, který musí sestřelit co nejvíce nepřátel, kteří se k nám dostali z vesmíru a snaží se zničit zemi a vás. Musíte uhýbat před kulkami nepřátel a pomocí děla a raket je sestřelit. Zároveň musíte sbírat mince, které vypadávají ze zabitých nepřátel. Za tyto peníze si následně po každé úrovni provedete různá vylepšení, které vám pomohou v dalších bojích se silným nepřítelem.

Ninja Trouble
Ninja Trouble

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem projít každou úroveň, překonat překážky a dostat se až ke dveřím, kterými se dostanete do dalších úrovní. Hra je typu supermária, takže nepřátele, které potkáte zničíte tak, že na ně naskočíte. Cílem hry je projít všechny úrovně a překonat všechny překážky a dojít co nejdále.

Demon Overkill
Demon Overkill

V této zábavné střílečce, která se hraje z pohledu první osoby, je vaším úkolem zabít co nejvíce nepřátel, kteří lítají nebo chodí. Že jste napadeni vidíte, že začne blikat červeně obrazovka, v tom případě musíte rychle najít nepřítele a zabít ho dřív, než oni zabijí vás. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.

Barik
Barik

V této zábavné skákačce je vaším úkolem ovládat kočku, která v každé úrovni musí sebrat co nejvíce hvězdiček a dostat se ke kruhu, který jí přesune do dalších úrovní. Není to vždy ale tak jednoduché, musíte si občas pomoci díky předmětům, které se v daném kole povalují, jako třeba bedny, přes které přeskáčete a překonáte překážky a podobně. Cílem hry je v každé úrovni dosáhnout kruhu a dostat se tak co nejdále.

The Bunny
The Bunny

V této jednoduché zábavné střílečce je vaším úkolem ovládat myšáka, který musí projít všemi úrovněmi, posbírat mince, aby se dostal dále, vyhnout se překážkám a postřílet nepřátele, pokud se přes ně nemůže dostat. Cílem hry je dojít v každé úrovni až na konec, cestou posbírat všechny mince či hvězdy a přežít. Občas je to velmi složité a těžké, protože máte malé plošinky, přes které se musíte dostat, ale o to je to zábavnější.

Bustermcthundersticks
Bustermcthundersticks

V této zábavné logické hře je vaším úkolem posouvat předměty, řešit hádanky a najít tak potřebný počet ninjů, kteří jsou různě poschováváni v pokoji. Musíte vyřešit hádanku a tak otevřít výtah, kterým se dostanete dále. Jedná se o hru, ve které budete muset zapojit mozek a také logické uvažování stejně tak jako důvtip.

Monty's Moon
Monty's Moon

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem ovládat opičku, která se odrazila od trampolíny a rozhodla se, že se vydá na měsíc, což viděla v novinách. Opička se odrazí a má nějakou počáteční energii, kterou navyšujete pojídáním banánů, které sbíráte. Pokud ale netrefíte žádný banán, opička nestoupá a spadne. Po každém pokusu a sesbíraných banánech máte možnost vylepšení. Snažíte se aby opička doletěla co nejdále a nejvýše, což je cílem hry.

Gemlink Bomb Edition
Gemlink Bomb Edition

V této zábavné deskové logické hře je vaším úkolem v každé úrovni spojit co nejvíce krystalů, aby jste měli co nejvíce procent dříve, než doběhne časový limit. Spojujete vždy dva krystaly stejné barvy a čáry, kterými tyto krystaly propojujete se nesmí protnout. V pozdějších úrovních je to celkem oříšek, musíte se zamyslet a propočítat jednotlivé kroky, aby jste toho dosáhli.

Coaster Racer 3
Coaster Racer 3

V této závodní hře řídíte svou buginu, nebo motorku na různých okruzích a musíte se během závodu probojovat z posledního místa k co nejlepšímu umístění. Podle toho, kolikátí nakonec skončíte máte body. Po dosažení určitého počtu bodů, nebo vítězstvím v závodě se vám odemknou další auta a tratě. Cílem hry je vyhrávat a stát se nejlepším závodníkem na světě.

Mushbits 2
Mushbits 2

V této zábavné logické hře je vaším úkolem pomoci králíkům dostat se v každé úrovni až k houbičkám. Problém je v tom, že modrý králík může skákat pouze po modrých deskách a růžový králík po růžových a proto se musíte logicky zamyslet a naplánovat jejich cestu tak, aby do cíle doskákali. Když růžový králík skočí na růžovou desku a následně jí opustí, změní tato deska barvu na modrou a obráceně a tak si králíčci vzájemně mohou vytvářet cestu. Každou další úrovní je to složitější a musíte se pořádně zamyslet, ale každá úroveň má řešení. Cílem je nakrmit v každé úrovni oba králíky, aby jste se dostali dále.