Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Champy tales: long way home
Champy tales: long way home

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem přesouvat křečka po hracím poli tak, aby se dostal do cílového místa. Přesouvat můžete trávu, nebo hlínu. Snažíte se přesunout křečka do cílového místa s použitím co nejmenšího počtu tahů. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní.

JECT
JECT

V této zábavné logické hře je vaším úkolem odrazit kuličku v každé úrovni tak, aby se dostala až do cílového místa. Vše ovládáte myši, musíte namířit kuličku tak, aby se dostala do kruhu, pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní. Ve hře je důležitá fyzika, kulička má nějakou váhu a s tou musíte počítat.

The Terraspheres
The Terraspheres

V této zajímavé střílečce a bojovce je vaším úkolem projít všemi úrovněmi a získat co nejvíce bodů. V každé úrovni musíte překonat překážky, zneškodnit nepřítele, otevřít si portál do další úrovně a projít dveřmi. Není to ale vůbec jednoduché, musíte prokázat své dovednosti a umění.

Alarm! A Man on the Moon
Alarm! A Man on the Moon

V této zábavné strategické hře, která vás zavede na neobydlenou vesmírnou planetu, je vaším úkolem zachraňovat kosmonauty, kteří při ztroskotání lodi vypadli mimo na planetu. Jste v pozici tří příšerek, z nichž ovládáte jednu a musíte vždy co nejrychleji doběhnout ke kosmonautovi, dotknout se ho a následně ho donést zpět k základně, pokud se vám to podaří, postupujete dále.

Collapse It 2
Collapse It 2

V tomto pokračování zábavné logické hry je vaším úkolem uložit bombu vhodně tak, aby po explozi došlo k sesuvu baráků či staveb a ten sesuv zabil všechna monstra v dané úrovni. Musíte vybrat to správné místo, pokusů máte totiž jen omezený počet. Cílem hry je v každé úrovni zabít všechna monstra, aby jste se dostali do dalších úrovní.

WARZONE 3D - First Strike
WARZONE 3D - First Strike

V této zábavné střílečce, kterou hráč hraje z pohledu první osoby je vaším úkolem v každém kole zabít potřebný počet nepřátel, kteří na vás čekají různě schovaní po areálu. Musíte opatrně hledat a dávat pozor, aby vás nepřátelé nepřekvapili zezadu a nezabili dřív, než je dostanete vy a tak se dostanete do dalších úrovní.

Matt H. platform version
Matt H. platform version

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem proběhnout každou úroveň, přeskákat a překonat překážky a posbírat co nejvíce bonusových předmětů, než dojdete do cíle, který vás přesune do dalších úrovní.

Save My Garden
Save My Garden

V této zábavné strategické hře se ocitáte v poli, kde musíte bránit svou základnu, na kterou se chystají nepřátelé. V každé úrovni je určitý počet vln, který se postupem úrovněmi zvyšuje a vy musíte vhodně strategicky rozmístit věže a postupem času až vyděláte nějaké peníze za zabité nepřátele, tyto věže vylepšit. Cílem hry je projít všechny úrovně, zničit co nejvic nepřátel.

Planet Wars
Planet Wars

V této zábavné hře je vaším úkolem plnit jednotlivé mise na cizí planetě, kam jste byli vysláni. K dispozici máte zbraně, které si postupně vylepšujete a kupujete nové. Cílem hry je na cizí planetě provést průzkum a zabít všechny nepřátele, které potkáte. Za každý splněný úkol máte body a peníze, díky kterým kupujete nové brnění a zbraně. Po každé splněné misi postoupíte do další těžší, ale o to zábavnější.

Mini Warfare
Mini Warfare

V této jednoduché strategické hře je vaším úkolem bránit vesnice před nájezdem nepřátel. Musíte vhodně strategicky pokládat bomby tak, aby nepřátelé nedošli až do vesnice. Pokud je zneškodníte všechny, postupujete do dalších úrovní kde bráníte další vesnice.

Lady Popular