Online hra dne
Online hry - NoNoSparks: Genesis
NoNoSparks: Genesis
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

A Little Shark
A Little Shark

V této zábavné kreslené hře se ocitáte pod mořskou hladinou v těle malého žraloka, kterému se všechny ostatní ryby vysmívají. Netuší ale jaký je to dravec. Musíte v každé úrovni sežrat tolik ryb, kolik máte předepsáno, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Gem Cannon Deluxe
Gem Cannon Deluxe

V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit všechny klenoty v každé úrovni s použitím co nejmenšího počtu dělových koulí, aby jste se dostali do dalších úrovní. Klenoty jsou občas i v zákrytu a tak musíte popřemýšlet a využít fyzikálních jevů a gravitace. Dělo je také na řetězu a hýbe se, což ztěžuje míření a hru celkově, ale o to je to zábavnější.

Cheese Hunt
Cheese Hunt

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem posunout sýr až k postavě a tím se dostat do dalších úrovní. Není to ale vždy tak jednoduché, jak to vypadá. Někdy musíte přepnout gravitaci, někdy musíte nechat sýr propadnout výklenkem a sami to oběhnout. Sýrem pohybujete pomocí malého čtverečku, který je na obrazovce.

Haste Makes Waste
Haste Makes Waste

V této dynamické hře je vaším úkolem vystřelit želvu, nebo spíš odrazit tak, aby doletěla co nejdále a cestou omráčila co nejvíce zajíčků. Podle toho jak daleko doletíte získáte body, které můžete po každé úrovni proměnit v různá vylepšení, která vám pomohou dosáhnout lepších výsledků.

Sheep Land
Sheep Land

V této zábavné logické vzdělávací hře je vaším úkolem počítat, kolik kterých ovcí prošlo na pastvu. Zkouší vás vlk, který si následně chce nějaké ovce odnést. Proto musíte pečlivě koukat a zodpovědět mu správně otázku a napsat na papír správné číslo. Pokud napíšete špatné, přicházíte o jednu ovečku. Cílem hry je dojít co nejdále a to tak, že budete psát samé správné odpovědi.

rockt hero
rockt hero

V této zábavné hře je vaším úkolem utéci z jeskyně. Letíte, máte tryskový pohon a musíte se dostat x metrů v každé úrovni, aby jste se dostali do úrovně další. Cestou vás ale napadají další stvoření, která musíte sestřelit, uhýbat před jejich kulkami a sbírat bonusové předměty. Cílem je přežít v každé úrovni a dostat se do úrovní dalších.

Super Duck Punch!
Super Duck Punch!

V této zábavné bojové hře se ocitáte v aréně a máte za úkol porazit soupeře. Není to jednoduché, ale nezbývá vám nic jiného, než se s tím poprat. Ovládáte své zvíře a snažíte se vymyslet co nejlepší bojovou taktiku, aby jste soupeře dostali na lopatky a postoupili do dalších úrovní.

Back2Back. Commander
Back2Back. Commander

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem splnit všechny mise a dojít co nejdál. V každé úrovni máte určitý úkol, který musíte splnit. V plnění vám pomohou karty, které znamenají různé úkony. Pokud nějaký úkon chcete provést, musíte vynést danou kartu. Střídáte se ve vynášení se soupeřem. Takže například pokud chcete zaútočit na soupeře, vynesete kartu s útokem. Pokud chcete opravit svou raketu, musíte vynést kartu s opravou atd.

Build & Destroy Live
Build & Destroy Live

V této zábavné hře je vaším úkolem rozbořit věž či hrad nepřítele dřív, než ho rozboří on vám. Jedná se o tahovou strategii, kdy nejprve vhodným položením kostek opravíte svůj hrad, následně vyberete střelu a vystřelíte na hrad soupeře, který se snažíte co nejdříve zničit.

The Black Knight Rises
The Black Knight Rises

V této zábavné hře je vaším úkolem zachránit princeznu, která byla unesena do spárů nepřítele. Vy jako odvážný rytíř se vydáváte do nebezpečenství, aby jste jí zachránili. Musíte cestou zdolat několik úrovní a také překážek na nich, pobít se s nepřáteli a zvítězit.