Online hra dne
Online hry - NoNoSparks: Genesis
NoNoSparks: Genesis
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Fantastico
Fantastico

Toto je zábavná strategická hra, ve které je vaším úkolem v každé úrovni zasáhnout různé postavičky barevnými kuličkami. Pokud se vám to podaří, postupujete dále.

Falling Bridge
Falling Bridge

V této zábavné závodní hře se ocitáte na mostě, který se rozpadá. Máte motorku a na ní se musíte dostat co nejrychleji do cíle, aby jste se přesunuli o úroveň výše. Nesmíte se moc zdržovat, nebo se propadnete i s mostem. Cestou musíte překonat spousty překážek, vybalancovat motorku, aby jste nenabourali a v pořádku dojet až na konec.

Feed the Animals
Feed the Animals

V této zábavné hře je vaším úkolem vystřelit z děla kouli, která rozpohybuje zvíře v každé úrovni a dostane ho až k potravě. Pokud se vám to podaří, postupujete dále, snažíte se o použití co nejmenšího počtu dělových koulí.

Wonder Rocket
Wonder Rocket

V této zábavné hře se dostáváte na start raketoplánu, který se uskuteční. Jenže ten se nepovede, spadne do vody a tak to zkouší znovu a znovu. Aby se udržel ve vzduchu, musí raketa posbírat balónky a další bonusové předměty, které doplní palivo a tak raketa doletí dále. Za každý metr doletu máte body, které můžete proměnit ve vylepšení. Pokud se vám podaří doletět až do cíle, postupujete do dalších úrovní.

Cardmania Pyramid Solitaire
Cardmania Pyramid Solitaire

V této zábavné karetní hře je vaším úkolem odstranit všechny karty z hracího pole, aby jste se dostali do dalších úrovní. Celkově vás čeká až třicet úrovní. Pokud se vám podaří karty odstranit, postupujete dále. Systém hry je takový, že spojujete vždy dvě karty, aby dohromady daly hodnotu třináct. Pokud se vám to podaří, odstraníte je a obrátí se vám další karty v hracím poli. Karty, které nemůžete nebo nechcete momentálně použít lze odložit, ale vždy pouze jednu kartu. Pokud nemáte žádnou další kartu k dispozici, máte balíček karet, které můžete "lízat", ale je jich jen omezený počet.

Sky Park
Sky Park

V této jednoduché kreslené strategické hře je vaším úkolem postavit na volném plácku zábavný park. Nejprve ale musíte postavit doly, které vám budou doplňovat energii a další zdroje ke všemu potřebné. Následně si v obchodě vyberete co chcete postavit a následně to postavíte. Snažíte se mít prosperující podnik a získat co nejvíce peněz.

Ninja Twins
Ninja Twins

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem dostat ninju do dveří, které vás přesunou do dalších úrovní. Zdá se to jednoduché, ale jednoduché to opravdu není. Protože v hracím poli máte ninji dva a nesmějí se setkat, proto musíte volit takovou cestu, aby se nepotkali, ale zároveň aby jeden z nich došel do cíle. Potíž je také v tom, že když se ninja rozběhne, tak se zastaví až o překážku, stisknete tlačítko doprava a oba běží doprava až dokud nenarazí na překážku a tak dále.

HexFarm
HexFarm

V této jednoduché farmářské hře je vaším úkolem postupně od vajíčka, přes kuře, slepici, ovci a další domácí zvířata dosáhnout co nejvyšší úrovně. Musíte do hracího pole stavět jednotlivé věci tak, aby nakonec byly vždy tři za sebou, pak se změní o věc o úroveň výše. To znamená, že tři vejce se změní v kuře, tři kuřata ve slepici, tři slepice v ovečku atd. Cílem je vytvořit co nejsilnější zvířata než se zaplní celé hrací pole.

Match & Remove Level Pack
Match & Remove Level Pack

V této zábavné hře je vaším úkolem postupně odebírat geometrické předměty tak, aby jste je odebrali všechny z hracího pole. Potíž je v tom, že máte pouze omezený počet kliknutí. Proto je musíte odebírat tak, aby se postupně spojily různé barvy. Po následném kliknutí zmizí všechny geometrické předměty, které mají stejnou barvu a dotýkají se. Pokud se vám podaří odstranit všechny předměty z hracího pole, postupujete dále.

Fear Less!
Fear Less!

V této zábavné hře se dívce zdá sen. V tom snu se ocitá v džungli, kde utíká před smrtkou, která jí honí. Musí přeskakovat různé překážky a také pomocí meče bojovat s nepřáteli. Nesmí ztratit moc životů, nebo jí smrtka dožene a zabije.

Lady Popular