Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Canoniac Launcher 2
Canoniac Launcher 2

V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat dělo, které vystřelí robota tak šikovně, že doletí co nejdále a navíc cestou sebere nějaké bonusové předměty. Po každé úrovni máte možnost za utržené peníze vylepšovat dělo a postavu tak, že poté doletí ještě dále a nastavý nový rekord.

Twister Roundup
Twister Roundup

V této zábavné střílečce se ocitáte na farmě, ve které se zvířata rozutekla a vy je musíte pochytat. Z nebe padají různé předměty, kterým se musíte vyhýbat, protože když vás zasáhnou, tak přicházíte o část života. Z nebe také padají různá domácí zvířata, která musíte zasáhnout lanem se smyčkou a tak je pochytat.

Hide Caesar Level Pack
Hide Caesar Level Pack

V této zábavné hře je vaším úkolem uchránit minci ceasara, aby jí nezasáhly střely, které padají z nebe. Musíte vhodně umístit zábrany a stříšky. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní.

Quantum Corps
Quantum Corps

V této zábavné hře je vaším úkolem projít každou úroveň a snažit se sebrat co nejvíce hvězd a zabít nepřátele. Hra je zvláštní v tom, že musíte měnit gravitaci místo skoku, tak občas jdete hlavou dolů, jinak by jste spadli mimo obrazovku a hra by skončila. K dispozici máte zbraně, aby jste se mohli bránit a také rozstřílet případné překážky.

Parking Hooligan 2
Parking Hooligan 2

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ovládat myší modré autíčko a jím ničit zaparkovaná auta v každé úrovni. Když se vám podaří zaparkované auto zničit, tak z něj vypadnou peníze a máte body. Aby jste postoupili do dalších úrovní, musíte zničit co nejvíce aut. Každý pohyb vás stojí energii a až když nemáte žádnou energii, hra končí.

Abe Droid Zone
Abe Droid Zone

V této jednoduché střílečce je vaším úkolem doběhnout se svou postavou až na konec, kde se utkat s hlavním bossem. Máte k dispozici zbraně, kterými musíte střílet po nepřátelích, kteří střílejí po vás. Každým zabitým nepřítelem získáváte peníze, za které můžete provádět různá vylepšení. Čím lepší vylepšení, tím snadněji zabíjíte nepřítele a ten vás nestačí zasáhnout. Nejste nesmrtelní, před kulkama nepřátel musíte uhýbat, nebo je trefovat a tím ničit. Jakmile se dostanete se životem na nulu, hra končí.

Furry Fighter
Furry Fighter

V této zábavné bojové hře si vyberete svého kocoura, dáte mu jméno a do začátku mu dáte nějaké dovednosti a následně skáčete do světa wrestlingu a boje, kde musíte zápasit a vydělávat peníze na další vylepšení.

Zombie Payback: Steel and Rainbows
Zombie Payback: Steel and Rainbows

V této jednoduché bojové hře se ocitáte ve městě, které bylo zaplaveno zombies. Tito zombie vás napadají a chtějí zabít. K dispozici máte dvě zbraně, které vám mohou pomoci v obraně. Musíte je správně použít, aby jste se ubránili a dokázali přežít a došli až na konec každé úrovně.

Amber Helix
Amber Helix

V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit všechny nepřátele, které potkáte ve volném vesmíru. Dostáváte úkoly, které musíte plnit a tak získáváte zkušenosti a body. Můžete si vybrat s několika typů režimů hraní od nejlehčího až po nejtěžší, nebo také smrtelný. Máte určitý počet životů, takže snesete nějaký ten zásah od nepřítele, ale raději se jim snažíte vyhnout.

Panda Rush
Panda Rush

V této zábavné skákačce ve stylu supermária musíte utíkat před obrovským červem, který vás chce pohltit. Musíte zdolávat překážky, zneškodňovat monstra, která vám brání v průchodu a dostat se co nejdále. Tím vším sbíráte body.