Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Hands of War 3
Hands of War 3

V této jednoduché strategické RPG hře je vaším úkolem ovládat svého hrdinu, plnit jednotlivé úkoly, které vám jsou zadány a tím získat zkušenosti a díky nim vaše postava roste, získává další dovednosti a může se stát nejlepším na světě. Cílem hry je boj proti zlu, které vás mimo město potkává na každém kroku.

Survivor Panama
Survivor Panama

V této jednoduché zábavné hře je vaším úkolem přežít na ostrově. Hra je obdobou známé televizní hry Survival, kde se dva týmy ocitají na ostrově, kde musí plnit různé úkoly, které když zdárně splní, mají odměny. Musí přežít v přírodě, živit se z vlastních zdrojů a připravovat se na náročné úkoly.

Cheese Collector
Cheese Collector

V této obdobě slavné hry Pacman je vaším úkolem ovládat myšku, která sbírá sýry v každé úrovni. V každé úrovni jsou ale kočky, které se náhodně pohybují a nesmí vás zasáhnout, protože v tom případě hra končí. Cílem je vybrat v každé úrovni všechny sýry z bludiště, aby jste se dostali dále.

Shotgun vs Zombies
Shotgun vs Zombies

V této jednoduché střílečce a zároveň bojové hře je vaším úkolem přežít všechny vlny příchozích monster. Mezi jednotlivými úrovněmi máte možnost zakoupení nových zbraní, nebo vylepšení těch stávajících za peníze, které jste získali během úrovně. Občas z nebe spadnou bedny, ve kterých je munice, nebo právě peníze. Cílem je dostat se co nejdále.

Jump Sequence
Jump Sequence

V této zábavné logické hře je vaším úkolem otáčet předměty tak, aby jste chytli kuličku, která se teleportuje a následně vystřelí do cíle. Cílem hry je v každé úrovni dostat kuličku až k cíli. Musíte najít vhodné řešení, aby jste toho dosáhli.

Desktop Racing 2
Desktop Racing 2

V této zábavné pěkně zpracované kreslené hře je vaším úkolem ovládat auto, které dostanete do pohybu strkem. Následně auto musíte ovládat při překonávání všech překážek tak, aby dojelo na konec každé úrovně v pořádku.

A Rabbit Fable
A Rabbit Fable

V této jednoduché strategicko-logické hře je vaším úkolem ovládat králíčka, který musí prozkoumat celý svět, protože v něm chce žít. Musíte kombinovat různé předměty, aby jste se dostali vždy dále.

Pinnacle Solitaire
Pinnacle Solitaire

V této zábavné hře je vaším úkolem co nejrychleji odstranit všechny karty z hracího pole. Snažíte se spojovat karty, jejichž hodnota dá dohromady číslo 13. Postupně si tak odkrýváte další a další možnosti. Pokud nemáte už žádnou možnost, můžete z balíčku vytáhnout další karty, které vám mohou pomoci. Cílem je odstranit všechny karty v pyramidě co nejrychleji.

Marble Catcher: Deep Sea Creatures
Marble Catcher: Deep Sea Creatures

V této jednoduché střílečce je vaším úkolem z děla střílet barevné kuličky na cestu, kterou se sunou pomalu různěbarevné kuličky. Ty kuličky nesmí dojít až ke krabovi, protože v tom případě hra končí. Musíte tedy střílet kuličky tak, aby jste řetěz neustále zkracovali tím, že kuličky, kterých je tři a více za sebou zmizí. Hra se postupně zrychluje a cílem je nahrát co nejvíce bodů.

ControlCraft 2
ControlCraft 2

V této jednoduché strategické hře je vaším úkolem přesouvat jednotky mezi jednotlivými základnami tak, aby jste porazili nepřítele. Musíte vždy dostat k nepřátelské základně víc vojáků, než tam nepřítel má, aby jste jí obsadili, takto se musíte dostat přes všechny základny nepřátel, aby jste se dostali do dalších úrovní.