Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Pigsy Dream
Pigsy Dream

V této jednoduché hře je vaším úkolem ovládat prase, které musí doletět co nejdále. Jedním tlačítkem ovládáte jestli stoupá nebo klesá. Prase musí sbírat mince a také ořechy, ze kterých sbírá energii. Cestou se taky musí vyhýbat ptákům, kteří ho zpomalují a mohou ho zabít.

Red Menace Players Pack
Red Menace Players Pack

V této jednoduché hře je vaším úkolem odebírat jednotlivé překážky tak, aby jste dostali předměty na plošinu dole. Musíte vhodně odebrat předměty, aby jste vytvořili cestu pro ně a zároveň barikády, aby předměty nespadly mimo obrazovku.

Galaxies Invaded Chapter 2
Galaxies Invaded Chapter 2

V této jednoduché kreslené střílečce je vaším úkolem letět vesmírem a postřílet a zničit všechny nepřátelské objekty v každé úrovni. Pokud se vám to podaří, tak postupoujete do dalších obtížnějších úrovní. Po každé úrovni máte možnost vylepšení své lodi za peníze, které jste obdrželi zničením nepřátel a sebráním z oblohy.

Super Medo
Super Medo

Bavila vás vždy známá starší hra na konzolích super mário? Pak si určitě zkuste zahrát tuto jeho novou obdobu. Ovládáte postavičku, která musí skoky překonat překážky, zabít nepřátele a dostat se do cíle. Cestou musíte posbírat mince, za které máte body.

Fip!
Fip!

V této jednoduché deskové hře je vaším úkolem spojovat ksichtíky stejných barev do řad tří a více tak, aby jste zabránili tomu, aby ksichtíci vyplnili celou místnost. Pak by hra skončila. Takto když je postupně odstraňujete stoupáte úrovněmi a hrajete o co nejvyšší skóre.

Word Detective Demo 1
Word Detective Demo 1

V této jednoduché zábavné hře si procvičíte anglickou gramatiku. Musíte pročíst jednoduchý dopis ve kterém jsou čtyři chyby, které musíte vypsat. Záleží na jaký pokus to trefíte a podle toho jste ohodnodceni. Musíte se doklestit přes hromadu dopisů, aby jste odhalili a vypátrali temného lorda.

Hide Caesar Player Pack 2
Hide Caesar Player Pack 2

V této jednoduché hře je vaším úkolem v každé úrovni ochránit císařské zlato před kameny, které padají z nebe. Musíte vhodně položit stříšku a také zabránit zlatu, aby se dostalo k ostnatým kolům a také aby sklouzlo mimo obrazovku. To vše musíte zvládnout, než kolem letí pták, který sype kamení. Pokud se vám to podaří, postupujete dále.

Ultimate Ninja
Ultimate Ninja

V této jednoduché hře je vaším úkolem ovládat myší malého ninju, který musí popřemýšlet, vytvořit si cestu a následně jí projít a cestou zabít nepřátele, kteří se vám připletou do cesty.

Hit the Troll Players Pack
Hit the Troll Players Pack

V této zábavné deskové logické hře je vaším úkolem hodit míč a bomby tak, aby jste shodili krabice ze stojanu a ty padly mimo obrazovku. Pokud se vám to podaří, postupujete dále. Pokud ne, hra končí.

Dummy Crusher 2
Dummy Crusher 2

V této jednoduché akční hře je vaším úkolem v každé úrovni rozbít všechny předměty nebo roboty, aby jste se dostali do dalších úrovni. V některých úrovních musíte shazovat závaží, v některých úrovních musíte vybírat místo, kam se dostane smrtka, který kosou roboty rozbije. Cílem je zničit všechno v co nejkratším čase!