Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Koutack
Koutack

V této zábavné logické hře je vaším úkolem skládat kostky tak, aby skončily všechny na jednom místě a vy se tak dostanete do dalších úrovní. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá, protože vy musíte klikat na místo, kam se mají kostky shluknout, ale všechny kostky s tím musí sousedit, pokud je tam místo, tak se kostky nesloučí a vy dál nepostoupíte.

Furious Moles
Furious Moles

V této zábavné hře s krtky je vaším úkolem zakrýt každého krtka, který vyleze na povrch, aby jste se ho zbavili z vaší zahrady. Krtci vylézají a pokud se vám nepodaří je zakrýt, tak přicházíte o život a pak hra končí.

Satellite Landing
Satellite Landing

V této fyzikální hře je vaším úkolem odebírat geometrické předměty z hracího pole tak, aby raketa přistála na pevné zemi a nespadla do vody. Je to náročné a málokdy se vám podaří dokončit úroveň na první pokus, ale o to je to zábavnější.

Llama in your Face
Llama in your Face

V této jednoduché hře je vaším úkolem ochránit lamu před návštěvníky ZOO, kteří po ní jdou, lama plive zelený sliz, kterým musíte zasáhnout příchozí návštěvníky dříve, než se dostanou do jejího výběhu. Pokud se vám to nepodaří, přicházíte o část životů. Hra končí, jakmile nemáte život.

Gaia Defense
Gaia Defense

V této zábavné strategické hře musíte stavět obranné věže a střílny kolem cesty, kterou přicházejí nepřátelé. Máte omezený počet zdrojů a tak musíte šetřit, ale vhodně takticky volit druh věže. Musíte zastavit všechyn nepřátele v každé úrovni v každé vlně.

Fort Warrior
Fort Warrior

V této zábavné hře je vaším úkolem pobít všechny nepřátele, vyhýbat se kamenům a sbírat bonusové předměty, které vám mohou pomoci. Musíte se probít až do cíle každé úrovně a přežít.

Renga Samurai
Renga Samurai

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem potrápit svůj mozek s geometrickými tvary. Na začátku každé úrovně máte předem daný geometrický podklad, do kterého musíte nasekat hroudu z hlíny, aby nezbyl ani kousek a trefili jste se co nejlépe. Problém je v tom, že máte omezený počet seků, tudíž nemůžete hroudu rozsekat na malé kousíčky a naskládat, ale musíte přemýšlet , jak nejlépe jí rozdělit, aby padla přesně do daného vzorce.

Hex
Hex

V této zábavné hře je vaším úkolem otáčet kostkami tak, aby se sešly stejné barvy ve všech kostkách. Musíte vhodně kombinovat a otáčet, aby jste toho dosáhli v pozdějších úrovních, kde je více kostek. Každá úroveň má řešení.

ColorRunner
ColorRunner

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem doskákat v každé úrovni až do cíle. Cíl je ale vysoko a vy si musíte vytvořit plošiny, po kterých se k cíli dostanete. Tyto plošiny se vám objeví, jakmile seberete všechny mince té dané barvy. Cílem je v každé úrovni doskákat až do konce.

Nomnom Numbers
Nomnom Numbers

V této zábavné hře musíte počítat, násobit, sčítat a řešit další matematické problémy, které následně můžete porovnat s hráči celého světa a vidět tak, jak na tom jste. Za každou správnou odpověď krmíte kočku, za každou špatnou odpověď může být svržena bomba na vás.