Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Vertiginous Race
Vertiginous Race

V této jednoduché závodní hře je vaším úkolem vyhrát každý závod, do kterého jste nasazeni. Není to vůbec jednoduché, protože je zde nový režim závodění, kde se mění trať a ne vy jako řidič, ale potom, co si zvyknete už se dá vyhrát každý závod. Musíte jet po silnici, protože mimo jste velmi zpomaleni.

Invador
Invador

V této zábavné vesmírné střílečce je vaším úkolem přežít v každé úrovni až do konce. K dispozici máte vesmírnou loď, kterou ovládáte a musíte se vyhýbat nebo sestřelovat meteority, ale také nepřátelské vesmírné lodi.

Super Sub Hero
Super Sub Hero

V této pěkně zpracované logické hře musíte překonávat překážky a dostat se v každé úrovni až k praporku, který vás přesune do další úrovně. V každé úrovni musíte i logicky uvažovat, protože si musíte občas vytvořit cestičku a pozici k cíli.

TacoMazing Lvl 1-1
TacoMazing Lvl 1-1

V této jednoduché kreslené skákačce je vaším úkolem plnit jednotlivé mise, ve kterých se snažíte sesbírat co nejvíce peněz. Pokud se vám v každé úrovni podaří sesbírat všechny mince, můžete v bonusovém kole přisbírat ještě velký počet mincí. Jste připraveni skočit do hry a získat co nejvíce peněz?

Happy Square Blocks
Happy Square Blocks

Toto je hra, která otestuje vaší kreativitu a myšlení. Musíte stavět modré kostky tak, aby jste dosáhli toho, že se dostanou ke zlatu a to se pak přes ně přesune ke žlutým kostkám. Ale pozor, v hracím poli se objevují také červené zlé kostky, kterých se nesmíte dotknout, jinak hra končí. V každé úrovni máte pouze omezený počet tahů, proto si musíte pečlivě rozmyslet, který tah uděláte jako první a pak následné.

Gem Hoarder
Gem Hoarder

V této zábavné hře je vaším úkolem spojovat barevné kostky do bloků tří a více, aby jste je odstranili z hracího pole. Jedná se obodobu známé hry tetris, která ale spočívá v tom, že jednotlivé předem dané kostky visí ve vzduchu a kostky, které padají z nebe se nemohou otáčet, proto musíte pečlivě promyslet, kam je umístíte, aby se vám podařilo kostky dané odstranit a postoupili jste o další úroveň.

Demons vs Fairyland
Demons vs Fairyland

V této jednoduché kreslené roztomilé hře je vaším úkolem ubránit svůj lid před nájezdem zlých nepřátelských vojáků. K dispozici máte tři druhy věží, které vhodně strategicky rozmístíte kolem příchozí cesty tak, aby zadržela všechny nepřátele. Přichází několik vln nepřátel, za každého máte peníze a tak můžete stavět další pomocné věže.

Parking Mania
Parking Mania

V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ovládat auto a v každé úrovni v co nejrychlejším čase zaparkovat na předem zadané místo. Přitom nesmíte zavadit o další auta, nebo nabourat do nějaké překážky, jinak hra končí. Procvičíte přesnost a také trpělivost.

Sumo Wrestling Tycoon
Sumo Wrestling Tycoon

V této zábavné sportovně strategické hře je vaším úkolem za padesát dní trénovat, jíst a vyhrát co nejvíce peněz sázením na zápasy. Z počátku je to nepřehledné, ale později, když se do toho dostanete, tak se od hry neodtrhnete.

Demologic 2: Level Pack
Demologic 2: Level Pack

V této zábavné hře je vaším úkolem v každé úrovni zbourat sloup tvárnic, aby jste se dostali do dalších úrovní. Každou další úrovni je to těžší a složitější, protože kostky, které musíte shodit jsou dál a dál a proto musíte vymyslet způsob jak na to.