Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

BUG‘S COMBAT
BUG‘S COMBAT

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem sestřelit všechny nepřátele, kteří přistanou z nebe a chtějí se dostat až k vám. Máte k dispozici tři typy střelců, kteří obsáhnou dohoromady celý prostor a vy musíte vhodně zvolit každého střelce ke každé situaci.

Deactivator
Deactivator

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem v každé úrovni spojit dvě části bomby a tak jí deaktivovat. Zdá se to jednoduché, ale jednoduché to rozhodně není, protože musíte překonávat překážky a také si pomáhat různými tlačítky, která jsou omezená časově. Cílem je spojit dvě části a dostat se co nejdále.

Space Array
Space Array

V této zábavné matematické hře je vaším úkolem vymyslet čísla, která musí padnout do prázdných čtverců, aby dali dohromady v řadách a úhlopříčkách daný počet, který je předepsaný.

Shell Shooter
Shell Shooter

V této zábavné střílečce se stáváte lovcem, který musí v každé úrovni a na každou obtížnost sestřelit balónky, které jsou vyhozeny do vzduchu. Jedná se o hru o sportovní střelbě. Hodně štěstí!

Carl the Chameleon
Carl the Chameleon

V této zábavné hře je vaším úkolem nakrmit chameleona. Smí ale jíst pouze mouchy těc barev, které momentálně má na sobě, aby je dokázal chytit. Hra je časově omezená a záleží jen na vás a vašem postřehu, kolik nahrajete bodů.

Cute Physics
Cute Physics

V této zábavné fyzické hře je vaším úkolem sestřelit v každé úrovni všechny bloky z plošin. Není to vůbec jednoduché, musíte přesně mířit a máte omezený počet míčů.

Lost Probe
Lost Probe

V této zábavné hře je vaším úkolem otáčet zemí tak, aby se koule dostala v pořádku od začátku až do konce a cestou posbírala všechny, nebo co nejvíce hvězdiček. Z počátku se to zdá jednoduché, ale v dalších úrovních se přesvědčíte, že tomu tak opravdu není.

Fluffy Steel
Fluffy Steel

V této zábavné hře musíte najít správnou cestu, cestou zabít všechna monstra a tím si otevřít portál do další úrovně. Takhle se to zdá jednoduché, ale jednoduché to rozhodně není, protože když skočíte, tak se během cesty už nezastavíte, zastavíte se až o zeď či blok, od kterého se následně zase musíte odrazit. Proto musíte velmi pečlivě volit směr a přemýšlet.

Bounzy Bloodlust
Bounzy Bloodlust

V této zábavné střílečce musíte v každé úrovni sestřelit monstra, aby jste se dostali do dalších úrovni. Ve vyšších úrovnich jsou monstra skryta za předměty, které lze rozstřílet, ale většinou musíte použít odrazů, aby jste monstra zabili. Máte totiž omezený počet střel.

Lightem Out
Lightem Out

V této zábavné hře je vaším úkolem spojovat jednotlivé body na obrazovce. Zdá se to jednoduché, ale jednoduché to rozhodně není, protože spojovací čáry jdou ze všech čtyřech rohů hracího pole a tak musíte vše správně zkombinovat, aby prošly co nejvíce světelnými body pro co nejvyšší skóre.