Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

The Little Prince VS Invaders
The Little Prince VS Invaders

V této zábavné roztomilé hře je vaším úkolem chránit prasátko a další zvířátka ve vašem království před nájezdem zlých koček. Tyto kočky se snaží pomocí lan tyto zvířátka přitáhnout k sobě a unést. Vy máte k dispozici pistoli, která tyto lana dokáže přerušit tím, že zasáhnete kočku, která se dá na útěk. Zdá se to jednoduché, ale ve vyšších úrovních nepřichází pouze jedna kočka, ale více.

Magnet ninja
Magnet ninja

V této zábavné hře je vaším úkolem projít jednotlivé úrovně a překonat v nich všechny překážky a zbavit se nepřátel. Některé překážky lze překonat velmi těžce a tak si musíte pomoci magnetem. Dívka dokáže chlapce přitáhnout a tak společně překonají těžké překážky.

Destructo Dog 2
Destructo Dog 2

V této zábavné hře je vaším úkolem projít každou úroveň a zabít všechny kočky, které na vás útočí a dojít až do prostupu do další úrovně. K dispozici máte pistoli, ale po každé úrovni máte možnost koupit nové lepší zbraně, aby jste si s kočkama poradili lépe.

Steamlands
Steamlands

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem přestavět svůj obrněný vůz tak, aby jste dokázali převést krabice, které máte k dispozici. Každou úrovní počet krabic stoupá a také terén není rovný. Během cesty nesmíte ztratit žádnou krabici.

SKULLHUNTER
SKULLHUNTER

V této zábavné střílečce je vaším úkolem sestřelit v každé úrovni všechny kostlivce. Není to ale jednoduché, musíte vypočítat správný sklon luku, aby šíp opsal trajektorii a přistál na kostlivci. Čím vyšší úroveň, tím je kostlivců více a jsou i schovaní. Po každé úrovni máte možnost vylepšení.

Bikini Girls 11 Memory
Bikini Girls 11 Memory

V této zábavné hře s pěknými dívkami v bikinách zaručeně potrénujete svou paměť. Vaším úkolem je totiž hledat vždy dvě stejné dívky otáčením karet, které jsou obrázky dolů s použitím co nejmenšího počtu tahů. Pokud se vám podaří otočit všechny karty a spojit je, postupujete dále. Snažíte se vše udělat v co nejmenším čase.

Sector 21
Sector 21

V této zábavné návykové hře je vaším úkolem projít všechny úrovně v co nejrychlejším čase a překonat všechny překážky. Některé překážky můžete překonat pouze změnou gravitace, která vám umožní chodit po stropě a tak musíte ve vhodných chvílích gravitaci měnit, aby jste dosáhli cíle a získali nejlepší čas.

Truckage
Truckage

V této hře musíte převést z jednoho skladu do druhého náklad plný předmětů, které mohou z auta spadnout. Cílem hry je převést požadované množství předmětů z jednoho místa do druhého. Pokud se vám to podaří , postupujete do dalších úrovní.

Cosplay Girls 7 Memory
Cosplay Girls 7 Memory

V této zábavné hře, která je obdobou známé hry pexeso, musíte obracet karty a hledat vždy dvě se stejnými obrázky, aby jste je odstranili. Cílem hry je odstranit všechny karty ze stolu pro postup do další úrovně.

Bikini Girls 7 Memory
Bikini Girls 7 Memory

V této pěkně zpracované hře musíte otáčet jednotlivé karty a hledat páry stejných dívek v bikinách. Při této hře trénujete paměť, protože se snažíte použít co nejmenší počet tahů k odstranění všech karet z hrací desky než postoupíte do další úrovně.