Online hra dne
Online hry - Zombies vs Vampires
Zombies vs Vampires
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Destructotruck
Destructotruck

Naskočte do trucku, sešlápněte pedál až podlahu a ukažte svoji odvahu ...

Commandos 5 China Moutain
Commandos 5 China Moutain

Připravte se na výsadek do čínských hor, kde musíte zachránit zajatce. Rozhodně počítejte s tím, že vás nečeká lehký úkol...

Total Race
Total Race

Zkuste vyhrát závody těchto miniautíček. Hra je určena pro jednoho nebo dva hráče. Sbírejte cestou peníze, keré se objeví vždy po projetí cílem.

Gold of Pirate Bay
Gold of Pirate Bay

Je čas nasednout do ponorky a najít poklady čekající hluboko v oceánu na své objevitele. Sbírejte mince a vozte je k magnetu. Žlutý trojúhelník ukazuje směr cesty. Srdce doplní životy a potápečská bomba kyslík ... Jen je nutné dávat pozor na naštvané ryby a další potvory.

Speed Trucks
Speed Trucks

Otestujte své řidičské schopnosti s dalšími závodníky na spoustě tratí. Vyhrávejte a vylepšujte svá závodní auta.

Mechanical Commando 2
Mechanical Commando 2

Po staletích míru se federace ocitla pod palbou záhadných nepřátel. Postavte se jim a rozstřílejte je na kousky ...

Knight Elite
Knight Elite

Jako bravurní rytíř musíte odolat nájezdům Orků a dalším vlnám teroru od nepřátel. Držte je za hranicemi hradu a pokud rozbijí barikády, použijte meč nebo některou z mnoha dalších zbraní... Postupně získávejte zkušenosti, velepšujte své vybavení a také zbraně. Nebojujte sám, ale získejte na pomoc další rytíře.

Rebuild Chile
Rebuild Chile

Pomozte dětem z Chile postiženým zemětřesením a tsunami. Odvážejte buldorezem odpad z postižených míst. Pomáhat vám bude také vrtulník, ale není zrovna nejlevnšjí ...

GF Sponsor Bowling
GF Sponsor Bowling

Zahrajte si tento virtuální bowling. Zkuste se stát absolutním vítězem a získat zlatou medaili.

xTrucks
xTrucks

Nastartujte motor a závoďte s náklaďákem v různých prostředích. Zkuste projet všechna kola a nerozbít si auto. Čím rychleji každý level dokončíte, tím více získáte bodů.