Hledání
      
Online hra dne
Screws and Robots
Online hry - Screws and Robots
V tété zábavné kreslené hře musíte ovládat robota, který sestřelí létajícího robota a díky magnetu sebere šroubek, kterým otevře výtah do další úrovně.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256711x)
Mahjong (66645x)
Bomberman (56789x)
Connect 2 (40755x)
Gold Miner Vegas (39346x)
Nejhledanější

Budovatelské strategie


V této zábavné logické hře je vaším úkolem dostat Biffa a Baffa vždy na konec každé úrovně a tím je tak postupně dostat až do cíle. Není to ale jednoduché, v každé úrovni na ně čeká nějaká ta překážka, postupem času i více a musíte zapojit mozek a zařídit, aby každou úroveň dokončili včas a v pořádku. Stáhněte si tuto návykovou hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 14.03.2016  Spuštěno: 754x  Platforma: Flash  Velikost: 2260 kB

Speck Oppression Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem poskládat a pozotvírat jednotlivé teleporty a brány tak, aby jste dokázaly sbírat létající jiskry do kolektorů. Snažíte se pochytat všechny jiskry, nebo co nejvíce z nich, aby jste se dostali do dalších úrovní. Tato hra vyžaduje přemýšlení a správnou strategii, proto neváhejte hlavně ti, kteří mají rádi hry u kterých se musí přemýšlet, a stahujte zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 24.02.2016  Spuštěno: 642x  Platforma: Flash  Velikost: 133 kB

Virus Wars Hodnocení:
V této zábavné strategické hře je vaším úkolem infikovat svými viry co nejvíce buněk, aby jste nakonec mohli infikovat a přemoci soupeře. Hra má několik režimů, ze kterých si můžete vybrat a jeden je návykovější než druhý. Cílem hry je vždy být lepší než soupeř a dostat se co nejdále.
Přidáno: 11.03.2014  Spuštěno: 941x  Platforma: Flash  Velikost: 1204 kB

Mumbai Local Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem řídit dopravu na železnici tak, aby se vlaky nesrazily a ani se vzájemně nedojeli. Hra je rozdělena do několika úrovní, ve kterých se snažíte odladit několik vlaků. Každá úroveň má své rozložení tratí a vlaky jezdí náhodně po nich. Musíte mít cit pro organizaci, aby jste správně rozhodli, který vlak počká, který projede. V každé úrovni je předepsané, kolik vlaků musí projet, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 06.02.2014  Spuštěno: 895x  Platforma: Flash  Velikost: 715 kB

CANNONS Revolution Hodnocení:
V této zábavné strategické sřílečce je vaším úkolem ovládat dělo, které musí v každé úrovni sestřelit všechny cíle. Za každý zasažený cíl máte expirační body a tak roste vaše úroveň. Cílem hry je dostat se co nejdále a mít co nejvyšší úroveň. V každé úrovni máte ale omezený počet střel, proto se musíte snažit mířit co nejlépe, aby jste jimi neplýtvali a neskončili tak předčasně.
Přidáno: 09.12.2013  Spuštěno: 1107x  Platforma: Flash  Velikost: 127 kB

Cursed Treasure 2 Hodnocení:
V této zábavné strategické hře se ocitáte ve středověku, kde musíte v každém kole bránit hrad s klenoty před nájezdem nepřátel. Nepřátelé přicházejí po jediné příjezdové cestě a tak víte kudy půjdou a je snadné postavit obranné věže, které je zastaví. Nebo snadné, snadným se to může zdát hráčům, kteří mají taktické myšlení a dokáží strategicky rozmístit obranné věže tak, aby nikdo z nepřátel neprošel. Po ubránění hradu postoupíte do další bitvy, která simuluje další úroveň. Hodně štěstí!
Přidáno: 21.11.2013  Spuštěno: 1300x  Platforma: Flash  Velikost: 20046 kB

Train Lord Hodnocení:
Tato zábavná strategie používá reálná světová data a mapy. Kvůli tomu je nutno se do hry přihlásit. Je to jednoduché. Ve hře následně stavíte stanice a ovládáte vlaky tak, aby byly lidé spokojeni. Vlaky musí jezdit na čas, neměly by mít zpoždění, nemělo by docházet ke kolizím atd. Pěkně zpracovaná hra, která vás určitě nadchne.
Přidáno: 23.10.2013  Spuštěno: 963x  Platforma: Flash  Velikost: 21 kB

Sweet Planet Hodnocení:
V této zábavné obranné hře je vaším úkolem projít všechny úrovně. Každá úroveň se skládá z několika bitev, které musíte projít a zvítězit. V každé úrovni musíte strategicky rozmístit obranné věže, které brání nepřátelům v průchodu do vašeho ležení. Pokud je všechny pobijete, máte za to peníze, které dále využijete ke stavbě nových silnějších věží, nebo k vylepšení stávajících. Cílem hry je dojít až na konec.
Přidáno: 21.10.2013  Spuštěno: 905x  Platforma: Flash  Velikost: 3047 kB

Infinite Refraction Hodnocení:
V této zábavné logické hře je vaším úkolem spojovat základnu s vesmírnou lodí, aby se mohly nalodit mimozemšťané a odstartovat na misi. Laser ukazuje, kudy se mimozemšťané pohybují a vy musíte pomocí odkloňovačů nasměrovat tyto bytosti do vesmírné lodi. V každé úrovni musíte použít všechny odklonění a namířit mimozemšťany do lodi, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 02.10.2013  Spuštěno: 875x  Platforma: Flash  Velikost: 4340 kB

Express Way Hodnocení:
V této zábavné hře s vlaky je vaším úkolem řídit křižovatku, aby se vlaky nesrazily. Musíte hlídat, aby vlakové soupravy, které jdou ze stran nenarazily do vlaků, které jdou svisle. Zpočátku je to celkem jednoduché, protože ovládáte pouze jediný semafor, pokud ale postoupíte dále, máte k dispozici k ovládání semaforů více a to je složitější, ale o to zábavnější.
Přidáno: 30.09.2013  Spuštěno: 914x  Platforma: Flash  Velikost: 1576 kB

1  2  3  4  5  6  7  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz