Hledání
      
Online hra dne
Screws and Robots
Online hry - Screws and Robots
V tété zábavné kreslené hře musíte ovládat robota, který sestřelí létajícího robota a díky magnetu sebere šroubek, kterým otevře výtah do další úrovně.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256711x)
Mahjong (66645x)
Bomberman (56789x)
Connect 2 (40755x)
Gold Miner Vegas (39346x)
Nejhledanější

Vyhledávání online her

Hledaný výraz:

Jízda s royal

V této zábavné kreslené závodní hře je vaším úkolem dostat monstertruck do cíle a cestou zničit všechna auta. Zároveň ale musíte dávat pozor na sebe, aby jste auto nepřevrátili a dojeli do cíle v pořádku. Cestou také sbíráte body, kterých musíte mít určitý počet, aby jste se dostali do dalších úrovní a tudíž dalších závodů. Staňte se největším závodníkem všech dob a zničte co nejvíce aut!
Přidáno: 20.02.2014  Spuštěno: 1148x  Platforma: Flash  Velikost: 3675 kB
Kategorie: Závodní hry

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem dostat auto do cíle v každé úrovni. Není to ale vůbec jednoduché, musíte překonat neuvěřitelně těžké překážky a přitom si nezničit auto. Jakmile se auto poničí, hra končí a jedete od začátku. Cílem hry je dojet do cíle v co nejkratším čase a tak se dostat do dalších závodů.
Přidáno: 24.10.2013  Spuštěno: 787x  Platforma: Flash  Velikost: 1186 kB
Kategorie: Závodní hry

Express Way Hodnocení:
V této zábavné hře s vlaky je vaším úkolem řídit křižovatku, aby se vlaky nesrazily. Musíte hlídat, aby vlakové soupravy, které jdou ze stran nenarazily do vlaků, které jdou svisle. Zpočátku je to celkem jednoduché, protože ovládáte pouze jediný semafor, pokud ale postoupíte dále, máte k dispozici k ovládání semaforů více a to je složitější, ale o to zábavnější.
Přidáno: 30.09.2013  Spuštěno: 914x  Platforma: Flash  Velikost: 1576 kB
Kategorie: Závodní hry

Pokud máte rádi závodní hry, tak si určitě zahrajte tuto hru. Jeďte a vymáčkněte ze svého auta maximum v každém závodě a vyhrajte ho, aby se vám otevřeli závody další. Musíte se také utkat s policií, která není k vašim závodům lojální a jde po vás. Musíte tudíž vyhrát závod a ještě se navíc nenechat chytit od policie.
Přidáno: 26.08.2013  Spuštěno: 1151x  Platforma: Flash  Velikost: 2066 kB
Kategorie: Závodní hry

Coaster Racer 3 Hodnocení:
V této závodní hře řídíte svou buginu, nebo motorku na různých okruzích a musíte se během závodu probojovat z posledního místa k co nejlepšímu umístění. Podle toho, kolikátí nakonec skončíte máte body. Po dosažení určitého počtu bodů, nebo vítězstvím v závodě se vám odemknou další auta a tratě. Cílem hry je vyhrávat a stát se nejlepším závodníkem na světě.
Přidáno: 10.07.2013  Spuštěno: 1001x  Platforma: Flash  Velikost: 5869 kB
Kategorie: Závodní hry

Falling Bridge Hodnocení:
V této zábavné závodní hře se ocitáte na mostě, který se rozpadá. Máte motorku a na ní se musíte dostat co nejrychleji do cíle, aby jste se přesunuli o úroveň výše. Nesmíte se moc zdržovat, nebo se propadnete i s mostem. Cestou musíte překonat spousty překážek, vybalancovat motorku, aby jste nenabourali a v pořádku dojet až na konec.
Přidáno: 22.05.2013  Spuštěno: 856x  Platforma: Flash  Velikost: 3933 kB
Kategorie: Závodní hry

Racing Toys Hodnocení:
Máte rádi závodní auta jako hračky? Pak si určitě zahrajte tuto zábavnou hru. Máte na výběr autíčko, které ovládáte a snažíte se vyhrát každý závod. Během závodu na trati přistávají různé bonusové předměty, které když seberete, tak je můžete použít a znepříjemnit jimi závod svým soupeřům, které musíte porazit.
Přidáno: 06.04.2013  Spuštěno: 1122x  Platforma: Flash  Velikost: 4689 kB
Kategorie: Závodní hry

Desktop Racing 2 Hodnocení:
V této zábavné pěkně zpracované kreslené hře je vaším úkolem ovládat auto, které dostanete do pohybu strkem. Následně auto musíte ovládat při překonávání všech překážek tak, aby dojelo na konec každé úrovně v pořádku.
Přidáno: 22.03.2013  Spuštěno: 1001x  Platforma: Flash  Velikost: 6246 kB
Kategorie: Závodní hry

Vertiginous Race Hodnocení:
V této jednoduché závodní hře je vaším úkolem vyhrát každý závod, do kterého jste nasazeni. Není to vůbec jednoduché, protože je zde nový režim závodění, kde se mění trať a ne vy jako řidič, ale potom, co si zvyknete už se dá vyhrát každý závod. Musíte jet po silnici, protože mimo jste velmi zpomaleni.
Přidáno: 05.02.2013  Spuštěno: 1088x  Platforma: Flash  Velikost: 240 kB
Kategorie: Závodní hry

Parking Mania Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ovládat auto a v každé úrovni v co nejrychlejším čase zaparkovat na předem zadané místo. Přitom nesmíte zavadit o další auta, nebo nabourat do nějaké překážky, jinak hra končí. Procvičíte přesnost a také trpělivost.
Přidáno: 28.01.2013  Spuštěno: 1296x  Platforma: Flash  Velikost: 167 kB
Kategorie: Závodní hry

© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz