Hledání
      
Online hra dne
Pulpo Fiesta
Online hry - Pulpo Fiesta
V této jednoduché zábavné hře si potrénujete mozek a různé další dovednosti, jako důvtip, postřeh a počty. Velmi návyková hra, která je rozložena do menších miniher, ve kterých získáváte body, které se na konci sečtou.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256812x)
Mahjong (66774x)
Bomberman (56883x)
Connect 2 (40862x)
Gold Miner Vegas (39429x)
Nejhledanější

Vyhledávání online her

Hledaný výraz:

Zombie Castaways

Deadtonatorz Hodnocení:
V této zábavné kreslené střílečce je vaším úkolem vrhat bomby na zombie, které pomalu zaplavují město. Město je rozděleno do několika částí a vy musíte projít všechny části, které jsou ještě rozděleny na sektory a všechny tyto části vyčistit od zombie, které se zde přemnožili. Cílem hry je dostat se co nejdále.
Přidáno: 28.03.2014  Spuštěno: 1317x  Platforma: Flash  Velikost: 8464 kB
Kategorie: Střílečky

Zombie zone Hodnocení:
V této zábavné střílečce se hráč snaží přežít hordy přicházejících zombie, které ho chtějí zabít. Během každé úrovně se snažíte zabíjet monstra a zombie a sbírat peníze, za které můžete vylepšovat vaše schopnosti a nakupovat nové zbraně a munici. Cílem hry je zabít všechny zombie v dané úrovni a probít se co nejdále.
Přidáno: 20.01.2014  Spuštěno: 1080x  Platforma: Flash  Velikost: 12199 kB
Kategorie: Střílečky

Zombie Trapper2 Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem ubránit v každé úrovni svou základnu před nepřátelskými zombie, které na vás dorážejí. K dispozici máte zbraně, pasti a granáty, díky kterým se vám základnu ubránit může podařit. Zombie přicházejí ve větším počtu, tak si můžete pomoci pastí, nebo granáty. Jednotlivé zombie sestřelíte pomocí pistole. Cílem hry je přežít a ubránit základnu v každé úrovni a také sebrat peníze, které ze zombie vypadávají, aby jste měli na lepší zbraně a vybavení.
Přidáno: 20.12.2013  Spuštěno: 955x  Platforma: Flash  Velikost: 14593 kB
Kategorie: Střílečky

Dead and Forsaken Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem přežít co nejdéle. Ocitáte se v zemi zemřelých, všude kolem jsou zombie a vy máte k dispozici jen svou kuši. Musíte střílet a zabíjet nemrtvé, aby se k vám nedostali a přežít co nejdéle.
Přidáno: 03.12.2013  Spuštěno: 974x  Platforma: Flash  Velikost: 1979 kB
Kategorie: Střílečky

Zombie Die Hard 2 Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem v každé úrovni sestřelit všechny zombie, které tam máte. Některá jsou skrytá a schovaná za různými překážkami, ty musíte překonat a zombie sestřelit, aby jste se dostali do dalších úrovní. Cílem hry je dostat se co nejdále.
Přidáno: 04.10.2013  Spuštěno: 1009x  Platforma: Flash  Velikost: 2076 kB
Kategorie: Střílečky

Truck Zombie Jam Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem projet celou trať, posbírat váčky s mincemi na různá vylepšení a také zabít co nejvíce zombie, které potkáte cestou. Není to vůbec jednoduché, protože musíte také překonat různá stoupání a překážky a nesmíte se vybourat, jinak by jste byli pro zombie snadnou kořistí. Pokud se vám podaří dojet závod, postupujete do dalšího. Před započetím dalšího závodu můžete provést různá vylepšení pro zlepšení vlastností vašeho auta.
Přidáno: 03.10.2013  Spuštěno: 947x  Platforma: Flash  Velikost: 986 kB
Kategorie: Závodní hry

V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit v každé úrovni všechny zombie. Musíte pečlivě mířit, aby jste překonali všechny překážky a trefili zombie do hlavy a tím je zabili. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Jako bonus můžete trefit hvězdu pro více bodů. Jedná se o fyzikální hru, kde musíte zvolit pečlivě dráhu a sílu hodu, aby jste byli úspěšní.
Přidáno: 30.08.2013  Spuštěno: 928x  Platforma: Flash  Velikost: 4693 kB
Kategorie: Střílečky

Zombie Crypt 2 Hodnocení:
V této zábavné skákačce je vaším úkolem kontrolovat dvě postavy, které musejí společně dokončit šestnáct náročných úrovní. V každé úrovni se snažíte sebrat co nejvíce mincí a oběma postavami dojít až k cílovým dveřím, které je převedou do další úrovně. Je důležité, aby obě postavičky spolupracovaly a vzájemně si otevřely dveře a překonali tak překážky a dostali se v pořádku až do konce. Cílem hry je v každé úrovni co nejrychleji překonat překážky a dostat se ke dveřím, které postavy přesunou do dalších úrovní.
Přidáno: 14.08.2013  Spuštěno: 984x  Platforma: Flash  Velikost: 1390 kB
Kategorie: Skákačky

Demon Overkill Hodnocení:
V této zábavné střílečce, která se hraje z pohledu první osoby, je vaším úkolem zabít co nejvíce nepřátel, kteří lítají nebo chodí. Že jste napadeni vidíte, že začne blikat červeně obrazovka, v tom případě musíte rychle najít nepřítele a zabít ho dřív, než oni zabijí vás. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.
Přidáno: 18.07.2013  Spuštěno: 938x  Platforma: Flash  Velikost: 5337 kB
Kategorie: Střílečky

Killing Road Hodnocení:
V této zábavné hře jedete městem na motorce a všude kolem jsou zombie, kteří po vás jdou a vy je musíte co nejrychleji sestřelit a dojet až do cíle v každé provni. Zombie je opravdu hodně, nedokážete je přejet, musíte je pouze střelit pistolí, za každého zabitého zombie máte peníze, které můžete poté použít v obchodě a koupit lepší zbraně.
Přidáno: 12.06.2013  Spuštěno: 924x  Platforma: Flash  Velikost: 11399 kB
Kategorie: Střílečky

© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz