Online hra dne
Online hry - Stupid Balance
Stupid Balance
Vyhledávání online her

Hledaný výraz: killer sudoku

Stickman Maverick : Bad Boys Killer
Stickman Maverick : Bad Boys Killer

Jste dokonalý voják a vaším úkolem je zabít všechny zloduchy. K dosažení vašeho cíle budete mít přístup ke spoustě zbraní, novým postavám, mechanizaci a dalším úžasným zbraním hromadného ničení! Dokážete zlikvidovat všechny zloduchy? Zabijte padouchy nebo zemřete!

Sudoku Killer
Sudoku Killer

Sudoku Killer online - co více dodat. Zahrajte si zdarma tuto verzi Sudoku. Killer sudoku (také zabiják su doku, sumdoku, sum dokoku, sumoku, addoku nebo samunamupure) je puzzle, které kombinuje prvky sudoku a kakuro. Navzdory názvu může být Killer Sudoku jednodušší než normální Sudoku, v závislosti na dovednostech řešitele v mentální aritmetice. Ty nejtěžší hry však mohou trvat hodiny ...

Killer Escape
Killer Escape

V této zajímavé dobrodružné hře je vaším kolem utéci z cely ve vězení, ve které se ocitáte a jste zamčeni. Musíte prohledat celou celu a najít předměty, které vám mohou v útěku pomoci. Stejně tak jako poté, když se dostanete ven z cely, musíte najít předměty, díky kterým se dostanete až ke svobodě. Venku ale na vás čekají nestvůry, se kterými si také musíte poradit.