Hledání
      
Online hra dne
ControlCraft 2
Online hry - ControlCraft 2
V této jednoduché strategické hře je vaším úkolem přesouvat jednotky mezi jednotlivými základnami tak, aby jste porazili nepřítele. Musíte vždy dostat k nepřátelské základně víc vojáků, než tam nepřítel má, aby jste jí obsadili, takto se musíte dostat přes všechny základny nepřátel, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256144x)
Mahjong (66442x)
Bomberman (56661x)
Connect 2 (40608x)
Gold Miner Vegas (39192x)
Nejhledanější

Online hry - Postřehové hry

Přidáno: 07.12.2012
Spuštěno: 963x
Platforma: Flash
Velikost: 4510 kB
Kategorie: Postřehové hry
Hodnocení:
HRÁT HRU

Popis hry:

V této zábavné hře je vaším úkolem projít rychle všechna kola a získat co nejvíce bodů. Vždy na začátku vám je řečeno, co musíte udělat a vy následně máte pouze šest vteřin na to, aby jste to zvládli. Pokud se vám to nepodaří, nic se neděje, jdete do další disciplíny, jen za to nemáte žádné body, které se na konci sečtou a vyhrává ten nejlepší. Je to takový vědomostní, rychlostní a logický desetiboj. Hodně štěstí!

Ovládání:

Ovládání pomocí myši. V každé z několika disciplín musíte za šest vteřin provést to, co vám je na začátku zadáno. Není cesty zpět, nikdo vám víc času nedá, musíte být rychlí, důvtipní a rychle přemýšlet. Po několikerém opakování už víte co dělat v každé úrovni a pak už jen vylepšujete časy.

Náhodný vtip:


Kolik slepcu je potreba na vymeneni zarovky?
To zalezi, v jake poloze je vypinac.


Zpět


© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz