Hledání
      
Online hra dne
Relic Of War
Online hry - Relic Of War
V této pěkně zpracované stragegické hře je vaším úkolem porazit nepřítele. Právě započala druhá světová válka a vy si na začátku hry můžete vybrat, jestli chcete hrát za spojenecké armády, nebo za armády německé říše. Poté se ocitáte v bitevní vřavě, ve které musíte stavět vojáky a dobít ležení nepřítele. Cílem je zvolit takovou strategii, aby jste zvítězili.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256176x)
Mahjong (66462x)
Bomberman (56678x)
Connect 2 (40625x)
Gold Miner Vegas (39211x)
Nejhledanější

Online hry - Strategické hry

Online hry - Hands of War 3
Přidáno: 29.03.2013
Spuštěno: 965x
Platforma: Flash
Velikost: 26698 kB
Kategorie: Strategické hry
Hodnocení:
HRÁT HRU

Popis hry:

V této jednoduché strategické RPG hře je vaším úkolem ovládat svého hrdinu, plnit jednotlivé úkoly, které vám jsou zadány a tím získat zkušenosti a díky nim vaše postava roste, získává další dovednosti a může se stát nejlepším na světě. Cílem hry je boj proti zlu, které vás mimo město potkává na každém kroku.

Ovládání:

Ovládání pomocí kurzorových šipek, nebo kláves WASD nebo pohybem a klikáním myši pro pohyb. Klávesami 1-10 určujete vaše útoky, klávesou C otevřete inventář, klávesou M otevřete mapu okolí. Klávesou L vidíte jaké máte úkoly a další a další nastavení, která poznáte ve hře. Cílem hry je plnit jednotlivé úkoly, které vám jsou zadány, postupně cestovat krajinou a zničit veškeré zlo, které potkáte.

Náhodný vtip:


Je to odporny, slizky, a kdyz na to slapnete, tak ma ta ropucha smulu. Co je to?


Zpět


© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz