Online hry - Bojové hry

Zajímají vás bojové hry? U nás nás si můžete bojové hry zahrát. Hrát bojové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších bojových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si bojové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát bojové hry. Hrajte bojové hry a nebudete litovat. Bojové hry jsou zajímavé hry online. Bojové hry můžete hrát online nebo si také můžete bojové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Combat Strike 2 Hodnocení:
Válka začíná! Nejzkušenější vojáci se zůčastní boje dvou týmů.Modrý tým bojuje za mír a demokracii a chce ukončit válku. A pak je tu samozřejmě tým červený, který chce pravý opak. Skončí někdy tato válka? Zahrajte si tuto hru podobnou Counter-Strike! Porovnejte své schopnosti s hráči z celého světa na předělaných mapách z jedné vůbec nejhranějších her současnosti. Zastřel všechny nepřátele a vyhraj v této luxusní 3D multiplayerovce!
Přidáno: 13.08.2017  Spuštěno: 990x  Platforma:   Velikost: 0 kB
Kategorie: Bojové hry

Mighty Knight 2 Hodnocení:
V této bojové hře budete muset pobít všechny své nepřátele. Postupně budete vylepšovat své schopnosti a zbraně. Také budou přibývat noví hrdinové, kteří budou bojovat po vašem boku.
Přidáno: 21.07.2017  Spuštěno: 669x  Platforma: Flash  Velikost: 28551 kB
Kategorie: Bojové hry

Tank Survive Hodnocení:
Zkuste přežít útoky různých vojenských tanků, helikoptér a dalších válečných zbraní.
Přidáno: 20.06.2017  Spuštěno: 324x  Platforma: Flash  Velikost: 2890 kB
Kategorie: Bojové hry

Dark Lands Hodnocení:
Dark Lands je návyková směs fantasy a hororové hry s dynamickým bojovým systémem. Proveďte svého hrdinu epickou cestou porážky zlých sil, které napadly zemi.
Přidáno: 20.05.2017  Spuštěno: 495x  Platforma: HTML 5  Velikost: 0 kB
Kategorie: Bojové hry

Hraj za mystického čínského draka a poraž temné duchy dřive než napadnou posvátnou třešeň.
Přidáno: 25.07.2016  Spuštěno: 723x  Platforma: Flash  Velikost: 3040 kB
Kategorie: Bojové hry

Easter Extinction Hodnocení:
Veselé Velikonoce všem! Máme však problém. Velikonoce se snaží ukrást Vánoční blesk ...
Přidáno: 25.07.2016  Spuštěno: 582x  Platforma: Flash  Velikost: 1689 kB
Kategorie: Bojové hry

Headless Havoc Hodnocení:
Jsi bezhlavý jezdec! Jezdi přes pole a sekej vesničanům hlavy!
Přidáno: 25.07.2016  Spuštěno: 806x  Platforma: Flash  Velikost: 331 kB
Kategorie: Bojové hry

V této zábavné kreslené bojové hře je vaším úkolem pomoci meče zneškodnit všechny nepřátele, kteří přicházejí a chtějí vás zabít. Za každého nepřítele máte peníze a diamanty, které vypadnou z jeho mrtvoly a když jich máte dostatek, můžete skočit do obchodu a nakoupit různá vylepšení, která vám v dalších bojích pomohou. Cílem hry je přežít co nejdéle. Postupně je nepřátel tolik, že se máte co ohánět a pomohou vám přežít jen vaše vylepšené schopnosti!
Přidáno: 24.03.2014  Spuštěno: 1170x  Platforma: Flash  Velikost: 3154 kB
Kategorie: Bojové hry

V této zábavné dynamické obranné strategii je vaším úkolem bránit zdi vašeho města před nájezdníky. Obrany dosáhnete tak, že klikáte na různě barevné obranné věže, které jsou vedle sebe. Stačí dvě věže, aby vystřelili náboje směrem kterým stojí. Když odstraníte pět věží, vystřelí se pět nábojů. Proto se snažíte najít a odstranit co nejvíce barevných kostičke, které simulují děla, vedle sebe. Nájezdníci přicházejí z moře a vy se musíte ubránit. Po každé bitvě máte možnost různých vylepšení za peníze, které jste získali v bitvě. Cílem hry je dojít co nejdále a vyhrát co nejvíce bitev.
Přidáno: 05.03.2014  Spuštěno: 965x  Platforma: Flash  Velikost: 6330 kB
Kategorie: Bojové hry

L.A. Rex Hodnocení:
Hladový Tyrannosaurus Rex se dostal do Los Angeles. Vy ovládáte Rexe, běháte po ulicích města, ničíte auta, budovy a požíráte lidi. Policie se vás snaží sestřelit, ale to se jim nemůže podařit. Musíte se s nimi vypořádat a snažíte se nahrát co nejvyšší skóre. Cílem hry je ničit a pustošit město, za to máte body.
Přidáno: 24.02.2014  Spuštěno: 1180x  Platforma: Flash  Velikost: 4222 kB
Kategorie: Bojové hry

1  2  3  4  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz