Hledání
      
Online hra dne
Crazy Canyon Golf
Online hry - Crazy Canyon Golf
Zkuste odpálit golfový míček co nejdále. Některé předměty na cestě mu pomohou, jiné ho zastaví. Zkuste být nejlepšími golfisty světa ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256546x)
Mahjong (66542x)
Bomberman (56724x)
Connect 2 (40667x)
Gold Miner Vegas (39272x)
Nejhledanější

Online hry - Bojové hry

Zajímají vás bojové hry? U nás nás si můžete bojové hry zahrát. Hrát bojové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších bojových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si bojové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát bojové hry. Hrajte bojové hry a nebudete litovat. Bojové hry jsou zajímavé hry online. Bojové hry můžete hrát online nebo si také můžete bojové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Go Repo Hodnocení:
V této zábavné bojové hře je vaším úkolem splnit každou misi na kterou jste byli odvezeni. K dispozici máte tři postavy z nichž každá umí něco jiného a vy si musíte vždy pečlivě vybrat, jakou postavu zvolíte pro daný úkol v misi tak, aby jste dokázali splnit celou misi a dostat se dále. Cílem hry je projít všechny úrovně a dojít co nejdále.
Přidáno: 17.02.2014  Spuštěno: 887x  Platforma: Flash  Velikost: 5701 kB
Kategorie: Bojové hry

Ninjapeng Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře ovládáte ninja tučňáka, který musí v každé úrovni zabít všechny nepřátele, nebo se jim šikovně vyhnout a tak se dostat až na konec úrovně a do dalších úrovní. K dispozici máte šipky, ale jen omezený počet, jinak jste odkázáni na katanu, což je meč ninjů, kterým bojujete proti nepřátelům. Musíte bojovat šikovně, aby jste se před nimi i uchránili, jinak vás zabijí a hra končí.
Přidáno: 23.12.2013  Spuštěno: 889x  Platforma: Flash  Velikost: 6245 kB
Kategorie: Bojové hry

Red Extinction Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem kontrolovat antivirus, který se musí vypořádat s virovými zárodky, které se do těla dostávají. Máte k dispozici nejprve bodáky a tak nepřátele musíte probodat a následně se můžete vylepšovat, nebo koupit zbraně a střílet. Cílem hry je v každé úrovni vybít potřebný počet virů, aby jste se dostali dále.
Přidáno: 14.10.2013  Spuštěno: 1028x  Platforma: Flash  Velikost: 6986 kB
Kategorie: Bojové hry

Pigs go home! Hodnocení:
V této zábavné bojové hře je vaším úkolem přestát bitvu s prasetem v aréně. Ovládáte kravičku, která musí porazit v aréně svého prasečího soupeře. Toho dosáhne tak, že do něj velkou silou vráží až dokud nemá prase žádný život. Pokud se vám podaří prase porazit, postoupíte do dalších úrovní.
Přidáno: 20.08.2013  Spuštěno: 989x  Platforma: Flash  Velikost: 2164 kB
Kategorie: Bojové hry

Super Fighter Hodnocení:
V této zábavné bojové hře je vaším úkolem chránit krystal co nejdéle to půjde. K dispozici máte pouze své pěsti a umění. Také různé bonusové údery díky své auře. Cílem hry je ubránit krystal před nálety nepřátel, kteří chodí ze všech stran a nesmí se krystalu ani dotknout, pokud se ho dotknou, ztrácí sílu a až bude úplně vyčerpán, hra končí.
Přidáno: 01.08.2013  Spuštěno: 1137x  Platforma: Flash  Velikost: 447 kB
Kategorie: Bojové hry

A Little Shark Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře se ocitáte pod mořskou hladinou v těle malého žraloka, kterému se všechny ostatní ryby vysmívají. Netuší ale jaký je to dravec. Musíte v každé úrovni sežrat tolik ryb, kolik máte předepsáno, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 06.06.2013  Spuštěno: 960x  Platforma: Flash  Velikost: 656 kB
Kategorie: Bojové hry

Super Duck Punch! Hodnocení:
V této zábavné bojové hře se ocitáte v aréně a máte za úkol porazit soupeře. Není to jednoduché, ale nezbývá vám nic jiného, než se s tím poprat. Ovládáte své zvíře a snažíte se vymyslet co nejlepší bojovou taktiku, aby jste soupeře dostali na lopatky a postoupili do dalších úrovní.
Přidáno: 29.05.2013  Spuštěno: 1093x  Platforma: Flash  Velikost: 6452 kB
Kategorie: Bojové hry

Furry Fighter Hodnocení:
V této zábavné bojové hře si vyberete svého kocoura, dáte mu jméno a do začátku mu dáte nějaké dovednosti a následně skáčete do světa wrestlingu a boje, kde musíte zápasit a vydělávat peníze na další vylepšení.
Přidáno: 29.04.2013  Spuštěno: 975x  Platforma: Flash  Velikost: 4516 kB
Kategorie: Bojové hry

V této jednoduché bojové hře se ocitáte ve městě, které bylo zaplaveno zombies. Tito zombie vás napadají a chtějí zabít. K dispozici máte dvě zbraně, které vám mohou pomoci v obraně. Musíte je správně použít, aby jste se ubránili a dokázali přežít a došli až na konec každé úrovně.
Přidáno: 26.04.2013  Spuštěno: 1003x  Platforma: Flash  Velikost: 3036 kB
Kategorie: Bojové hry

Knight White Hodnocení:
V této jednoduché hře jste bílý rytíř, který se musí probojovat každou úrovní, zabít nepřátele a překonat složité překážky a tak se dostat až na konec cesty. Kde může bojovat s hlavním nepřítelem. K tomuto nepříteli se ale musíte dostat živí a zdraví a proto se podle toho musíte v boji chovat, překonávat nebezpečné překážky a nenechat se zasáhnout od nepřítele.
Přidáno: 06.02.2013  Spuštěno: 1130x  Platforma: Flash  Velikost: 6945 kB
Kategorie: Bojové hry

1  2  3  4  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz