Online hry - Bojové hry

Zajímají vás bojové hry? U nás nás si můžete bojové hry zahrát. Hrát bojové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších bojových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si bojové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát bojové hry. Hrajte bojové hry a nebudete litovat. Bojové hry jsou zajímavé hry online. Bojové hry můžete hrát online nebo si také můžete bojové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Go Repo Hodnocení:
V této zábavné bojové hře je vaším úkolem splnit každou misi na kterou jste byli odvezeni. K dispozici máte tři postavy z nichž každá umí něco jiného a vy si musíte vždy pečlivě vybrat, jakou postavu zvolíte pro daný úkol v misi tak, aby jste dokázali splnit celou misi a dostat se dále. Cílem hry je projít všechny úrovně a dojít co nejdále.
Přidáno: 17.02.2014  Spuštěno: 911x  Platforma: Flash  Velikost: 5701 kB
Kategorie: Bojové hry

Ninjapeng Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře ovládáte ninja tučňáka, který musí v každé úrovni zabít všechny nepřátele, nebo se jim šikovně vyhnout a tak se dostat až na konec úrovně a do dalších úrovní. K dispozici máte šipky, ale jen omezený počet, jinak jste odkázáni na katanu, což je meč ninjů, kterým bojujete proti nepřátelům. Musíte bojovat šikovně, aby jste se před nimi i uchránili, jinak vás zabijí a hra končí.
Přidáno: 23.12.2013  Spuštěno: 914x  Platforma: Flash  Velikost: 6245 kB
Kategorie: Bojové hry

Red Extinction Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem kontrolovat antivirus, který se musí vypořádat s virovými zárodky, které se do těla dostávají. Máte k dispozici nejprve bodáky a tak nepřátele musíte probodat a následně se můžete vylepšovat, nebo koupit zbraně a střílet. Cílem hry je v každé úrovni vybít potřebný počet virů, aby jste se dostali dále.
Přidáno: 14.10.2013  Spuštěno: 1061x  Platforma: Flash  Velikost: 6986 kB
Kategorie: Bojové hry

Pigs go home! Hodnocení:
V této zábavné bojové hře je vaším úkolem přestát bitvu s prasetem v aréně. Ovládáte kravičku, která musí porazit v aréně svého prasečího soupeře. Toho dosáhne tak, že do něj velkou silou vráží až dokud nemá prase žádný život. Pokud se vám podaří prase porazit, postoupíte do dalších úrovní.
Přidáno: 20.08.2013  Spuštěno: 1014x  Platforma: Flash  Velikost: 2164 kB
Kategorie: Bojové hry

Super Fighter Hodnocení:
V této zábavné bojové hře je vaším úkolem chránit krystal co nejdéle to půjde. K dispozici máte pouze své pěsti a umění. Také různé bonusové údery díky své auře. Cílem hry je ubránit krystal před nálety nepřátel, kteří chodí ze všech stran a nesmí se krystalu ani dotknout, pokud se ho dotknou, ztrácí sílu a až bude úplně vyčerpán, hra končí.
Přidáno: 01.08.2013  Spuštěno: 1160x  Platforma: Flash  Velikost: 447 kB
Kategorie: Bojové hry

A Little Shark Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře se ocitáte pod mořskou hladinou v těle malého žraloka, kterému se všechny ostatní ryby vysmívají. Netuší ale jaký je to dravec. Musíte v každé úrovni sežrat tolik ryb, kolik máte předepsáno, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 06.06.2013  Spuštěno: 985x  Platforma: Flash  Velikost: 656 kB
Kategorie: Bojové hry

Super Duck Punch! Hodnocení:
V této zábavné bojové hře se ocitáte v aréně a máte za úkol porazit soupeře. Není to jednoduché, ale nezbývá vám nic jiného, než se s tím poprat. Ovládáte své zvíře a snažíte se vymyslet co nejlepší bojovou taktiku, aby jste soupeře dostali na lopatky a postoupili do dalších úrovní.
Přidáno: 29.05.2013  Spuštěno: 1118x  Platforma: Flash  Velikost: 6452 kB
Kategorie: Bojové hry

Furry Fighter Hodnocení:
V této zábavné bojové hře si vyberete svého kocoura, dáte mu jméno a do začátku mu dáte nějaké dovednosti a následně skáčete do světa wrestlingu a boje, kde musíte zápasit a vydělávat peníze na další vylepšení.
Přidáno: 29.04.2013  Spuštěno: 1004x  Platforma: Flash  Velikost: 4516 kB
Kategorie: Bojové hry

V této jednoduché bojové hře se ocitáte ve městě, které bylo zaplaveno zombies. Tito zombie vás napadají a chtějí zabít. K dispozici máte dvě zbraně, které vám mohou pomoci v obraně. Musíte je správně použít, aby jste se ubránili a dokázali přežít a došli až na konec každé úrovně.
Přidáno: 26.04.2013  Spuštěno: 1028x  Platforma: Flash  Velikost: 3036 kB
Kategorie: Bojové hry

Knight White Hodnocení:
V této jednoduché hře jste bílý rytíř, který se musí probojovat každou úrovní, zabít nepřátele a překonat složité překážky a tak se dostat až na konec cesty. Kde může bojovat s hlavním nepřítelem. K tomuto nepříteli se ale musíte dostat živí a zdraví a proto se podle toho musíte v boji chovat, překonávat nebezpečné překážky a nenechat se zasáhnout od nepřítele.
Přidáno: 06.02.2013  Spuštěno: 1156x  Platforma: Flash  Velikost: 6945 kB
Kategorie: Bojové hry

1  2  3  4  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz