Online hra dne
Online hry - Oh Snow!
Oh Snow!
Online hry online - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

RawCatLawnChair
RawCatLawnChair

V této zábavné skákačce je vaším úkolem ovládat kočku, která běží a následně musí vyskočit co nejvýše. Mezerníkem nejprve přesunete kočku do skokanského režimu a následným opakováním stlačení klávesy mezerník dáte kočce pokyny, jak vysoko má vyskočit. Cílem hry je, aby kočka vyskočila co nejvýše a tím získala co nejvíce peněz, za které následně provádíte různá vylepšení pro ještě lepší skoky.

Zombie Crypt 2
Zombie Crypt 2

V této zábavné skákačce je vaším úkolem kontrolovat dvě postavy, které musejí společně dokončit šestnáct náročných úrovní. V každé úrovni se snažíte sebrat co nejvíce mincí a oběma postavami dojít až k cílovým dveřím, které je převedou do další úrovně. Je důležité, aby obě postavičky spolupracovaly a vzájemně si otevřely dveře a překonali tak překážky a dostali se v pořádku až do konce. Cílem hry je v každé úrovni co nejrychleji překonat překážky a dostat se ke dveřím, které postavy přesunou do dalších úrovní.

Broken Dreams
Broken Dreams

V této zábavné dobrodružné hře je vaším úkolem dostat chlapce k dívce. Není to ale jednoduché, musíte překonat všechny překážky a pokud nelze překážky překonat, musíte dostat chlapce do fáze ducha, který projde neživými předměty a dokáže tak překonat nepřekonatelné překážky. Cílem hry je v každé úrovni dostat chlapce k dívce a je jedno v jakém režimu. Pokud se vám to podaří, postupujete dále. Snažíte se dostat do co nejvyšší úrovně.

Kurt
Kurt

V této zábavné skákačce a zároveň střílečce je vaším úkolem projít všechny úrovně, posbírat potřebný počet mincí, zbavit se nepřátel a současně v pořádku dojít na konec a tím se dostat do úrovně další. Není to ale vůbec jednoduché, nepřátelé na vás čekají za rohem a vy se musíte hodně dobře ohánět, aby vás nezabili a tím pro vás neskončila hra. Cílem hry je dostat se co nejdále, projít každou úroveň a najít správný konec.

Eraticator
Eraticator

V této zábavné hře je vaším úkolem zničit nepřítele v každé úrovni a dostat se k telefonu, který začne zvonit, jakmile vykonáte svůj díl práce. K dispozici máte různé předměty, které tlačíte, nebo taháte a následně hodíte na nepřítele. Nepřítelem jsou různá zvířátka, která zrovna nejsou domácí a tak je musíte vyhubit a poté se přesunout do další úrovně, což je cílem hry.

Ninja Trouble
Ninja Trouble

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem projít každou úroveň, překonat překážky a dostat se až ke dveřím, kterými se dostanete do dalších úrovní. Hra je typu supermária, takže nepřátele, které potkáte zničíte tak, že na ně naskočíte. Cílem hry je projít všechny úrovně a překonat všechny překážky a dojít co nejdále.

Barik
Barik

V této zábavné skákačce je vaším úkolem ovládat kočku, která v každé úrovni musí sebrat co nejvíce hvězdiček a dostat se ke kruhu, který jí přesune do dalších úrovní. Není to vždy ale tak jednoduché, musíte si občas pomoci díky předmětům, které se v daném kole povalují, jako třeba bedny, přes které přeskáčete a překonáte překážky a podobně. Cílem hry je v každé úrovni dosáhnout kruhu a dostat se tak co nejdále.

The Bunny
The Bunny

V této jednoduché zábavné střílečce je vaším úkolem ovládat myšáka, který musí projít všemi úrovněmi, posbírat mince, aby se dostal dále, vyhnout se překážkám a postřílet nepřátele, pokud se přes ně nemůže dostat. Cílem hry je dojít v každé úrovni až na konec, cestou posbírat všechny mince či hvězdy a přežít. Občas je to velmi složité a těžké, protože máte malé plošinky, přes které se musíte dostat, ale o to je to zábavnější.

Monty's Moon
Monty's Moon

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem ovládat opičku, která se odrazila od trampolíny a rozhodla se, že se vydá na měsíc, což viděla v novinách. Opička se odrazí a má nějakou počáteční energii, kterou navyšujete pojídáním banánů, které sbíráte. Pokud ale netrefíte žádný banán, opička nestoupá a spadne. Po každém pokusu a sesbíraných banánech máte možnost vylepšení. Snažíte se aby opička doletěla co nejdále a nejvýše, což je cílem hry.

Matt H. platform version
Matt H. platform version

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem proběhnout každou úroveň, přeskákat a překonat překážky a posbírat co nejvíce bonusových předmětů, než dojdete do cíle, který vás přesune do dalších úrovní.