Hledání
      
Online hra dne
Space Array
Online hry - Space Array
V této zábavné matematické hře je vaším úkolem vymyslet čísla, která musí padnout do prázdných čtverců, aby dali dohromady v řadách a úhlopříčkách daný počet, který je předepsaný.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256724x)
Mahjong (66679x)
Bomberman (56813x)
Connect 2 (40776x)
Gold Miner Vegas (39359x)
Nejhledanější

Online hry - Střílečky

Baví vás střílečky? Pokud ano, tak si u nás můžete střílečky zahrát. Hrát střílečky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších stříleček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si střílečky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát střílečky. Zahrajte si střílečky a nebudete litovat. Střílečky jsou velmi zajímavé hry online. Střílečky můžete hrát online nebo si také můžete střílečky stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Project Green Hodnocení:
V této zábavné jednoduché střílečce, která je zároveň i postřehovou hrou díky ději, je vaším úkolem dokončit každou úroveň a tak se dostat do další a další až do konce hry. Každá úroveň je podobná, jen překážky a střelci se liší. Ovládáte postavičku, která musí prokličkovat překážkami až do cíle. Není to ale jednoduché, vše ztěžuje fakt, že jste neustále pod palbou a tak se musíte vyhýbat i střelám. Stáhněte si tuto zábavnou jednoduchou hru a pusťte se do hraní!
Přidáno: 09.03.2016  Spuštěno: 641x  Platforma: Flash  Velikost: 71 kB
Kategorie: Střílečky

P.O.D. Hodnocení:
Tato hra je novou předělanou verzí známé hry o obraně planety. K dispozici máte stíhačku se zbraněmi, musíte odvrátit útok nepřátel z vesmíru. Hra je rozdělena do několika úrovní a každou ukončíte bojem s lepším protivníkem, než je většina během mise. Hra má více obtížností, každý nejprve začne na jednoduché obtížnosti, kde získá nějaké ty dovednosti a zjistí, jak hra funguje a následně se přesune do střední nebo těžké obtížnosti, kde si parádně zahraje a nedostane nic zadarmo. Stáhněte si tuto zábavnou hru právě teď a pusťte se do hraní!
Přidáno: 07.03.2016  Spuštěno: 649x  Platforma: Flash  Velikost: 479 kB
Kategorie: Střílečky

Army of Destruction Hodnocení:
V této zábavné akční střílečce je vaším úkolem bránit své město před útokem nepřátelských mimozemšťanů z vesmíru. Hra je rozdělena do patnácti úrovní, máte k dispozici šest druhů zbraní(ne hned samozřejmě). Nově se dají zbraně opravit po každé úrovni, což shledávalo spousta hráčů jako obtížné. Nyní se dají zbraně opravit, postupem hry a putováním příběhem odemykáte zbraně, sbíráte střelivo a získáváte další bonusy, které vám mohou při bránění města před vesmírnou invazí pomoci. Stáhněte si tuto hru právě teď a pusťte se do hraní!
Přidáno: 04.03.2016  Spuštěno: 779x  Platforma: Flash  Velikost: 2967 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné akční střílečce je vaším úkolem přežít. Hra je rozdělena do několika úrovní z nichž v každé se musíte dostat do cílového místa, ale nejprve musíte zneškodnit a vyřadit všechny nepřátele, kteří by vás mohli zabít a tím by hra pro vás skončila. Hra má několik obtížností, pokud zjistíte, že už je to pro vás moc lehké, není problém si obtížnost zvýšit. Ve hře se také setkáte se spoustou zbraní, které různě nacházíte, také náboje do nic, protože prázdnou pistolí můžete leda tak nepřítele mlátit. Neváhejte a stáhněte si tuto zábavnou akční hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 22.02.2016  Spuštěno: 751x  Platforma: Flash  Velikost: 4141 kB
Kategorie: Střílečky

Deadtonatorz Hodnocení:
V této zábavné kreslené střílečce je vaším úkolem vrhat bomby na zombie, které pomalu zaplavují město. Město je rozděleno do několika částí a vy musíte projít všechny části, které jsou ještě rozděleny na sektory a všechny tyto části vyčistit od zombie, které se zde přemnožili. Cílem hry je dostat se co nejdále.
Přidáno: 28.03.2014  Spuštěno: 1305x  Platforma: Flash  Velikost: 8464 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné válečné hře se ocitáte v roku 1940 na počátku druhé světové války. Máte k dispozici letadlo bombardér, které letí na nepřítele. Musíte se probít nepřítelem, sbírat bonusy a přežít. Pomoci vyhrát celou válku, většina vašich spolubojovníků byla sestřelena a tak je důležité, aby jste uspěli vy!
Přidáno: 21.03.2014  Spuštěno: 1277x  Platforma: Flash  Velikost: 9634 kB
Kategorie: Střílečky

Gunship Combat Hodnocení:
Jedná se o klasickou střílečku vrtulníků, která se hraje po síti s reálnými nepřáteli. Aby jste se mohli připojit do hry musíte získat kredity. Ty získáte přes facebook sdílením, nebo likenutím. Nebo také můžete vyzvat kamaráda. Pak už se pustíte do boje, který se snažíte vyhrát. Když se vám podaří vyhrát potřebný počet soubojů, roste vaše hodnost a také vám přiskakují kredity do dalšího hraní. Cílem hry je být co nejlepší.
Přidáno: 20.03.2014  Spuštěno: 1269x  Platforma: Flash  Velikost: 3285 kB
Kategorie: Střílečky

Aero Frenzy Hodnocení:
V této zábavné retro střílečce ovládáte létajícího robota, který má k sobě připevněnou zbraň a vydává se do města, které napadly mimozemšťané. Musíte se vypořádat se všemi cizinci v každé úrovni a přežít. Po dokončení úrovně máte možnost k různým vylepšením, které vám v dalším postupu hry pomohou. Cílem hry je dojít co nejdále a přežít.
Přidáno: 19.03.2014  Spuštěno: 1201x  Platforma: Flash  Velikost: 4138 kB
Kategorie: Střílečky

Space Shoe Hodnocení:
V této zábavné kreslené střílečce se dostanete do světě fantazie, kdy si bota vyšlápne na krále mrkví. Vy ovládáte botu, musíte se nejprve probít obranou krále a pak následně ho zbavit koruny pomocí bomby a následně ho rozstřílet, aby jste se dostali do dalších úrovní. Cílem hry je přežít a dostat se co nejdále.
Přidáno: 28.02.2014  Spuštěno: 875x  Platforma: Flash  Velikost: 5497 kB
Kategorie: Střílečky

Neopede Hodnocení:
V této zábavné vesmírné střílečce je vaším úkolem ovládat vesmírnou loď a sestřelit všechny nepřátele, kteří na vás během každé z úrovní nalétávají. Tito nepřátelé po jejich zničení zanechají v prostoru bomby, které musíte taky zničit, než zničí ony vás. Hra je rozdělena do několika úrovní a misí, které musíte vždy dokončit, aby jste se dostali do úrovní dalších. Cílem hry je dojít co nejdále.
Přidáno: 19.02.2014  Spuštěno: 868x  Platforma: Flash  Velikost: 9179 kB
Kategorie: Střílečky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz