Hledání
      
Online hra dne
Smash and Dash
Online hry - Smash and Dash
Staňte se nejlepším závodníkem. Začněte ve zrádné amazónské džungli, pokračujte přes rozpálené magma a nakonec přes bazény plné slizu. Naštěstí máte k dispozici klimatizované retro vozítko. Vyhrává samozřejmě jen ten nejrychlejší ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256617x)
Mahjong (66560x)
Bomberman (56741x)
Connect 2 (40686x)
Gold Miner Vegas (39290x)
Nejhledanější

Online hry - Střílečky

Baví vás střílečky? Pokud ano, tak si u nás můžete střílečky zahrát. Hrát střílečky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších stříleček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si střílečky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát střílečky. Zahrajte si střílečky a nebudete litovat. Střílečky jsou velmi zajímavé hry online. Střílečky můžete hrát online nebo si také můžete střílečky stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Winter Bubbles Hodnocení:
V této zábavné zimní střílečce je vaším úkolem střílet ke stropu bubliny tak, aby jste dosáhli tří a více stejné barvy, pokud se vám to podaří, tyto bubliny zmizí a vy za to máte body. Postupem času se bubliny u stropu rozrůstají a tak musíte střílet rychle, aby nevyplnili celé hrací pole. Do další úrovně se dostanete, pokud odstraníte bubliny, které obsahují hvězdičky. Nemusíte všechny, ale musíte naplnit pole dole pod hracím oknem. Pokud se vám to podaří, postupujete dále. Cílem hry je dostat se co nejdále.
Přidáno: 14.02.2014  Spuštěno: 933x  Platforma: Flash  Velikost: 2567 kB
Kategorie: Střílečky

Not In my Dungeon! Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem dostat se do co nejvyšší úrovně. Dokončení každé úrovně je celkem náročné. Musíte se zamyslet jak správně vrhnout kamenou koulí, aby jste dostali příšery do bodců a tím je zabili. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní, pokud ne, hra končí. V každé úrovni máte pouze omezený počet hodů a tak musíte pečlivě mířit a přemýšlet, jak to udělat, aby jste se dostali dále.
Přidáno: 05.02.2014  Spuštěno: 898x  Platforma: Flash  Velikost: 6525 kB
Kategorie: Střílečky

Snow Angels Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem v každé úrovni setřelit všechny nepřátele sněhovými koulemi. Není to ale jednoduché, protože vždy koulí zamíříte tam, kam ukazuje šipka, tudíž nemíříte myší jako v jiných hrách. Musíte vytipovat správný okamžik ve kterém kouli hodit, aby zasáhla svůj cíl. Cílem hry je v každé úrovni sestřelit nepřítele, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 31.01.2014  Spuštěno: 869x  Platforma: Flash  Velikost: 1402 kB
Kategorie: Střílečky

Submarine War Hodnocení:
V této zábavné podvodní střílečce je vaším úkolem dostat se co nejdále a přežít pod vodní hladinou. Máte k dispozici ponorku, která střílí rakety a také vypouští bomby. Pod vodní hladinou potkáváte nepřátelské ponorky, které musíte zničit a dostat se až do cíle, aby jste se dostali do dalších misí.
Přidáno: 30.01.2014  Spuštěno: 936x  Platforma: Flash  Velikost: 8422 kB
Kategorie: Střílečky

Little Ninja Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem ovládat ninju a jeho hvězdice, aby jste v každé úrovni sestřelili cíl, který sestřelit musíte, aby jste se dostali do dalších úrovní. Cílem hry je překonat všechy úrovně a dostat se co nejdále.
Přidáno: 29.01.2014  Spuštěno: 850x  Platforma: Flash  Velikost: 5098 kB
Kategorie: Střílečky

Empire Defender Hodnocení:
V této zábavné obranné střílečce je vaším úkolem bránit váš hrad před útokem nepřátel. Máte k dispozici kameny, které vrháte jako katapult po nepřátelích. Tyto nepřátele tak zneškodníte. Postupem času přichází více a více nepřátel a tak musíte vylepšovat vaše obranné valy a také zbraně, aby jste měli větší šanci ubránit váš hrad.
Přidáno: 22.01.2014  Spuštěno: 829x  Platforma: Flash  Velikost: 5176 kB
Kategorie: Střílečky

Zombie zone Hodnocení:
V této zábavné střílečce se hráč snaží přežít hordy přicházejících zombie, které ho chtějí zabít. Během každé úrovně se snažíte zabíjet monstra a zombie a sbírat peníze, za které můžete vylepšovat vaše schopnosti a nakupovat nové zbraně a munici. Cílem hry je zabít všechny zombie v dané úrovni a probít se co nejdále.
Přidáno: 20.01.2014  Spuštěno: 1023x  Platforma: Flash  Velikost: 12199 kB
Kategorie: Střílečky

The Tank World Hodnocení:
Pokud si rádi zahrajete napínavé střílečky, pak je tato hra přímo pro vás. Ovládáte v ní svůj tank, měníte střely dle potřeby, zabíjíte nepřátele. Ze zabitých nepřátel máte peníze a zkušenosti a tak postupem hry roste vaše úroveň. Po každém kole máte možnost různých vylepšení za peníze, které jste získali a tak se stáváte ještě lepšími. Cílem hry je zabít co nejvíce nepřátel a dojít ve hře co nejdále.
Přidáno: 17.01.2014  Spuštěno: 1017x  Platforma: Flash  Velikost: 1048 kB
Kategorie: Střílečky

Zombie Trapper2 Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem ubránit v každé úrovni svou základnu před nepřátelskými zombie, které na vás dorážejí. K dispozici máte zbraně, pasti a granáty, díky kterým se vám základnu ubránit může podařit. Zombie přicházejí ve větším počtu, tak si můžete pomoci pastí, nebo granáty. Jednotlivé zombie sestřelíte pomocí pistole. Cílem hry je přežít a ubránit základnu v každé úrovni a také sebrat peníze, které ze zombie vypadávají, aby jste měli na lepší zbraně a vybavení.
Přidáno: 20.12.2013  Spuštěno: 903x  Platforma: Flash  Velikost: 14593 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet zapálené bomby z děla a dostat je do blízkosti monster, které musíte touto bombou zabít. Pokud se vám podaří zabít všechna monstra v úrovni, postupujete dále. V pozdějších úrovních se může stát, že jsou monstra schována za překážkami, v tom případě musíte vystřelit tak, aby bomba překážku překonala a skončila blízko monstra.
Přidáno: 18.12.2013  Spuštěno: 838x  Platforma: Flash  Velikost: 6191 kB
Kategorie: Střílečky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz