Hledání
      
Online hra dne
Smash and Dash
Online hry - Smash and Dash
Staňte se nejlepším závodníkem. Začněte ve zrádné amazónské džungli, pokračujte přes rozpálené magma a nakonec přes bazény plné slizu. Naštěstí máte k dispozici klimatizované retro vozítko. Vyhrává samozřejmě jen ten nejrychlejší ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256617x)
Mahjong (66560x)
Bomberman (56741x)
Connect 2 (40686x)
Gold Miner Vegas (39290x)
Nejhledanější

Online hry - Střílečky

Baví vás střílečky? Pokud ano, tak si u nás můžete střílečky zahrát. Hrát střílečky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších stříleček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si střílečky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát střílečky. Zahrajte si střílečky a nebudete litovat. Střílečky jsou velmi zajímavé hry online. Střílečky můžete hrát online nebo si také můžete střílečky stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Bit Pusher Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem pomoci malému zvířátku odstranit všechny červené zábrany v každé úrovni. Toho dosáhnete tím, že je odemknete sebráním všech zámků a následně odstraníte zbývající červené, aby jste se dostali do dalších úrovní. Brání vám v tom zdi, kterými nemůžete projít a tak musíte najít cestu, jak se přes ně dostat a také nepřátelé, které musíte buď zabít, nebo je nějak obejít. Hodně štěstí!
Přidáno: 05.12.2013  Spuštěno: 949x  Platforma: Flash  Velikost: 1510 kB
Kategorie: Střílečky

Bubble Shooter 4 Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet bubliny různých barev do shluku bublin v horní části hracího pole. Musíte spojovat tři a více bublin stejné barvy, které zmizí a vy za to máte body. Cílem hry je odstranit všechny bubliny dřív, než se posunováním dostanou až dolů. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších kol, pokud ne, hra končí. Snažíte se nahrát co nejvíce bodů.
Přidáno: 04.12.2013  Spuštěno: 1026x  Platforma: Flash  Velikost: 804 kB
Kategorie: Střílečky

Dead and Forsaken Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem přežít co nejdéle. Ocitáte se v zemi zemřelých, všude kolem jsou zombie a vy máte k dispozici jen svou kuši. Musíte střílet a zabíjet nemrtvé, aby se k vám nedostali a přežít co nejdéle.
Přidáno: 03.12.2013  Spuštěno: 922x  Platforma: Flash  Velikost: 1979 kB
Kategorie: Střílečky

Guuby Jungle Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem střílet barevné kuličky do stropu tak, aby jste spojili tři a více kuliček stejné barvy. Pokud se vám to podaří, kuličky zmizí. Cílem hry je odstranit všechny kuličky z hracího pole, aby jste se dostali dále a také nahrát co nejvíce bodů.
Přidáno: 22.11.2013  Spuštěno: 914x  Platforma: Flash  Velikost: 1097 kB
Kategorie: Střílečky

Age of Wonder Hodnocení:
V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem ovládat malého kuchaře, který se snaží odehnat vyžírku v každé úrovni. Hází po něm kamení a vál na těsto. V každé úrovni je vaším úkolem zasáhnout všechny vetřelce a tím se dostat do úrovní dalších. Není to ale tak jednoduché, jak to zní, protože vetřelci jsou občas schovaní a vy musíte nejprve překonat kryty a následně je zasáhnout.
Přidáno: 19.11.2013  Spuštěno: 850x  Platforma: Flash  Velikost: 3353 kB
Kategorie: Střílečky

Coastal Cannon Hodnocení:
V této zábavné hře piráti napadli váš ostrov a vaším úkolem je pomocí děla tyto piráty zneškodnit. Musíte pečlivě zamířít a zasáhnout pirátskou loď a tak se jich zbavit. Postupem úrovněmi je to těžší a těžší, musíte pečlivěji mířit, překonat překážky a zasáhnout všechny piráty v úrovni, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 18.11.2013  Spuštěno: 831x  Platforma: Flash  Velikost: 2993 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné střílečce je vaším úkolem ovládat malého draka, který se ocitl na cizí planetě a je bezradný. Sebere ale síly a vydá se za dobrodružstvím. Musí prozkoumat tajemnou cizí základnu, plnit jednotlivé úkoly a tak postupovat příběhem až do zdárného konce. Cílem hry je v každé úrovni splnit primární cíl, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 12.11.2013  Spuštěno: 825x  Platforma: Flash  Velikost: 3676 kB
Kategorie: Střílečky

Frog Love Candy Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem v každé úrovni sestřelit všechny žabáky. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá v první úrovni. Žabáci se mohou pohybovat a nebo být skryté za překážkami a tak musíte pečlivě mířit a zvolit vhodnou sílu střely, aby jste je zasáhli a dostali se tak do dalších úrovní. Cílem hry je zasáhnout v každé úrovni všechny žáby, aby jste se dostali dále a co nejdále.
Přidáno: 08.11.2013  Spuštěno: 824x  Platforma: Flash  Velikost: 3303 kB
Kategorie: Střílečky

Sudden Aviator Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem létat s helikoptérou nad danou oblastí a ochránit jí před nálety nepřátel. Nepřátelé ale jsou i na zemi a tak musíte postřílet všechno co se hne a tak zachránit kousek země. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Cílem hry je přežít a postřílet všechny nepřátele. Máte na výběr ze dvou obtížností.
Přidáno: 01.11.2013  Spuštěno: 915x  Platforma: Flash  Velikost: 9875 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné střílečce je vaším úkolem sestřelit všechna monstra pryč z hracího pole a zároveň ponchat v hracím poli všechny medvídky. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní, pokud ale sestřelíte mimo hrací pole i medvídka, musíte úroveň opakovat, dokud se vám to nepodaří, protože tak se do dalších úrovní nedostanete a hra končí. Cílem hry je sestřelit všechna monstra mimo obrazovku.
Přidáno: 29.10.2013  Spuštěno: 800x  Platforma: Flash  Velikost: 4579 kB
Kategorie: Střílečky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz