Hledání
      
Online hra dne
Smash and Dash
Online hry - Smash and Dash
Staňte se nejlepším závodníkem. Začněte ve zrádné amazónské džungli, pokračujte přes rozpálené magma a nakonec přes bazény plné slizu. Naštěstí máte k dispozici klimatizované retro vozítko. Vyhrává samozřejmě jen ten nejrychlejší ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256617x)
Mahjong (66560x)
Bomberman (56741x)
Connect 2 (40686x)
Gold Miner Vegas (39290x)
Nejhledanější

Online hry - Střílečky

Baví vás střílečky? Pokud ano, tak si u nás můžete střílečky zahrát. Hrát střílečky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších stříleček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si střílečky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát střílečky. Zahrajte si střílečky a nebudete litovat. Střílečky jsou velmi zajímavé hry online. Střílečky můžete hrát online nebo si také můžete střílečky stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Pirate Bullets Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem dostat bedny s pokladem, které jsou naskládané mimo mapu, kde je seberou vaši spojenci. V každé úrovni musíte odstranit určitý počet beden, aby jste dosáhli skóre, které vás posune do dalších úrovní. Cílem hry je dojít co nejdále. Procházení úrovněmi není ale snadné, protože v každé další úrovni jsou věci, které vám ve střelbě překáží a tak musíte využít i odrazů a použít mozek, aby jste to vymysleli.
Přidáno: 25.10.2013  Spuštěno: 827x  Platforma: Flash  Velikost: 4857 kB
Kategorie: Střílečky

The Gestation Hodnocení:
V této zábavné střílečce se ocitáte v lůně ženy a jste malým zárodkem, ze kterého má vyrůst děťátko. Aby děťátko ale přežilo, musí se ubránit nebezpečným spermiím, které na něj nalétávají. Musí se ubránit minutu, aby jste se dostali do dalších úrovní. Cílem hry je ubránit se po celou dobu a tak donosit dítě.
Přidáno: 22.10.2013  Spuštěno: 751x  Platforma: Flash  Velikost: 4764 kB
Kategorie: Střílečky

DoveHunter Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet z praku po ptácích, kteří vás pokáleli. Snažíte se zasáhnout ptáka kamenem. Pokud se vám to podaří, máte peníze, za které si můžete koupit různá vylepšení svého arzenálu. Cílem hry je v každé úrovni zasáhnout potřebný počet ptáků, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 17.10.2013  Spuštěno: 907x  Platforma: Flash  Velikost: 1007 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné hře si můžete obléknout svou opičku do obleku, který jste vynalezli, vybavíte jí zbraněmi a následně letíte a střílíte po nepřátelích. Tato hra se dá hrát po registraci a tudíž po síti s mnoha lidmi po celém světě. Díky registraci se neztratí žádná data, která jste odehráli a tak se ke hře můžete v klidu kdykoliv vrátit a nemusíte hrát od začátku.
Přidáno: 16.10.2013  Spuštěno: 836x  Platforma: Flash  Velikost: 12514 kB
Kategorie: Střílečky

Zombie Die Hard 2 Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem v každé úrovni sestřelit všechny zombie, které tam máte. Některá jsou skrytá a schovaná za různými překážkami, ty musíte překonat a zombie sestřelit, aby jste se dostali do dalších úrovní. Cílem hry je dostat se co nejdále.
Přidáno: 04.10.2013  Spuštěno: 939x  Platforma: Flash  Velikost: 2076 kB
Kategorie: Střílečky

Notebook Space Wars Hodnocení:
V této zábavné střílečce absolvujete několik vesmírných bitev, ve kterých musíte zvítězit, aby jste se dostali dále. V každé úrovni musíte zabít určitý počet nepřátelských vesmírných lodí. Pokud se vám to podaří, postupujete do dlaších úrovní, pokud vás zabijí, hra končí.
Přidáno: 20.09.2013  Spuštěno: 874x  Platforma: Flash  Velikost: 4784 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné hře je vaším úkolem ubránit bránu do vašeho města před nájezdy zlých trollů a goblinů. K dispozici máte různé zbraně, které můžete měnit, ale na začátku jste odkázáni pouze na luk. Nepřátelé přicházejí rychle a vy je musíte kosit bleskovou rychlostí. V každé úrovni musíte zbránit přístupu k vaší bráně určitým počtům vln nepřátel, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Přidáno: 19.09.2013  Spuštěno: 948x  Platforma: Flash  Velikost: 3610 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit v každé úrovni všechny zombie. Musíte pečlivě mířit, aby jste překonali všechny překážky a trefili zombie do hlavy a tím je zabili. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Jako bonus můžete trefit hvězdu pro více bodů. Jedná se o fyzikální hru, kde musíte zvolit pečlivě dráhu a sílu hodu, aby jste byli úspěšní.
Přidáno: 30.08.2013  Spuštěno: 878x  Platforma: Flash  Velikost: 4693 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet barevné kuličky ke stropu, kde jich už nějaký obrazec je a snažíte se spojování tří a více kuliček stejné barvy vyčistit celou místnost. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní, pokud chybnými kroky naplníte celou místost, hra končí.
Přidáno: 22.08.2013  Spuštěno: 959x  Platforma: Flash  Velikost: 2307 kB
Kategorie: Střílečky

Protect King Castle Hodnocení:
V této zábavné střílečce je vaším úkolem ubránit hrad před nájezdem nepřítele. Nepřítel chodí ve vlnách a v každé úrovni je určitý počet vln, které musíte odrazit. Vy jste na stráni z boku a nepřítel přichází po planině. Musíte zabít všechny nepřátele dřív, než se jim povede rozbít hradby a dobít váš hrad, který je zároveň vaší základnou. Cílem hry je postřílet všechny nepřátele v každé vlně, aby jste se dostali dále. Po každé úrovni máte možnost vylepšení, pokud na to máte prostředky. V průběhu boje padají z nebe bonusové předměty, které musíte získat, aby jste měli na vylepšení.
Přidáno: 02.08.2013  Spuštěno: 904x  Platforma: Flash  Velikost: 3722 kB
Kategorie: Střílečky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz