Hledání
      
Online hra dne
ControlCraft 2
Online hry - ControlCraft 2
V této jednoduché strategické hře je vaším úkolem přesouvat jednotky mezi jednotlivými základnami tak, aby jste porazili nepřítele. Musíte vždy dostat k nepřátelské základně víc vojáků, než tam nepřítel má, aby jste jí obsadili, takto se musíte dostat přes všechny základny nepřátel, aby jste se dostali do dalších úrovní.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256144x)
Mahjong (66442x)
Bomberman (56661x)
Connect 2 (40608x)
Gold Miner Vegas (39192x)
Nejhledanější

Online hry - Střílečky

Baví vás střílečky? Pokud ano, tak si u nás můžete střílečky zahrát. Hrát střílečky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších stříleček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si střílečky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát střílečky. Zahrajte si střílečky a nebudete litovat. Střílečky jsou velmi zajímavé hry online. Střílečky můžete hrát online nebo si také můžete střílečky stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Super Invaders Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat tank, který musí sestřelit co nejvíce nepřátel, kteří se k nám dostali z vesmíru a snaží se zničit zemi a vás. Musíte uhýbat před kulkami nepřátel a pomocí děla a raket je sestřelit. Zároveň musíte sbírat mince, které vypadávají ze zabitých nepřátel. Za tyto peníze si následně po každé úrovni provedete různá vylepšení, které vám pomohou v dalších bojích se silným nepřítelem.
Přidáno: 22.07.2013  Spuštěno: 860x  Platforma: Flash  Velikost: 4205 kB
Kategorie: Střílečky

Demon Overkill Hodnocení:
V této zábavné střílečce, která se hraje z pohledu první osoby, je vaším úkolem zabít co nejvíce nepřátel, kteří lítají nebo chodí. Že jste napadeni vidíte, že začne blikat červeně obrazovka, v tom případě musíte rychle najít nepřítele a zabít ho dřív, než oni zabijí vás. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.
Přidáno: 18.07.2013  Spuštěno: 840x  Platforma: Flash  Velikost: 5337 kB
Kategorie: Střílečky

The Terraspheres Hodnocení:
V této zajímavé střílečce a bojovce je vaším úkolem projít všemi úrovněmi a získat co nejvíce bodů. V každé úrovni musíte překonat překážky, zneškodnit nepřítele, otevřít si portál do další úrovně a projít dveřmi. Není to ale vůbec jednoduché, musíte prokázat své dovednosti a umění.
Přidáno: 28.06.2013  Spuštěno: 864x  Platforma: Flash  Velikost: 3537 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné střílečce, kterou hráč hraje z pohledu první osoby je vaším úkolem v každém kole zabít potřebný počet nepřátel, kteří na vás čekají různě schovaní po areálu. Musíte opatrně hledat a dávat pozor, aby vás nepřátelé nepřekvapili zezadu a nezabili dřív, než je dostanete vy a tak se dostanete do dalších úrovní.
Přidáno: 25.06.2013  Spuštěno: 1198x  Platforma: Flash  Velikost: 5608 kB
Kategorie: Střílečky

Planet Wars Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem plnit jednotlivé mise na cizí planetě, kam jste byli vysláni. K dispozici máte zbraně, které si postupně vylepšujete a kupujete nové. Cílem hry je na cizí planetě provést průzkum a zabít všechny nepřátele, které potkáte. Za každý splněný úkol máte body a peníze, díky kterým kupujete nové brnění a zbraně. Po každé splněné misi postoupíte do další těžší, ale o to zábavnější.
Přidáno: 20.06.2013  Spuštěno: 881x  Platforma: Flash  Velikost: 17843 kB
Kategorie: Střílečky

V této jednoduché střílečce je vaším úkolem střílet barevné koule na strop tak, aby jste vytvořili tři a více koulí stejné barvy v jednom místě. Ty poté zmizí. Cílem hry je v každé úrovni odstranit všechny koule, aby jste se dostali dále. Potíž je v tom, že se strop neustále snižuje a tak si musíte hodně pospíšit, aby jste to zvládli, než vás zavalí.
Přidáno: 14.06.2013  Spuštěno: 899x  Platforma: Flash  Velikost: 2479 kB
Kategorie: Střílečky

Killing Road Hodnocení:
V této zábavné hře jedete městem na motorce a všude kolem jsou zombie, kteří po vás jdou a vy je musíte co nejrychleji sestřelit a dojet až do cíle v každé provni. Zombie je opravdu hodně, nedokážete je přejet, musíte je pouze střelit pistolí, za každého zabitého zombie máte peníze, které můžete poté použít v obchodě a koupit lepší zbraně.
Přidáno: 12.06.2013  Spuštěno: 822x  Platforma: Flash  Velikost: 11399 kB
Kategorie: Střílečky

Gem Cannon Deluxe Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit všechny klenoty v každé úrovni s použitím co nejmenšího počtu dělových koulí, aby jste se dostali do dalších úrovní. Klenoty jsou občas i v zákrytu a tak musíte popřemýšlet a využít fyzikálních jevů a gravitace. Dělo je také na řetězu a hýbe se, což ztěžuje míření a hru celkově, ale o to je to zábavnější.
Přidáno: 05.06.2013  Spuštěno: 811x  Platforma: Flash  Velikost: 498 kB
Kategorie: Střílečky

rockt hero Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem utéci z jeskyně. Letíte, máte tryskový pohon a musíte se dostat x metrů v každé úrovni, aby jste se dostali do úrovně další. Cestou vás ale napadají další stvoření, která musíte sestřelit, uhýbat před jejich kulkami a sbírat bonusové předměty. Cílem je přežít v každé úrovni a dostat se do úrovní dalších.
Přidáno: 30.05.2013  Spuštěno: 750x  Platforma: Flash  Velikost: 2644 kB
Kategorie: Střílečky

Canoniac Launcher 2 Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat dělo, které vystřelí robota tak šikovně, že doletí co nejdále a navíc cestou sebere nějaké bonusové předměty. Po každé úrovni máte možnost za utržené peníze vylepšovat dělo a postavu tak, že poté doletí ještě dále a nastavý nový rekord.
Přidáno: 09.05.2013  Spuštěno: 902x  Platforma: Flash  Velikost: 4536 kB
Kategorie: Střílečky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz