Hledání
      
Online hra dne
Smash and Dash
Online hry - Smash and Dash
Staňte se nejlepším závodníkem. Začněte ve zrádné amazónské džungli, pokračujte přes rozpálené magma a nakonec přes bazény plné slizu. Naštěstí máte k dispozici klimatizované retro vozítko. Vyhrává samozřejmě jen ten nejrychlejší ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256617x)
Mahjong (66560x)
Bomberman (56741x)
Connect 2 (40686x)
Gold Miner Vegas (39290x)
Nejhledanější

Online hry - Střílečky

Baví vás střílečky? Pokud ano, tak si u nás můžete střílečky zahrát. Hrát střílečky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších stříleček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si střílečky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát střílečky. Zahrajte si střílečky a nebudete litovat. Střílečky jsou velmi zajímavé hry online. Střílečky můžete hrát online nebo si také můžete střílečky stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Super Invaders Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat tank, který musí sestřelit co nejvíce nepřátel, kteří se k nám dostali z vesmíru a snaží se zničit zemi a vás. Musíte uhýbat před kulkami nepřátel a pomocí děla a raket je sestřelit. Zároveň musíte sbírat mince, které vypadávají ze zabitých nepřátel. Za tyto peníze si následně po každé úrovni provedete různá vylepšení, které vám pomohou v dalších bojích se silným nepřítelem.
Přidáno: 22.07.2013  Spuštěno: 915x  Platforma: Flash  Velikost: 4205 kB
Kategorie: Střílečky

Demon Overkill Hodnocení:
V této zábavné střílečce, která se hraje z pohledu první osoby, je vaším úkolem zabít co nejvíce nepřátel, kteří lítají nebo chodí. Že jste napadeni vidíte, že začne blikat červeně obrazovka, v tom případě musíte rychle najít nepřítele a zabít ho dřív, než oni zabijí vás. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.
Přidáno: 18.07.2013  Spuštěno: 887x  Platforma: Flash  Velikost: 5337 kB
Kategorie: Střílečky

The Terraspheres Hodnocení:
V této zajímavé střílečce a bojovce je vaším úkolem projít všemi úrovněmi a získat co nejvíce bodů. V každé úrovni musíte překonat překážky, zneškodnit nepřítele, otevřít si portál do další úrovně a projít dveřmi. Není to ale vůbec jednoduché, musíte prokázat své dovednosti a umění.
Přidáno: 28.06.2013  Spuštěno: 915x  Platforma: Flash  Velikost: 3537 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné střílečce, kterou hráč hraje z pohledu první osoby je vaším úkolem v každém kole zabít potřebný počet nepřátel, kteří na vás čekají různě schovaní po areálu. Musíte opatrně hledat a dávat pozor, aby vás nepřátelé nepřekvapili zezadu a nezabili dřív, než je dostanete vy a tak se dostanete do dalších úrovní.
Přidáno: 25.06.2013  Spuštěno: 1237x  Platforma: Flash  Velikost: 5608 kB
Kategorie: Střílečky

Planet Wars Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem plnit jednotlivé mise na cizí planetě, kam jste byli vysláni. K dispozici máte zbraně, které si postupně vylepšujete a kupujete nové. Cílem hry je na cizí planetě provést průzkum a zabít všechny nepřátele, které potkáte. Za každý splněný úkol máte body a peníze, díky kterým kupujete nové brnění a zbraně. Po každé splněné misi postoupíte do další těžší, ale o to zábavnější.
Přidáno: 20.06.2013  Spuštěno: 928x  Platforma: Flash  Velikost: 17843 kB
Kategorie: Střílečky

V této jednoduché střílečce je vaším úkolem střílet barevné koule na strop tak, aby jste vytvořili tři a více koulí stejné barvy v jednom místě. Ty poté zmizí. Cílem hry je v každé úrovni odstranit všechny koule, aby jste se dostali dále. Potíž je v tom, že se strop neustále snižuje a tak si musíte hodně pospíšit, aby jste to zvládli, než vás zavalí.
Přidáno: 14.06.2013  Spuštěno: 950x  Platforma: Flash  Velikost: 2479 kB
Kategorie: Střílečky

Killing Road Hodnocení:
V této zábavné hře jedete městem na motorce a všude kolem jsou zombie, kteří po vás jdou a vy je musíte co nejrychleji sestřelit a dojet až do cíle v každé provni. Zombie je opravdu hodně, nedokážete je přejet, musíte je pouze střelit pistolí, za každého zabitého zombie máte peníze, které můžete poté použít v obchodě a koupit lepší zbraně.
Přidáno: 12.06.2013  Spuštěno: 876x  Platforma: Flash  Velikost: 11399 kB
Kategorie: Střílečky

Gem Cannon Deluxe Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit všechny klenoty v každé úrovni s použitím co nejmenšího počtu dělových koulí, aby jste se dostali do dalších úrovní. Klenoty jsou občas i v zákrytu a tak musíte popřemýšlet a využít fyzikálních jevů a gravitace. Dělo je také na řetězu a hýbe se, což ztěžuje míření a hru celkově, ale o to je to zábavnější.
Přidáno: 05.06.2013  Spuštěno: 856x  Platforma: Flash  Velikost: 498 kB
Kategorie: Střílečky

rockt hero Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem utéci z jeskyně. Letíte, máte tryskový pohon a musíte se dostat x metrů v každé úrovni, aby jste se dostali do úrovně další. Cestou vás ale napadají další stvoření, která musíte sestřelit, uhýbat před jejich kulkami a sbírat bonusové předměty. Cílem je přežít v každé úrovni a dostat se do úrovní dalších.
Přidáno: 30.05.2013  Spuštěno: 799x  Platforma: Flash  Velikost: 2644 kB
Kategorie: Střílečky

Canoniac Launcher 2 Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat dělo, které vystřelí robota tak šikovně, že doletí co nejdále a navíc cestou sebere nějaké bonusové předměty. Po každé úrovni máte možnost za utržené peníze vylepšovat dělo a postavu tak, že poté doletí ještě dále a nastavý nový rekord.
Přidáno: 09.05.2013  Spuštěno: 954x  Platforma: Flash  Velikost: 4536 kB
Kategorie: Střílečky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz