Hledání
      
Online hra dne
Smash and Dash
Online hry - Smash and Dash
Staňte se nejlepším závodníkem. Začněte ve zrádné amazónské džungli, pokračujte přes rozpálené magma a nakonec přes bazény plné slizu. Naštěstí máte k dispozici klimatizované retro vozítko. Vyhrává samozřejmě jen ten nejrychlejší ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256617x)
Mahjong (66560x)
Bomberman (56741x)
Connect 2 (40686x)
Gold Miner Vegas (39290x)
Nejhledanější

Online hry - Střílečky

Baví vás střílečky? Pokud ano, tak si u nás můžete střílečky zahrát. Hrát střílečky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších stříleček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si střílečky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát střílečky. Zahrajte si střílečky a nebudete litovat. Střílečky jsou velmi zajímavé hry online. Střílečky můžete hrát online nebo si také můžete střílečky stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Twister Roundup Hodnocení:
V této zábavné střílečce se ocitáte na farmě, ve které se zvířata rozutekla a vy je musíte pochytat. Z nebe padají různé předměty, kterým se musíte vyhýbat, protože když vás zasáhnou, tak přicházíte o část života. Z nebe také padají různá domácí zvířata, která musíte zasáhnout lanem se smyčkou a tak je pochytat.
Přidáno: 07.05.2013  Spuštěno: 987x  Platforma: Flash  Velikost: 6424 kB
Kategorie: Střílečky

Quantum Corps Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem projít každou úroveň a snažit se sebrat co nejvíce hvězd a zabít nepřátele. Hra je zvláštní v tom, že musíte měnit gravitaci místo skoku, tak občas jdete hlavou dolů, jinak by jste spadli mimo obrazovku a hra by skončila. K dispozici máte zbraně, aby jste se mohli bránit a také rozstřílet případné překážky.
Přidáno: 03.05.2013  Spuštěno: 900x  Platforma: Flash  Velikost: 3905 kB
Kategorie: Střílečky

Abe Droid Zone Hodnocení:
V této jednoduché střílečce je vaším úkolem doběhnout se svou postavou až na konec, kde se utkat s hlavním bossem. Máte k dispozici zbraně, kterými musíte střílet po nepřátelích, kteří střílejí po vás. Každým zabitým nepřítelem získáváte peníze, za které můžete provádět různá vylepšení. Čím lepší vylepšení, tím snadněji zabíjíte nepřítele a ten vás nestačí zasáhnout. Nejste nesmrtelní, před kulkama nepřátel musíte uhýbat, nebo je trefovat a tím ničit. Jakmile se dostanete se životem na nulu, hra končí.
Přidáno: 30.04.2013  Spuštěno: 974x  Platforma: Flash  Velikost: 741 kB
Kategorie: Střílečky

Amber Helix Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem sestřelit všechny nepřátele, které potkáte ve volném vesmíru. Dostáváte úkoly, které musíte plnit a tak získáváte zkušenosti a body. Můžete si vybrat s několika typů režimů hraní od nejlehčího až po nejtěžší, nebo také smrtelný. Máte určitý počet životů, takže snesete nějaký ten zásah od nepřítele, ale raději se jim snažíte vyhnout.
Přidáno: 25.04.2013  Spuštěno: 896x  Platforma: Flash  Velikost: 5667 kB
Kategorie: Střílečky

ZombieShoot Hodnocení:
Apokalypsa je zde a vy máte zachránit svět. Klasika! Vaším úkolem je zničit základnu zombie, kterou nejprve musíte objevit. Máte pálku, kterou odpalujete dorážející zombie, který musí cestou sebrat peníze, koupit nové zbraně a zničit všechny zombie a tak zachránit svět.
Přidáno: 17.04.2013  Spuštěno: 957x  Platforma: Flash  Velikost: 4586 kB
Kategorie: Střílečky

V této zábavné akční hře se ocitáte ve městě, které zaplavila vlna monster - zombie. Jste gangsterem, který se snaží přežít. K dispozici máte z počátku pouze dřevěný kůl, ale postupem hry vám z nebe přihazují různé další zbraně, keré můžete sebrat a použít a tak se prostřílet až ke svobodě.
Přidáno: 04.04.2013  Spuštěno: 985x  Platforma: Flash  Velikost: 6114 kB
Kategorie: Střílečky

Barbarium Hodnocení:
V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem ovládat barbara, který se musí v každé úrovni dostat až do konce, aby se dostal do úrovně další. Musí překonat všechny překážky a také porazit všechny nepřátele, kteří se mu postaví do cesty.
Přidáno: 03.04.2013  Spuštěno: 938x  Platforma: Flash  Velikost: 7419 kB
Kategorie: Střílečky

Desert Defence 2 Hodnocení:
V této zábavné střílečce ovládáte dělo, kterým musíte sestřelit všechny příchozí nepřátele, které po vás také střílejí. Za každého máte body, které po každé úrovni můžete proměnit v různá vylepšení, která vám pomohou v dalších bitvách.
Přidáno: 02.04.2013  Spuštěno: 1033x  Platforma: Flash  Velikost: 3840 kB
Kategorie: Střílečky

Shotgun vs Zombies Hodnocení:
V této jednoduché střílečce a zároveň bojové hře je vaším úkolem přežít všechny vlny příchozích monster. Mezi jednotlivými úrovněmi máte možnost zakoupení nových zbraní, nebo vylepšení těch stávajících za peníze, které jste získali během úrovně. Občas z nebe spadnou bedny, ve kterých je munice, nebo právě peníze. Cílem je dostat se co nejdále.
Přidáno: 26.03.2013  Spuštěno: 1033x  Platforma: Flash  Velikost: 6930 kB
Kategorie: Střílečky

V této jednoduché střílečce je vaším úkolem z děla střílet barevné kuličky na cestu, kterou se sunou pomalu různěbarevné kuličky. Ty kuličky nesmí dojít až ke krabovi, protože v tom případě hra končí. Musíte tedy střílet kuličky tak, aby jste řetěz neustále zkracovali tím, že kuličky, kterých je tři a více za sebou zmizí. Hra se postupně zrychluje a cílem je nahrát co nejvíce bodů.
Přidáno: 19.03.2013  Spuštěno: 1104x  Platforma: Flash  Velikost: 586 kB
Kategorie: Střílečky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz