Online hry - Závodní hry

Baví vás závodní hry? Pokud ano, tak si u nás můžete závodní hry zahrát. Hrát závodní hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších závodních her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si závodní hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát závodní hry. Zahrajte si závodní hry a nebudete litovat. Závodní hry jsou velmi zajímavé hry online. Závodní hry můžete hrát online nebo si také můžete závodní hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
AutoSmash 3D! Hodnocení:
Nebezpečné město, ve kterém řidiči nedávají přednost chodcům a vy se ocitáte přímo v něm. Mladá dívka jde po přechodu a auto jí srazí. Je na vás, aby jste jí pomohli a pomstili. K dispozici máte boty, které musíte po bezohledných řidičích házet, zasáhnout jejich auta a způsobit co nejvíce poškození. Vaše obuv je velmi mocná zbraň, tak jí použijte!
Přidáno: 09.09.2013  Spuštěno: 873x  Platforma: Flash  Velikost: 8848 kB
Kategorie: Závodní hry

Yepi's Journey Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem nechat vzlétnout mimozemský létající talíř, aby se dostal až domů na svou planetu. Cestou musíte sbírat mince pro různá vylepšení a také doletět na šipky, které vás postrčí výše a výše. Vylepšujete motor, výdrž, množství paliva a další věci, aby jste vydrželi po maximálním odrazu v nebi co nejdéle.
Přidáno: 02.09.2013  Spuštěno: 866x  Platforma: Flash  Velikost: 7253 kB
Kategorie: Závodní hry

Pokud máte rádi závodní hry, tak si určitě zahrajte tuto hru. Jeďte a vymáčkněte ze svého auta maximum v každém závodě a vyhrajte ho, aby se vám otevřeli závody další. Musíte se také utkat s policií, která není k vašim závodům lojální a jde po vás. Musíte tudíž vyhrát závod a ještě se navíc nenechat chytit od policie.
Přidáno: 26.08.2013  Spuštěno: 1141x  Platforma: Flash  Velikost: 2066 kB
Kategorie: Závodní hry

Offroaders 2 Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem zdolat terén, skákat přes překážky a porazit všechny své soupeře v každém závodě. Jedná se o akční hru, ve které potrénujete svůj postřeh, který je velmi potřeba, protože zatáčka střídá zatáčku a vy se musíte držet na trati, aby jste plně využili potencionálu svého vozu. Pokud se vám podaří zvítězit v závodě, odemkne se vám další a vy získáte peníze, za které můžete provést různá vylepšení, nebo si koupit lepší auto.
Přidáno: 19.08.2013  Spuštěno: 1080x  Platforma: Flash  Velikost: 9145 kB
Kategorie: Závodní hry

MotoWave Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem projet vlnami na neznámé planetě na motorce bez nehody a cestou posbírat co nejvíce bonusových předmětů. Není to vůbec snadné, musíte vyrovnávat motorku, aby jste nenarazili a také aby jste nevjeli do vlny přímo a tím se nezbrzdili. Běží vám čas, který když vyprší a vy nejste v cíli hra končí. Cílem hry je dojet co nejdále bez nehody a posbírat co nejvíce bodů.
Přidáno: 30.07.2013  Spuštěno: 952x  Platforma: Flash  Velikost: 4648 kB
Kategorie: Závodní hry

Motorjoust Hodnocení:
Ve středověku se o ruku princezny bojovalo na frontě arény pomocí kopí a koně. V této hře se středověk trošku vylepšil a o ruku princezny bojují rytíři na silných strojích. Jsou vytvořeny překážkové dráhy s různými skoky a také výčnělky, které musí závodníci bojující o ruku princezny zdolat, překážky překonat a výčnělkům se vyhnout, aby dojeli v pořádku až na konec a postoupili do dalších úrovní.
Přidáno: 26.07.2013  Spuštěno: 873x  Platforma: Flash  Velikost: 8854 kB
Kategorie: Závodní hry

Coaster Racer 3 Hodnocení:
V této závodní hře řídíte svou buginu, nebo motorku na různých okruzích a musíte se během závodu probojovat z posledního místa k co nejlepšímu umístění. Podle toho, kolikátí nakonec skončíte máte body. Po dosažení určitého počtu bodů, nebo vítězstvím v závodě se vám odemknou další auta a tratě. Cílem hry je vyhrávat a stát se nejlepším závodníkem na světě.
Přidáno: 10.07.2013  Spuštěno: 999x  Platforma: Flash  Velikost: 5869 kB
Kategorie: Závodní hry

Stuck Bird Hodnocení:
V této zábavné hře se ocitáte v nebezpečném tunelu v těle malého ptáčka. Musíte najít cestu ven z tunelu a cestou posbírat co nejvíce hvězdiček, aby jste měli více bodů. Snažíte se z bludiště dostat co nejrychleji, protože vám běží čas, za který následně získáváte bonusové body.
Přidáno: 07.06.2013  Spuštěno: 879x  Platforma: Flash  Velikost: 577 kB
Kategorie: Závodní hry

Falling Bridge Hodnocení:
V této zábavné závodní hře se ocitáte na mostě, který se rozpadá. Máte motorku a na ní se musíte dostat co nejrychleji do cíle, aby jste se přesunuli o úroveň výše. Nesmíte se moc zdržovat, nebo se propadnete i s mostem. Cestou musíte překonat spousty překážek, vybalancovat motorku, aby jste nenabourali a v pořádku dojet až na konec.
Přidáno: 22.05.2013  Spuštěno: 852x  Platforma: Flash  Velikost: 3933 kB
Kategorie: Závodní hry

Parking Hooligan 2 Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ovládat myší modré autíčko a jím ničit zaparkovaná auta v každé úrovni. Když se vám podaří zaparkované auto zničit, tak z něj vypadnou peníze a máte body. Aby jste postoupili do dalších úrovní, musíte zničit co nejvíce aut. Každý pohyb vás stojí energii a až když nemáte žádnou energii, hra končí.
Přidáno: 02.05.2013  Spuštěno: 868x  Platforma: Flash  Velikost: 2101 kB
Kategorie: Závodní hry

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz