Hledání
      
Online hra dne
Crazy Canyon Golf
Online hry - Crazy Canyon Golf
Zkuste odpálit golfový míček co nejdále. Některé předměty na cestě mu pomohou, jiné ho zastaví. Zkuste být nejlepšími golfisty světa ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256546x)
Mahjong (66542x)
Bomberman (56724x)
Connect 2 (40667x)
Gold Miner Vegas (39272x)
Nejhledanější

Online hry - Závodní hry

Baví vás závodní hry? Pokud ano, tak si u nás můžete závodní hry zahrát. Hrát závodní hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších závodních her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si závodní hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát závodní hry. Zahrajte si závodní hry a nebudete litovat. Závodní hry jsou velmi zajímavé hry online. Závodní hry můžete hrát online nebo si také můžete závodní hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
AutoSmash 3D! Hodnocení:
Nebezpečné město, ve kterém řidiči nedávají přednost chodcům a vy se ocitáte přímo v něm. Mladá dívka jde po přechodu a auto jí srazí. Je na vás, aby jste jí pomohli a pomstili. K dispozici máte boty, které musíte po bezohledných řidičích házet, zasáhnout jejich auta a způsobit co nejvíce poškození. Vaše obuv je velmi mocná zbraň, tak jí použijte!
Přidáno: 09.09.2013  Spuštěno: 846x  Platforma: Flash  Velikost: 8848 kB
Kategorie: Závodní hry

Yepi's Journey Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem nechat vzlétnout mimozemský létající talíř, aby se dostal až domů na svou planetu. Cestou musíte sbírat mince pro různá vylepšení a také doletět na šipky, které vás postrčí výše a výše. Vylepšujete motor, výdrž, množství paliva a další věci, aby jste vydrželi po maximálním odrazu v nebi co nejdéle.
Přidáno: 02.09.2013  Spuštěno: 840x  Platforma: Flash  Velikost: 7253 kB
Kategorie: Závodní hry

Pokud máte rádi závodní hry, tak si určitě zahrajte tuto hru. Jeďte a vymáčkněte ze svého auta maximum v každém závodě a vyhrajte ho, aby se vám otevřeli závody další. Musíte se také utkat s policií, která není k vašim závodům lojální a jde po vás. Musíte tudíž vyhrát závod a ještě se navíc nenechat chytit od policie.
Přidáno: 26.08.2013  Spuštěno: 1113x  Platforma: Flash  Velikost: 2066 kB
Kategorie: Závodní hry

Offroaders 2 Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem zdolat terén, skákat přes překážky a porazit všechny své soupeře v každém závodě. Jedná se o akční hru, ve které potrénujete svůj postřeh, který je velmi potřeba, protože zatáčka střídá zatáčku a vy se musíte držet na trati, aby jste plně využili potencionálu svého vozu. Pokud se vám podaří zvítězit v závodě, odemkne se vám další a vy získáte peníze, za které můžete provést různá vylepšení, nebo si koupit lepší auto.
Přidáno: 19.08.2013  Spuštěno: 1057x  Platforma: Flash  Velikost: 9145 kB
Kategorie: Závodní hry

MotoWave Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem projet vlnami na neznámé planetě na motorce bez nehody a cestou posbírat co nejvíce bonusových předmětů. Není to vůbec snadné, musíte vyrovnávat motorku, aby jste nenarazili a také aby jste nevjeli do vlny přímo a tím se nezbrzdili. Běží vám čas, který když vyprší a vy nejste v cíli hra končí. Cílem hry je dojet co nejdále bez nehody a posbírat co nejvíce bodů.
Přidáno: 30.07.2013  Spuštěno: 924x  Platforma: Flash  Velikost: 4648 kB
Kategorie: Závodní hry

Motorjoust Hodnocení:
Ve středověku se o ruku princezny bojovalo na frontě arény pomocí kopí a koně. V této hře se středověk trošku vylepšil a o ruku princezny bojují rytíři na silných strojích. Jsou vytvořeny překážkové dráhy s různými skoky a také výčnělky, které musí závodníci bojující o ruku princezny zdolat, překážky překonat a výčnělkům se vyhnout, aby dojeli v pořádku až na konec a postoupili do dalších úrovní.
Přidáno: 26.07.2013  Spuštěno: 848x  Platforma: Flash  Velikost: 8854 kB
Kategorie: Závodní hry

Coaster Racer 3 Hodnocení:
V této závodní hře řídíte svou buginu, nebo motorku na různých okruzích a musíte se během závodu probojovat z posledního místa k co nejlepšímu umístění. Podle toho, kolikátí nakonec skončíte máte body. Po dosažení určitého počtu bodů, nebo vítězstvím v závodě se vám odemknou další auta a tratě. Cílem hry je vyhrávat a stát se nejlepším závodníkem na světě.
Přidáno: 10.07.2013  Spuštěno: 973x  Platforma: Flash  Velikost: 5869 kB
Kategorie: Závodní hry

Stuck Bird Hodnocení:
V této zábavné hře se ocitáte v nebezpečném tunelu v těle malého ptáčka. Musíte najít cestu ven z tunelu a cestou posbírat co nejvíce hvězdiček, aby jste měli více bodů. Snažíte se z bludiště dostat co nejrychleji, protože vám běží čas, za který následně získáváte bonusové body.
Přidáno: 07.06.2013  Spuštěno: 850x  Platforma: Flash  Velikost: 577 kB
Kategorie: Závodní hry

Falling Bridge Hodnocení:
V této zábavné závodní hře se ocitáte na mostě, který se rozpadá. Máte motorku a na ní se musíte dostat co nejrychleji do cíle, aby jste se přesunuli o úroveň výše. Nesmíte se moc zdržovat, nebo se propadnete i s mostem. Cestou musíte překonat spousty překážek, vybalancovat motorku, aby jste nenabourali a v pořádku dojet až na konec.
Přidáno: 22.05.2013  Spuštěno: 826x  Platforma: Flash  Velikost: 3933 kB
Kategorie: Závodní hry

Parking Hooligan 2 Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ovládat myší modré autíčko a jím ničit zaparkovaná auta v každé úrovni. Když se vám podaří zaparkované auto zničit, tak z něj vypadnou peníze a máte body. Aby jste postoupili do dalších úrovní, musíte zničit co nejvíce aut. Každý pohyb vás stojí energii a až když nemáte žádnou energii, hra končí.
Přidáno: 02.05.2013  Spuštěno: 844x  Platforma: Flash  Velikost: 2101 kB
Kategorie: Závodní hry

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz