Online hry - Závodní hry

Baví vás závodní hry? Pokud ano, tak si u nás můžete závodní hry zahrát. Hrát závodní hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších závodních her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si závodní hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát závodní hry. Zahrajte si závodní hry a nebudete litovat. Závodní hry jsou velmi zajímavé hry online. Závodní hry můžete hrát online nebo si také můžete závodní hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Air Taxi: Japan Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře z japonska se ocitáte v této zemi a ovládáte postavičku jejich taxikáře, který musí dopravovat lidi mezi jednotlivými plošinami. Musíte přeletět k zákazníkovi, následně ho přesunou na plošinu s číslem co chce a tam už na vás čeká další zákazník a tak pořád dokola. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá, nesmíte zákazníky vyklopit a každá úroveň je časově omezená.
Přidáno: 12.04.2013  Spuštěno: 871x  Platforma: Flash  Velikost: 4447 kB
Kategorie: Závodní hry

I Can Fly Hodnocení:
V této jednoduché hře je vaším úkolem pohybem myši ovládat létající prase, které se snaží sebrat co nejvíce hvězd a zároveň se vyhýbat nepřátelským předmětům a zvířatům. Pokud totiž narazíte, hra končí. Snažíte se sebrat co nejvíce hvězd cestou k cíli.
Přidáno: 08.04.2013  Spuštěno: 952x  Platforma: Flash  Velikost: 3302 kB
Kategorie: Závodní hry

Racing Toys Hodnocení:
Máte rádi závodní auta jako hračky? Pak si určitě zahrajte tuto zábavnou hru. Máte na výběr autíčko, které ovládáte a snažíte se vyhrát každý závod. Během závodu na trati přistávají různé bonusové předměty, které když seberete, tak je můžete použít a znepříjemnit jimi závod svým soupeřům, které musíte porazit.
Přidáno: 06.04.2013  Spuštěno: 1116x  Platforma: Flash  Velikost: 4689 kB
Kategorie: Závodní hry

Survivor Panama Hodnocení:
V této jednoduché zábavné hře je vaším úkolem přežít na ostrově. Hra je obdobou známé televizní hry Survival, kde se dva týmy ocitají na ostrově, kde musí plnit různé úkoly, které když zdárně splní, mají odměny. Musí přežít v přírodě, živit se z vlastních zdrojů a připravovat se na náročné úkoly.
Přidáno: 28.03.2013  Spuštěno: 1019x  Platforma: Flash  Velikost: 6311 kB
Kategorie: Závodní hry

Desktop Racing 2 Hodnocení:
V této zábavné pěkně zpracované kreslené hře je vaším úkolem ovládat auto, které dostanete do pohybu strkem. Následně auto musíte ovládat při překonávání všech překážek tak, aby dojelo na konec každé úrovně v pořádku.
Přidáno: 22.03.2013  Spuštěno: 998x  Platforma: Flash  Velikost: 6246 kB
Kategorie: Závodní hry

Vertiginous Race Hodnocení:
V této jednoduché závodní hře je vaším úkolem vyhrát každý závod, do kterého jste nasazeni. Není to vůbec jednoduché, protože je zde nový režim závodění, kde se mění trať a ne vy jako řidič, ale potom, co si zvyknete už se dá vyhrát každý závod. Musíte jet po silnici, protože mimo jste velmi zpomaleni.
Přidáno: 05.02.2013  Spuštěno: 1085x  Platforma: Flash  Velikost: 240 kB
Kategorie: Závodní hry

Parking Mania Hodnocení:
V této zábavné závodní hře je vaším úkolem ovládat auto a v každé úrovni v co nejrychlejším čase zaparkovat na předem zadané místo. Přitom nesmíte zavadit o další auta, nebo nabourat do nějaké překážky, jinak hra končí. Procvičíte přesnost a také trpělivost.
Přidáno: 28.01.2013  Spuštěno: 1295x  Platforma: Flash  Velikost: 167 kB
Kategorie: Závodní hry

A Life Hodnocení:
V této jednoduché hře je vaším úkolem doplavat co nejdále. Jste malou spermií, která se musí vyhýbat různým předmětům, kterých postupem času přibývá a doplavat co nejdále.
Přidáno: 23.01.2013  Spuštěno: 1069x  Platforma: Flash  Velikost: 3694 kB
Kategorie: Závodní hry

HoneyLand Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem sbírat a tím opylovávat květiny a následně doletět až do úlu, kde v plástvích uděláte med. Navigujete včelky tak, aby nenabouraly do ostatního hmyzu a také nenabouraly mezi sebou.
Přidáno: 02.01.2013  Spuštěno: 1062x  Platforma: Flash  Velikost: 1119 kB
Kategorie: Závodní hry

dirt and torque Hodnocení:
V této závodní hře je vaším úkolem v každém závodě porazit soupeře. Jednoduché to ale rozhodně není , protože trať není rovná, ale obsahuje hromadu překážek, kopců a vy i skáčete a tudíž musíte udržovat balanc, aby jste se udrželi na kolech a mohli dojet do cíle. Po každé úrovni máte možnost vylepšení svého auta, aby jste byli v dalších závodech ještě lepší.
Přidáno: 20.12.2012  Spuštěno: 1113x  Platforma: Flash  Velikost: 6132 kB
Kategorie: Závodní hry

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz