Webové hry

Hry na webu

Webové hry jsou v dnešní době na vzestupu, hledá je nejvíce lidí. Důvodem je hlavně jednoduchost a také rychlost v přístupu, protože velká většina her se hraje bez instalace, tudíž nezabere ani minutu času navíc a také nezabírá žádné místo na disku. Velká většina her nepotřebuje ani registraci a tak si může každý hned zahrát. Webových her je v dnešní době velké množství a jsou rozděleny do různých žánrů a je na každém, co si zahrát chce. Jsou webové hry z vesmírného prostředí, z prostředí divokého západu, ze středověku. Jsou akční hry, strategie, sportovní a další a další. Můžete si zahrát na mafiána, nebo virtuálně vlastnit a obhospodařovat svůj obchod či restauraci, nebo jen bezhlavě střílet po nepřátelích a vyhýbat se kulkám od nich. Jsou jich desetitisíce a každý si vybere.

Všechny webové hry se hrají většinou bez registrace pro krátké odreagování a zabití chvíle. Je několik her, které se hrají s registrací, ty trvají nějaký čas, hráč má uložená data a může se ke hře vracet a každá z těchto her má nějaký cíl. Aby hráč cíle dosáhl musí zapojit všechny své síly, nebo když se hraje online, tak se může spojit s ostatními hráči a vytvořit bratrstvo či alinaci, která cíle dosáhne společně. Proto se hry hry dělí na klasické flashové hry, které si hraje člověk sám a pak masivní multiplayerové hry, kde se po registraci dostane hráč do hry, kde s ním hraje desítky někdy i stovky či tisíce dalších hráčů a každý se snaží být nejlepší, hráči se mezi sebou spojují a tvoří aliance. Toto je typ webových her, který je v současné době nejvyhledávanější a jejímž nejznámějším zástupcem je Travian, Shakes&Fidget atd.

Princip hraní těchto multiplayerových her je jednoduchý. Většinou máte nějaké své město(nebo základnu, vesmírnou loď apod.), těžíte suroviny(nebo sbíráte), stavíte budovy a vojáky, se kterými následně napadáte jiné hráče po herním světě, nebo bráníte svou základnu před nájezdy ostatních. Se silnými protihráči jednáte a vytváříte aliance, které bojují mezi sebou a na konci každého herního úseku vybojují společnými silami poslední bitvu a získají něco hmotného (v Travianu je to div světa, který staví hráč za pomoci své aliance potažmo zpřátelených podpůrných aliancí).

Empire: World War 3 Hodnocení:
Empire: World War 3 je tu! Vybudujte si základnu, trénujte své jednotky a velte jim v bitvách plných akcí. Hledejte a těžte vzácný zdroj Millennium a dobře si ho střežte. Sledujte každý pohyb vašich nepřátel na mapě světa a vypleňte jejich základny.
Kategorie: Webové hry
Poker Hodnocení:
Hra Poker zcela nový herní zážitek pro hráče. Poker kombinuje strategii, dovednosti a vzrušení z Texas Hold'em s přizpůsobitelnými avatary a svěžím moderním stylem. Zvýšujte sázky, blafujte s nejlepšími a nenechte to na sobě znát! Kupujte exkluzivní položky, posílejte dárky a zvyšujte svou úroveň. Opravdová Texas Hold’em pravidla s novou zápletkou - GoodGame Poker.
Kategorie: Webové hry
Big Farm Hodnocení:
Strýček ti zanechal jeho farmu, ale naneštěstí tě čeká spousta práce. Budeš muset použít všechny svoje znalosti a schopnosti na pomoc sousedům, rodině a kamarádům. Je jen na tobě vybudovat perfektní prosperující farmu. Plánuj sadbu, sklízej a starej se o roostliny. Nesmíš zapomenout ani na zvířata na své farmě. A i zaměstnanci farmy musí být šťastni. Vše je jen v tvých rukou.
Kategorie: Webové hry
Lady Popular Hodnocení:
Lady Popular je online hra pro dívky, které milují módu, získávání přátel, nakupování, dekorování a jsou kreativní! Hra nabízí to o co se zajímá každá moderní dívka - módu. Svět nákupů je bez limitů. Existuje zde přes 16 miliónů kombinací oblečení všech typů a značek, hromadu bot, tašek, náramků, náušnic, prstenů a dalšího příslušenství. Barvu každého z nich si můžete vybrat v obchodě.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
Empire Hodnocení:
Goodgame Empire je skvělá strategická hra od Goodgame Studios. Stavte hrady, budujte silné armády a bojujte na dynamické mapě světa. Rozdrťte své nepřátele, dobývejte území a staňte se vládcem nejmocnější říše!
Kategorie: Webové hry
Chánové Hodnocení:
Prohlížečová hra Chánové ti dá možnost vrátit se zpět do časů udatných králů, divokých válek a samozřejmě rytířů. Najdete zde mnoho kultur a národností z nichž má každá své unikátní bonusy a jednotky. To dělá hru velmi dynamickou a dává ti možnost mnoha přístupů ke strategii vedení své říše.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz