Online hra dne
Online hry - Legend of the Void 2
Legend of the Void 2
Online hry online - Sportovní hry

Baví vás sportovní hry? Pokud ano, tak si u nás můžete sportovní hry zahrát. Hrát sportovní hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších sportovních her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si sportovní hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát sportovní hry. Zahrajte si sportovní hry a nebudete litovat. Sportovní hry jsou velmi zajímavé hry online. Sportovní hry můžete hrát online nebo si také můžete sportovní hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Volleyball Challenge
Volleyball Challenge

Volleyball Challenge – volejbal jaký jste zatím nehráli! Můžete hrát proti počítači nebo ve dvou. Teď už jen pevné nervy a hodně výher ...

Head Soccer 2 Player
Head Soccer 2 Player

Tato fotbalová hra je pro jednoho nebo dva hráče. Dávejte šikovně hlavičky, aby soupeři míč upadl na zem.

Air Hockey
Air Hockey

Nasázejte protihráči co nejvíce gólů ve vzdušném hokeji.

Football Legends 2016
Football Legends 2016

Střílejte góly a vyhrajte celý turnaj v této skvělé fotbalové hře pro dva hráče.

Hockey Legends
Hockey Legends

Hokejové legendy je zábavná hra, která vám umožní hrát proti počítači. Berte mu puky a střílejte góly! Buďte dostatečně rychlý, abyste získal vyšší skóre než váš soupeř, protože je to hra na čas. Hodně štěstí!

Baseball for Clowns
Baseball for Clowns

Henk byl nejlepším hráčem baseballu na světě. Pak byl, ale podveden a podvodem poražen. A teď, když Henk odešel do důchodu, jsou podvodní Jokeři zpátky, aby působili problémy! Pomozte mu porazit je jednou provždy!

Foot Chinko
Foot Chinko

Foot Chinko je nejlepší HTML5 fotbalová hra na webu. Vyzvěte své soupeře v nejslavnějších mezinárodních turnajích ve fotbale. Jste dostatečně obratný, aby jste získal trofeje ve více než 90 zápasech? Vítězem se stanete poté, co se postavíte proti brankáři z Duck of Evil!

Gravitee
Gravitee

Pokud máte rádi golf, ale běžně se k němu nedostanete, protože na to nemáte ve svém okolí podmínky, neváhejte a stáhněte si tuto hru, která se golfu velmi dobře podobá a nemusíte se ani hnout z domova. Stačí jen zapnout hru a odpalovat jeden míček za druhým. Pokud si dáte rychlou hru, velmi brzy se naučíte jak hru ovládat. Ale jen ti nejlepší dokážou odemknout bonusy od úrovně 20+ hry. Proto neváhejte, stahujte a zkuste své štěstí v tomto vesmírném simulátoru oblíbené hry.

Turtles Battles
Turtles Battles

V této zábavné hře pro dva hráče se ocitáte na hřišti, kde každý z hráčů ovládá jednu želvu. Vždy máte pár vteřin na to, aby jste odrazili krunýři bombu na stranu protihráče. Po několika vteřinách bomba vybuchne a pokud je na vaší straně, ztrácíte bod, či dva. Cílem hry je porazit protihráče tak, že ho dostanete až na nulu s body.

Soccer Fight Duo
Soccer Fight Duo

V této zábavné deskové sportovní hře je vaším úkolem vyhrát každý zápas. Jedná se o deskovou verzi hry fotbal, kde pohybujete brankářem a odrážíte míček, protože se snažíte mu zabránit, aby prošel za vaše záda. Ve hře máte tři režimy hraní. Dva jsou pro jednotlivce a jeden je světový pohár, kde musíte vyhrávat zápasy a tak se dostat ze skupiny až do finále. Cílem hry je vyhrávat.