Online hra dne
Online hry - POD Fighter
POD Fighter
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Jewel Thief
Jewel Thief

Vloupejte se do obchodu s klenoty a ukraďněte ty nejlepší kousky. Ale pozor na stráže, kamerové systémy a dlaší nástrahy. Hodně štěstí.

Island Defense
Island Defense

Ochraňte svůj ostrůvek v ráji tichomoří před nepřátelskými výsadkáři. Zbraně na pádácích nechte dopadnout na ostrov. Nepřátelé musejí padat do moře ...

Indiana Jones
Indiana Jones

...A ztracený poklad faraóna. Pomozte mu ho najít ...

Go Santa
Go Santa

Pomozte Santovi, aby doručil všechny dárky...

Gem Mania
Gem Mania

Posbírejte všechny drahokamy a dejte pozor ať mašinka nenabourá do svých vágónů...

Galaxians
Galaxians

Toto je klasické předělávka staré střílečky. Jste ve vesmírné lodi a musíte sestřilit všechny lodě vetřelců.

Frogger
Frogger

Dostaňte žabáka na druhou stranu silnice živého ...

Forest Challenge 2
Forest Challenge 2

Chcete si zahrát minigolf? Máte příležitost. Dohrajte všech 18 jamek s co nejmenším počtem odpalů... Doporučený počet odpalů ke každé jamce je uveden na tubulce s názvem PAR.

Tanks V2
Tanks V2

Velmi propracovaná válečná hra s různými terény, spoustou zbraní a vylepšení. Nyní s mnohem lepší umělou inteligencí. Zahrajte si ve dvou nebo proti počítači.

Mini Pool 2
Mini Pool 2

Vylepšené pokračování prvního dílu. Opět je tu kulečník s různými variacemi rozmístění koulí. A Vy musíte všechny koule v časovém limitu nasázet do děr.