Online hra dne
Online hry - POD Fighter
POD Fighter
Mahjong hry zdarma klasický styl

Zde si můžete zahrát klasický Mahjong.

Mahjong Remix
Mahjong Remix

Zahrajte si tuto oblíbenou logickou hru a odstraňte všechny kameny.

Frozen Mahjong
Frozen Mahjong

Zahrajte si tuto zimní verzi Mahjongu. Odebírejte shodné dvojice kamenů, které jsou volné.

Gorillaz Tiles
Gorillaz Tiles

Spojujte obrázky ve stylu Mahjongu. Zahrajte si zdarma Gorillaz Tiles.

Mystic Mahjong Adventures
Mystic Mahjong Adventures

Zahrajte si mystický mahjong! Spojujte stejné kameny a odemykejte bonusy v této hře plné nekonečné zábavy!

Corsairs Mahjong
Corsairs Mahjong

V této populární deskové hře, která je na motivy známé starověké čínské hry mahjong, je vaším úkolem odstranit všechny dlaždice z hracího pole, aby jste se dostali do dalších úrovní. Každá úroveň je časově omezená a tak si musíte pospíšit, pokud chcete postoupit. Dlaždice z hracího pole odstraníte tak, že vždy spojít kliknutím dvě dlaždice se stejnými symboly. Každá hra má řešení, jen na ně musíte přijít. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů a dostat se co nejdále.

Jewels Store Mahjong
Jewels Store Mahjong

V této zábavné populární deskové hře, která se hraje ve stylu starověké čínské hry mahjong, je vaším úkolem v každé úrovni odstranit všechny dlaždice. Dlaždice odstraníte tak, že spojujete vždy dvě se stejným symbolem. Pokud se vám podaří odstranit všechny dlaždice z hracího pole, postoupíte do dalších úrovní. Každá úroveň je ale také časově omezená a pokud vám vyprší čas, hra končí. Cílem hry je dostat se do co nejvyšší úrovně a nahrát co nejvíce bodů.

Snow White Mahjong 2
Snow White Mahjong 2

V této zábavné hře je vaším úkolem spojovat jednotlivé dlaždice, které se sobě podobají. Dlaždice jsou na motivy sněhurky a sedmi trpaslíků. Cílem hry je odstranit všechny dlaždice z hracího pole v každé úrovni a tak se dostat v příběhu co nejdále.

Magic World Mahjong
Magic World Mahjong

V této zábavné deskové hře, která je obdobou slavné starověké čínské hry mahjong, je vaším úkolem spojovat dlaždice na hracím poli. Spojujete vždy dvě dlaždice se stejnými symboly, které následně zmizí. Vaším úkolem v této hře je odstranit všechny dlaždice z hracího pole dřív, než doběhne časový limit. Když se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní, pokud ne, hra končí.

Mahjong Cubes
Mahjong Cubes

V této zábavné hře s kostkami je vaším úkolem odstranit všechny kostky z hracího pole dřív, než doběhne časový limit. Z počátku je to jednoduché, ale v pozdějších úrovních je kostek spousty a máte co dělat, aby se vám podařilo odstranit všechny. Za zbylý čas máte body navíc. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů. Kostky odstraňujete tak, že označíte vždy dvě kostky se stejnými symboly.

Mahjong
Mahjong

Mahjong je velmi stará logická hra. Cílem je odstranit všechny dvojice kamenů, které však nesmějí být blokovány.