Online hra dne
Online hry - Bikini Girls 5 Memory
Bikini Girls 5 Memory
Online hry online - Bojové hry

Zajímají vás bojové hry? U nás nás si můžete bojové hry zahrát. Hrát bojové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších bojových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si bojové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát bojové hry. Hrajte bojové hry a nebudete litovat. Bojové hry jsou zajímavé hry online. Bojové hry můžete hrát online nebo si také můžete bojové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Stickman Maverick : Bad Boys Killer
Stickman Maverick : Bad Boys Killer

Jste dokonalý voják a vaším úkolem je zabít všechny zloduchy. K dosažení vašeho cíle budete mít přístup ke spoustě zbraní, novým postavám, mechanizaci a dalším úžasným zbraním hromadného ničení! Dokážete zlikvidovat všechny zloduchy? Zabijte padouchy nebo zemřete!

Combat Strike 2
Combat Strike 2

Válka začíná! Nejzkušenější vojáci se zůčastní boje dvou týmů.Modrý tým bojuje za mír a demokracii a chce ukončit válku. A pak je tu samozřejmě tým červený, který chce pravý opak. Skončí někdy tato válka? Zahrajte si tuto hru podobnou Counter-Strike! Porovnejte své schopnosti s hráči z celého světa na předělaných mapách z jedné vůbec nejhranějších her současnosti. Zastřel všechny nepřátele a vyhraj v této luxusní 3D multiplayerovce!

Mighty Knight 2
Mighty Knight 2

V této bojové hře budete muset pobít všechny své nepřátele. Postupně budete vylepšovat své schopnosti a zbraně. Také budou přibývat noví hrdinové, kteří budou bojovat po vašem boku.

Tank Survive
Tank Survive

Zkuste přežít útoky různých vojenských tanků, helikoptér a dalších válečných zbraní.

Dark Lands
Dark Lands

Dark Lands je návyková směs fantasy a hororové hry s dynamickým bojovým systémem. Proveďte svého hrdinu epickou cestou porážky zlých sil, které napadly zemi.

Shen Long - The Spirit Dragon
Shen Long - The Spirit Dragon

Hraj za mystického čínského draka a poraž temné duchy dřive než napadnou posvátnou třešeň.

Easter Extinction
Easter Extinction

Veselé Velikonoce všem! Máme však problém. Velikonoce se snaží ukrást Vánoční blesk ...

Headless Havoc
Headless Havoc

Jsi bezhlavý jezdec! Jezdi přes pole a sekej vesničanům hlavy!

Rogan the swordmaster
Rogan the swordmaster

V této zábavné kreslené bojové hře je vaším úkolem pomoci meče zneškodnit všechny nepřátele, kteří přicházejí a chtějí vás zabít. Za každého nepřítele máte peníze a diamanty, které vypadnou z jeho mrtvoly a když jich máte dostatek, můžete skočit do obchodu a nakoupit různá vylepšení, která vám v dalších bojích pomohou. Cílem hry je přežít co nejdéle. Postupně je nepřátel tolik, že se máte co ohánět a pomohou vám přežít jen vaše vylepšené schopnosti!

Click Battle Madness
Click Battle Madness

V této zábavné dynamické obranné strategii je vaším úkolem bránit zdi vašeho města před nájezdníky. Obrany dosáhnete tak, že klikáte na různě barevné obranné věže, které jsou vedle sebe. Stačí dvě věže, aby vystřelili náboje směrem kterým stojí. Když odstraníte pět věží, vystřelí se pět nábojů. Proto se snažíte najít a odstranit co nejvíce barevných kostičke, které simulují děla, vedle sebe. Nájezdníci přicházejí z moře a vy se musíte ubránit. Po každé bitvě máte možnost různých vylepšení za peníze, které jste získali v bitvě. Cílem hry je dojít co nejdále a vyhrát co nejvíce bitev.