Online hra dne
Online hry - Super Ambulance Parking
Super Ambulance Parking
Solitaire karetní hry zdarma

Zahrajte si zdarma karetní hry Solitaire. Na výběr máte z několika her.

Solitaire Story - TriPeaks
Solitaire Story - TriPeaks

Zahrajte si tuto novou verzi Solitaire.

Crescent Solitaire
Crescent Solitaire

Zahrajte si tuto klasickou hru Solitaire ve třech variantách: normální, příležitostná a snadná. Normální hra: Cílem hry je postavit osm základních pilířů: od esa až dolů po krále. K dispozici je pouze nejvyšší karta z balíku. Prázdné prostory v tabulce nelze naplnit a jsou přípustná pouze 3 promíchání. Ve variantě Příležitostná jsou neomezená míchání a v jednoduché verzi můžete hrát libovolnou kartu na otevřeném prostoru. Crescent solitaire hry jsou užitečné jak na procvičení mozku, tak i na zkrácení volné chvíle.

Solitaire
Solitaire

Zahrajte si oblíbený solitér zdarma! Klondike Solitaire je nejlepší hra pro hráče, kteří milují karetní hry. Řaďte karty v sestupném pořadí a střídejte barvy (červená královna na černém králi atd.) A přesouvejte karty stejného druhu do čtyř pilířů, počínaje esem.

Magic Rooms Solitaire
Magic Rooms Solitaire

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem poskládat karty od krále až po eso a tím je odstranit z hracího pole. Každá hra jde dohrát, ale je více způsobů odstranění a spojení jednotlivých karet. Pokud půjdete špatnou cestou, nemusí se vám to podařít. Cílem hry je odstranit všechny karty a tím se dostat do dalších úrovní a nahrát co nejvíce bodů.

Cardmania Pyramid Solitaire
Cardmania Pyramid Solitaire

V této zábavné karetní hře je vaším úkolem odstranit všechny karty z hracího pole, aby jste se dostali do dalších úrovní. Celkově vás čeká až třicet úrovní. Pokud se vám podaří karty odstranit, postupujete dále. Systém hry je takový, že spojujete vždy dvě karty, aby dohromady daly hodnotu třináct. Pokud se vám to podaří, odstraníte je a obrátí se vám další karty v hracím poli. Karty, které nemůžete nebo nechcete momentálně použít lze odložit, ale vždy pouze jednu kartu. Pokud nemáte žádnou další kartu k dispozici, máte balíček karet, které můžete "lízat", ale je jich jen omezený počet.

Pinnacle Solitaire
Pinnacle Solitaire

V této zábavné hře je vaším úkolem co nejrychleji odstranit všechny karty z hracího pole. Snažíte se spojovat karty, jejichž hodnota dá dohromady číslo 13. Postupně si tak odkrýváte další a další možnosti. Pokud nemáte už žádnou možnost, můžete z balíčku vytáhnout další karty, které vám mohou pomoci. Cílem je odstranit všechny karty v pyramidě co nejrychleji.

Pyramid Rapid Solitaire
Pyramid Rapid Solitaire

V této zábavné karetní hře je vaším úkolem postupně skládat vzestupně a sestupně karty jak mají jít za sebou a tak odstranit všechny karty z hracího pole. Pokud nemáte už žádnou kartu, která navazuje, můžete použít kartu z balíčku, nebo žolíka, na kterého můžete dát jakoukoliv kartá. Hodně štěstí!

Solitaire
Solitaire

Zahrajte si klasickou populární hru online. Karty se musí seřadit od nejvyšších po nejnižší a střídat barvy.