Online hry online - Deskové hry

Baví vás deskové hry? Pokud ano, tak si u nás můžete deskové hry zahrát. Hrát deskové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších deskových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si deskové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát deskové hry. Zahrajte si deskové hry a nebudete litovat. Deskové hry jsou velmi zajímavé hry online. Deskové hry můžete hrát online nebo si také můžete deskové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Mahjong Cubes
Mahjong Cubes

V této zábavné hře s kostkami je vaším úkolem odstranit všechny kostky z hracího pole dřív, než doběhne časový limit. Z počátku je to jednoduché, ale v pozdějších úrovních je kostek spousty a máte co dělat, aby se vám podařilo odstranit všechny. Za zbylý čas máte body navíc. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů. Kostky odstraňujete tak, že označíte vždy dvě kostky se stejnými symboly.

RoadTest Signs
RoadTest Signs

V této zábavné hře se vrátíte do autoškoly, nebo pokud jste ji ještě neabsolvovali, můžete si vyzkoušet nějaké testy. Objevují se zde značky, ale také otázky z bezpečnosti. Je to vlastně takový malý kvíz, kde ukážete, jaké máte znalosti co se týče řidičského umění, ale také angličtiny, protože je celá hra v angličtině.

Steamgo
Steamgo

V této složité deskové logické hře je vaším úkolem vhodně přesouvat kameny s čísly tak, aby dávaly smysl. Pokud se vám to podaří, kameny přesunete a získáte body. Jedná se o těžkou logickou hru, kterou si zahrají pouze ti nejdůvtipnější a nejchytřejší z vás.

Gem Matching 3D
Gem Matching 3D

V této zábavné 3D hře je vaším úkolem spojovat krystaly stejné barvy a tím je odstranit z hracího pole. Krystaly různých barev neustále přiskakují do hracího pole a vy se snažíte je odstraňovat tak rychle, aby nezaplnily celé pole. Spojením krystalů získáváte body. Krystaly padají po určitou dobu, po kterou je musíte odstraňovat, aby jste postoupili do dalších úrovní. Snažíte se také nahrát co nejvíce bodů dřív, než doběhne časový limit, což je cílem hry.

Candyland Collector
Candyland Collector

V této zábavné deskové hře se snažíte spojovat bonbony stejných barev do shluků tří a více. Pokud se vám to podaří, máte za to body. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů dřív, než doběhne časový limit. To vám dává prostor k soutěžím se svými kamarády. Kliknete na jedno lízátko a držíte levé tlačítko myši a táhnete přes ostatní lízátka stejné barvy a tím je označíte.

Mugalon Poker
Mugalon Poker

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem hrát poker. Připojíte se do světa zábavy, kam se zaregistrujete a hned můžete hrát. Tato hra je známá po celém světě, lidé si jí stahují i na své chytré telefony. Snažíte se složit kombinaci karet, aby jste zvítězili, podle toho sázíte peníze. Snažíte se obrat své soupeře o jejich balíky, aby jste se stali nejlepšími hráči v daném turnaji.

Fruit Snake
Fruit Snake

V této zábavné hře je vaším úkolem ovládat hada, který běhá v hracím poli a musí sbírat různé předměty a jídlo a tím roste. Nesmíte hadem narazit do svého ocasu. Objevují se předměty, které během hry hada zkrátí. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů.

Bubblies
Bubblies

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem najít tři a více postaviček stejné barvy a typu, které následně přetažením myši spojit. Čím více jich spojíte jedním tahem, tím vyšší skóre máte. Pokud se vám jich podaří spojit deset a více, máte vteřiny navíc. Každá hra je časově omezená a vy se snažíte za daný čas nahrát co nejvyšší skóre.

Mix Sudoku Light Vol 2
Mix Sudoku Light Vol 2

Máte rádi hry s číslya především sudoku? Pak si určitě zahrajte tuto hru, která vám přináší několik desítek her s čísly, které máte tak rádi. Snažíte se co nejrychleji vyřešit každou křížovku, aby jste získali co nejvíce bodů a na konci turnaje byli první.

Blocks Crusher
Blocks Crusher

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem nahrát co nejvyšší skóre a klidně můžete i soutěžit se svými kamarády. Podstatou hry je spojování tří a více stejně barevných kostek, které jsou kolem sebe. Hra je na čas a vaším úkolem je za minutu nahrát co nejvšší skóre. Podaří se vám zvítězit?