Online hra dne
Online hry - Hands of War 3
Hands of War 3
Online hry online - Deskové hry

Baví vás deskové hry? Pokud ano, tak si u nás můžete deskové hry zahrát. Hrát deskové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších deskových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si deskové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát deskové hry. Zahrajte si deskové hry a nebudete litovat. Deskové hry jsou velmi zajímavé hry online. Deskové hry můžete hrát online nebo si také můžete deskové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Bikini girls memory
Bikini girls memory

V této zábavné hře je vaším úkolem spojovat páry holek v bikinách, které jsou stejné. Nejdříve ale musíte kartičky otočit a pamatovat si jejich umístění. Snažíte se použít co nejméně tahů.

Jungle Race 2
Jungle Race 2

V této zábavné hře musíte v každé úrovni odstranit všechny černé čtverce, aniž by váš bílý čtverec zasáhla nějaká exotická zvířata.

Gems Planet
Gems Planet

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem spojovat vždy tři a více stejných klenotů v hracím poli a tím získat co nejvíce bodů.

Essay Champion
Essay Champion

V této zábavné kreslící hře musíte obtahovat vzory, které jsou vám dány na papír. Měli by jste kreslit co nejrychleji, aby jste dosáhli potřebného počtu co nejdříve.

Colbox LevelPack
Colbox LevelPack

V této zábavné deskové hře musíte používat barvy tak, aby jste změnili všechny plástve na jednotnou barvu a tak se dostali do další úrovně.

Rocket Blocks
Rocket Blocks

V této hře je vaším úkolem spojovat bloky a body do celků, za které máte body. Hra se postupem času zrychluje a je jen na vás a vašem postřehu, jestli se udržíte, nebo skončíte.

Gravnix
Gravnix

Jednoduchá spojovací návyková hra, která potěší a zabaví i náročnější hráče. Snažte se projet všechny úrovně a s co nejmenším počtem tahů.

NoNoSparks: Genesis
NoNoSparks: Genesis

Hra ve které musíte křížkama a čtverečkama vyplnit celé pole tak, aby byly pokryta všechna čísla jak podélně tak svisle. Jedná se o pěkně zpracovanou návykovou hru, u které musíte zapojit logické uvažování.

Marble
Marble

Zničit kuličky tím, že tvoříš skupiny tří nebo více kuliček stejné barvy.

Jigsaw: Winter Garden
Jigsaw: Winter Garden

Jste trpěliví? Pokud ano, můžet zkusit poskládat toto puzzle zimní zahrady ...