Hledání
      
Online hra dne
Crush the Castle Players Pack
Online hry - Crush the Castle Players Pack
Pokud se vám líbil první díl Crush the Castle, tak zde máte pokračování. Katapult už je zase připravený k akci ...
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256917x)
Mahjong (66859x)
Bomberman (56941x)
Connect 2 (40923x)
Gold Miner Vegas (39465x)
Nejhledanější

Online hry - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.
Princ z Persie Hodnocení:
Zavzpomínejte na staré časy a zahrajte si Prince z Persie online.
Přidáno: 10.12.2019  Spuštěno: 35x  Platforma: HTML 5  Velikost: 0 kB
Kategorie: Skákačky

Brave Elf Hodnocení:
V této hře se stanete Elfím lukostřelcem. Čeká vás krásném dobrodružství, kde musíte bojovat se zlými skřítky ... Snažte se nebít zabit, sbírejte mince, abyste odemkli upgrady. Bez nich nebudete moci hru dokončit! Užijte si hru!
Přidáno: 08.06.2017  Spuštěno: 527x  Platforma: Flash  Velikost: 7026 kB
Kategorie: Skákačky

Badland Hodnocení:
BADLAND je oceňovaná akční dobrodružná plošinovka. Ocitnete se v nádherném lese plném různých obyvatel, stromů a květin. Přestože se zdá, že les je jako z krásné pohádky, je tam něco hrozně špatného. Hráč ovládá jednoho z lesních obyvatel, aby zjistil, co se děje. Čeká vás neuvěřitelné množství pastí a překážek na cestě.
Přidáno: 16.05.2017  Spuštěno: 506x  Platforma: HTML 5  Velikost: 0 kB
Kategorie: Skákačky

V této zábavné hře poznáváte mořskou rybku Freda, který se musí dostat na druhý konec moře. Cestou ale potkává spoustu překážek, které musí překonat a vy mu v tom musíte pomoci. Cestou také musí sbírat perly na které si musí vždy vyskočit, protože nejsou jednoduše v moři, ale visí ve vzduchu. Stáhněte si tuto hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 16.03.2016  Spuštěno: 700x  Platforma: Flash  Velikost: 1138 kB
Kategorie: Skákačky

Viviparous Dumpling Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem dokončit každou úroveň. Hra je zasazena do matčina lůna a vy ovládáte spermii, která se musí dostat vždy do cíle. Cesta je plná překážek a nebezpečí, kterému se musíte vyhnout, aby jste dokázali zasadit plod existence. Jedná se o velmi návykovou a zábavnou hru, která vás naplno pohltí. Neváhejte a stáhněte si tuto hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 29.02.2016  Spuštěno: 683x  Platforma: Flash  Velikost: 856 kB
Kategorie: Skákačky

Fold Hodnocení:
V této zábavné skákačce je vaším úkolem dostat se vždy v každé úrovni až na konec a tak proplout do dalších úrovní. Jedná se o pěkně zpracovanou logickou hru u které budete muset zapojit svůj mozek, aby jste dokázali dokončit všechny úrovně. Není to jednoduché, ale o to je to zábavnější a přiková vás to k počítači na dlouhé hodiny. Cílem hry je dostat se až do konce. Stáhněte si tuto hru právě teď a pusťte se do hraní!
Přidáno: 15.02.2016  Spuštěno: 730x  Platforma: Flash  Velikost: 13 kB
Kategorie: Skákačky

Squirrel Ninja Hodnocení:
V této zábavné hře ovládáte ninja veverku, která po zjištění, že se zaplavuje její rodný les, musí odskákat do bezpečí. A tak se vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu. Musí skákat z větve na větev. V místech, kde se zdá být mělká voda a bezpečno může vodu přebrodit, ale spíše se pohybovat raději ve větvích. Takto se snaží přeskákat až do bezpečí. Hra je rozdělena do několika úrovní a dokončení každé úrovně vás posune dál. Vždy musíte doskákat do cílového místa.
Přidáno: 12.03.2014  Spuštěno: 1298x  Platforma: Flash  Velikost: 2913 kB
Kategorie: Skákačky

V této zábavné kreslené plošinovce je vaším úkolem ovládat malého prince, který se vypravil zachránit svou princeznu, která byla unesena. Musí projít spoustu zemí, utkat se s nespočtem nepřátel, aby dokázal svou milou zachránit. Vy mu v tom máte pomoci. Ovládáte malého prince, pomáháte mu dostat se přes překážky, plníte jednotlivé úkoly a postupujete příběhem až do cíle.
Přidáno: 27.02.2014  Spuštěno: 1090x  Platforma: Flash  Velikost: 4044 kB
Kategorie: Skákačky

Mad Pixel Run 2 Hodnocení:
V této jednoduché skákačce je vaším úkolem doběhnout do cíle s oběma postavičkami. Nejlepší je, pokud tuto hru hrají dva a každý si ovládá svou postavičku, ale můžete to zkusis hrát i jako jednotlivec s tím, že jeden musí ovládat obě postavy. Ani jedna postava nesmí spadnout do propasti, jinak hra končí. Cílem hry je dostat se co nejdále.
Přidáno: 28.01.2014  Spuštěno: 977x  Platforma: Flash  Velikost: 4346 kB
Kategorie: Skákačky

Stickman Runner Hodnocení:
V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem proběhnout všechny úrovně a sebrat co nejvíce hvězdiček. Příběh je jednoduchý, zlá čarodějnice vám unese vaší milou a vy se vydáváte v jejích stopách, aby jste jí zachránili. Musíte v každé úrovni překonat všechny překážky, aby se vám to podařilo.
Přidáno: 24.01.2014  Spuštěno: 983x  Platforma: Flash  Velikost: 1296 kB
Kategorie: Skákačky

1  2  3  4  5  6  7  8  9  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz