Online hry online - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

King Epicos Epic Adventure
King Epicos Epic Adventure

V této zábavné kreslené plošinovce je vaším úkolem ovládat malého prince, který se vypravil zachránit svou princeznu, která byla unesena. Musí projít spoustu zemí, utkat se s nespočtem nepřátel, aby dokázal svou milou zachránit. Vy mu v tom máte pomoci. Ovládáte malého prince, pomáháte mu dostat se přes překážky, plníte jednotlivé úkoly a postupujete příběhem až do cíle.

Mad Pixel Run 2
Mad Pixel Run 2

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem doběhnout do cíle s oběma postavičkami. Nejlepší je, pokud tuto hru hrají dva a každý si ovládá svou postavičku, ale můžete to zkusis hrát i jako jednotlivec s tím, že jeden musí ovládat obě postavy. Ani jedna postava nesmí spadnout do propasti, jinak hra končí. Cílem hry je dostat se co nejdále.

Stickman Runner
Stickman Runner

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem proběhnout všechny úrovně a sebrat co nejvíce hvězdiček. Příběh je jednoduchý, zlá čarodějnice vám unese vaší milou a vy se vydáváte v jejích stopách, aby jste jí zachránili. Musíte v každé úrovni překonat všechny překážky, aby se vám to podařilo.

Math Platformer
Math Platformer

V této zábavné hře je vaším úkolem sbírat míčky podle velikosti čísel na nich napsaných. Míčky sbíráte podle čísel od nejnižšího po nejvyšší. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní. Ve vyšších úrovních musíte také překonávat překážky a tak se hra stává složitější, ale o to zábavnější. Cílem hry je dostat se co nejdále.

TwinBots
TwinBots

V této zábavné hře je vaším úkolem splnit každou úroveň. Jednotlivé úrovně plníte tak, že v nich dojdete až ke dveřím, které vás dostanou do úrovní dalších. Cílem hry je dostat se co nejdále. V každé úrovni máte dané překážky, které musíte překonat, občas se musíte zamyslet, aby jste přišli na to, jak nejefektivněji splnit každou úroveň.

High Sky
High Sky

V této zábavné skákací hře je vaším úkolem projít všechny úrovně a posbírat všechny předměty, které tam jsou, aby jste se dostali dále. Cestou musíte překonat všechny překážky a také se vyhýbat nepříteli, který se vás snaží zabít. Cestou potkáte také spousty bonusů, které vám ve hře pomohou, tak je nesmíte minout a snažíte se je sebrat.

Durian Revenge 2
Durian Revenge 2

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem ovládat ježka, který se schoulil do klubíčka a putuje krajinou. Musí napíchat co nejvíce ovoce a zeleniny pro co nejvíce bodů. Cestou také musí překonat překážky skoky přes ne. Čím se dostává dále, tím více je překážek a složitější dostat se přes ně. Hra je o postřehu, který musíte prokázat, aby jste se dostali co nejdále a nahráli co nejvíce bodů.

Space is Key Hell
Space is Key Hell

V této zábavné skákačce je vaším úkolem proběhnout všechny úrovně a dojít až do konce. Ovládáte kostku, která jede svou vlastní rychlostí a vy jen ovládáte skoky, kterými překonává překážky. Vždy musí kostka dojet až do konce obrazovky, aby se objevila v další a tak se postupně dostat až na konec. Cestou překonává spousty překážek.

North Sweet North
North Sweet North

V této jednoduché skákačce je vaším úkolem vyskákat až na vrchol a dostat se tak do další úrovně. Cestou se snažíte posbírat co nejvíce předmětů, které leží volně na zemi. Za předměty máte body a také různé dočasné ability, které vám ve hře pomohou. Cílem hry je vyskákat co nejvýše a dostat se v úrovních co nejdále.

Cyber Chaser
Cyber Chaser

V této zábavné hře je vaším úkolem běhat po městě, střílet nepřátele, vyhýbat se překážkám a sbírat bonusové předměty. V každé úrovni je vaším úkolem doběhnout v pořádku až do cíle, aby se vám odemčely další úrovně a prošli jste tak celou hru. Postava běží a nemůže se zastavit, proto musíte mít skvělé reflexy, aby se dokázala vyhnout všem překážkám a zároveň byla schopna bojovat s nepřáteli.