Online hry online - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Star Rescue
Star Rescue

V této magické dobrodružné hře je vaším úkolem sebrat všechny hvězdy v každé úrovni. Hvězdy jsou různě poházené po ploše a vy jí musíte celou projít a všechny sebrat. Pozor ale na díry v zemi, aby jste nevypadli mimo obrazovku, protože v tom případě hra končí! Postavička je ovládána fyzikou a setrvačností a tak snadno mimo obrazovku spadne.

Double dimension
Double dimension

V této pěkně zpracované a přesto jednoduché hře je vaším úkolem ovládat postavičku, která běží a nezastaví se. Musí překonávat překážky a sbírat bonusové předměty. Problém je, že postavička běží akorát po podkladu, který má stejnou barvu a proto když přeskakujete na podklad jiné barvy, musíte jí včas změnit, jinak hra končí.

Jumping Mouse
Jumping Mouse

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem v každé úrovni přeskákat přes plošinky až do cíle a cestou sebrat co nejvíce krystalů, které vám přidávají body. Ovládání je jednoduché, přesto si na něj musíte z počátku zvykat, aby jste dobře odhadli, kam myšák až doskočí.

Oh Snow!
Oh Snow!

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem útéci v každé úrovni sněhové kouli, která vás chce zavalit. Musíte jí přeskočit, nebo mít tak rychlé nohy, že jí utečete až k východu, který vás přenese do další úrovně.

miniQuest: Trials
miniQuest: Trials

V této hře je vaším úkolem v každé úrovni splnit požadovaný úkol, aby jste se dostali do úrovně další. Úkoly jsou většinou jednoduché, někde něco sebrat, překonat překážky a dojít k východu, který vás přesune dál. V pozdějších úrovních ale na vás čekají i nepřátele, které musíte porazit, aby jste se přes ně probojovali a to chce umění a dovednosti, které potrénujete v prvních úrovních.

Stonelegs
Stonelegs

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem proskákat celou úroveň a v každé úrovni sebrat všechny mince, aby jste se dostali do úrovně další. Není to ale jednoduché, protože se pohybujete pouze přískoky. Stisknete mezerník a následně šipku na klávesnici pro určení směru skoku, cílem je vysbírat všechny mince, překonat propasti a překážky.

Haunting Pumpkins
Haunting Pumpkins

V této unikátní fyzické hře je vaším úkolem dostat malé dýně k velké dýni. K tomu je občas potřeba trošku si pomoci a překonat fyzické problémy díky předmětům, které různě posouváte, aby se všechny malé dýně dostaly k velké dýni a tím také do další úrovně.

Deactivator
Deactivator

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem v každé úrovni spojit dvě části bomby a tak jí deaktivovat. Zdá se to jednoduché, ale jednoduché to rozhodně není, protože musíte překonávat překážky a také si pomáhat různými tlačítky, která jsou omezená časově. Cílem je spojit dvě části a dostat se co nejdále.

Magnet ninja
Magnet ninja

V této zábavné hře je vaším úkolem projít jednotlivé úrovně a překonat v nich všechny překážky a zbavit se nepřátel. Některé překážky lze překonat velmi těžce a tak si musíte pomoci magnetem. Dívka dokáže chlapce přitáhnout a tak společně překonají těžké překážky.

Sector 21
Sector 21

V této zábavné návykové hře je vaším úkolem projít všechny úrovně v co nejrychlejším čase a překonat všechny překážky. Některé překážky můžete překonat pouze změnou gravitace, která vám umožní chodit po stropě a tak musíte ve vhodných chvílích gravitaci měnit, aby jste dosáhli cíle a získali nejlepší čas.