Online hra dne
Online hry - Airport Control
Airport Control
Online hry online - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Matt H. platform version
Matt H. platform version

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem proběhnout každou úroveň, přeskákat a překonat překážky a posbírat co nejvíce bonusových předmětů, než dojdete do cíle, který vás přesune do dalších úrovní.

Run Ninja Run - 3 - Unexpected Road
Run Ninja Run - 3 - Unexpected Road

V této zábavné kreslené dobrodružné hře je vaším úkolem sbírat mince a cihly, které během cesty potkáte. Hra začíná v okamžiku, kdy kolem vás prochází mladá princezna a vy na ní zahvízdáte a něco prohodíte. Následně vás začne pronásledovat její stráž a vy musíte utéci, překonat všechny překážky a sesbírat mince a cihly. Doběhnete až do konce každé úrovně a dostanete se dál a dál.

Pretentious Game 2
Pretentious Game 2

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem dostat kostičku vždy do konce každé úrovně. Musíte překonat překážky, přeskákat je a poradit si se zdánlivě nepřekonatelnými problémy. Cílem hry je projít všemi úrovněmi. Do další se dostanete, jakmile projdete zdárně úroveň předchozí.

The Black Knight Rises
The Black Knight Rises

V této zábavné hře je vaším úkolem zachránit princeznu, která byla unesena do spárů nepřítele. Vy jako odvážný rytíř se vydáváte do nebezpečenství, aby jste jí zachránili. Musíte cestou zdolat několik úrovní a také překážek na nich, pobít se s nepřáteli a zvítězit.

Fear Less!
Fear Less!

V této zábavné hře se dívce zdá sen. V tom snu se ocitá v džungli, kde utíká před smrtkou, která jí honí. Musí přeskakovat různé překážky a také pomocí meče bojovat s nepřáteli. Nesmí ztratit moc životů, nebo jí smrtka dožene a zabije.

Panda Rush
Panda Rush

V této zábavné skákačce ve stylu supermária musíte utíkat před obrovským červem, který vás chce pohltit. Musíte zdolávat překážky, zneškodňovat monstra, která vám brání v průchodu a dostat se co nejdále. Tím vším sbíráte body.

Super Bomb Bugs
Super Bomb Bugs

V této zábavné plošinovce je vaším úkolem dostat se až do cíle v každé úrovni. Musíte překonat překážky, poradit si s nepřítelem, sbírat bonusové předměty, které vám ve hře pomohou. Logicky se zamyslet a dostat se až na konec, aby jste postoupili dále.

Hopy Go Go
Hopy Go Go

V této jednoduché kreslené a velmi zábavné hře je vaším úkolem ovládat dráčka, který se musí dostat v každé úrovni z jednoho místa na druhé, projít dveřmi do dalších úrovní. Cestou musí překonávat překážky a také se vypořádat s nepřáteli, kteří by ho mohli zabít.

Pigsy Dream
Pigsy Dream

V této jednoduché hře je vaším úkolem ovládat prase, které musí doletět co nejdále. Jedním tlačítkem ovládáte jestli stoupá nebo klesá. Prase musí sbírat mince a také ořechy, ze kterých sbírá energii. Cestou se taky musí vyhýbat ptákům, kteří ho zpomalují a mohou ho zabít.

Super Medo
Super Medo

Bavila vás vždy známá starší hra na konzolích super mário? Pak si určitě zkuste zahrát tuto jeho novou obdobu. Ovládáte postavičku, která musí skoky překonat překážky, zabít nepřátele a dostat se do cíle. Cestou musíte posbírat mince, za které máte body.